Fatih Terim'in Yeni Gözdesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yeni Gözdesi!

Cevap: Fatih Terim'in yeni gözdesi

Serdar Aziz'in bize çağ atlatmayacağı ortada,belki kafa kafaya takas olabilir ama Servet Gökhan dediğinizde abartılı olur.Milli takımı baz aldığında alayı leş Mahir abi.Bu arada Sercan Sercan diyorduk adam bir hata yaptı ne kazmalığı kaldı nede hainliği.Serdar Aziz gelse aynı muamele onada yapılacağından hiçbir şüphem yok.Biz çok kolay kendi oyuncularımızı harcıyor yeriyoruz.

Serdar çağ atlatır.Gokhan servet ten sonra serdar tabiki cag atlatır. Bikere cok dikkatli bi adam hızlı havadan iyi ayagı duzgun genc yerli daha ne istiyosunuz puyolmu gelsin?

Cevap: Fatih Terim'in Yeni Gözdesi

Yıllardır Galatasarayın bir sağ beki, Sol beki, ve stoperleri yok. Bunun sonucunuda Avrupa kupalarına katılamamak, katılsakta Uefaya gitmek ve orada elenmek, ligde ilk 8 e oynamakla ödedik. Şimdi bu adamlar değil Galatasarayın, milli takımın, Barcelonaya transfer olup onların stoperi olsalar, ağızlarıyla kuş tutarken, popolarıyla Sniperlık yapsalar boş. Hoş bu sene sağ bek oynayabilen 2 adamımız Ujfalusi ve Eboue varken halen Sabriyle oynamamızda bu ne yaman çelişki dedirtmiyor değil. Kısaca Serdar gibi Semih gibi oyuncular bizim için önemli.

Eğer Ujfalusi olmasa ve Meloda defansın bu kadar içine girip yardım etmese her maç 3 golümüz garanti. Onlara rağmen Gökhan elinden geleni yapıyor!!!

Cag atlatmaz diyince bende boyle dedim:) gercekten cok isterim gelmesini. Cogu kişinin begenmedigi ujfa bile butun defansı toparlıyor. Gokhanın kac tane hatasını kapattı.Kac macı kurtardı aslında. Gokhan veya servetin yerine serdar mukemmel olur.

Sezon başında düşük bir rakama alabilirdik. Sezon ortası 7-8 dn aşağı bir bonservis ücretine bile satmazlar..

Cag atlatmaz diyince bende boyle dedim:) gercekten cok isterim gelmesini. Cogu kişinin begenmedigi ujfa bile butun defansı toparlıyor. Gokhanın kac tane hatasını kapattı.Kac macı kurtardı aslında. Gokhan veya servetin yerine serdar mukemmel olur.

Ujfa'yı beğenmeyen kim yahu?:) Seneye Ş.Ligine katılacağımızı düşünürsek eğer, Ujfa-Dany ikisilisi gerçekten çok iyi olurdu.Tabi Serdar Aziz,Gökhan Töre,Mehmet Ekici,Hamit'ide de almak lazım.

Serdar Aziz'i biz istiyoruz da işin diğer yönü var Serdar Aziz bizi istiyor mu? :)

Kendisi fanatik Bursaspor taraftarı olup anca kendisi Bursa'nın geleceğinden ümidi keserse ya da kulübü iyi para veriyorlar,kulübümüze para kazandırmış olursun diye gönderirse bize gelir. :)

Serdar Aziz'i biz istiyoruz da işin diğer yönü var Serdar Aziz bizi istiyor mu? :)

Kendisi fanatik Bursaspor taraftarı olup anca kendisi Bursa'nın geleceğinden ümidi keserse ya da kulübü iyi para veriyorlar,kulübümüze para kazandırmış olursun diye gönderirse bize gelir. :)

Bana bu olaylar komik ve gercek dışı geliyor.Fanatik bursalıymış.İstedigi kadar olsun. Sonucta bu adam bu işten parasını kazanıyor. Galatasaray gibi bi klup istiyecek ama serdar aziz istemicek. Serdar bizden bursadaa aldıgından 2 katı para kazanabilir. Bizde oynayınca avrupaya cok daha rahat gidebilir. Milli takıma daha rahat girebilir. İstanbulda bursadan dana guzel bi hayat surebilir. bilirde bilir işte bin tane artısı var. Galatasaray isticek hele başında fatih terim var yeniden yukselişe gecmiş paralar odeniyor projeler buyuk vs serdar ben fanatik bursalıyım dicek:) Buraları gecin.Biz bonservisini verelim serdar ucarak gelir gerisi hikaye.

Abarttığımı düşünmüyorum.Dün yine izledim en az Ujfa kadar iyi geldi gözüme.Tabi bu benim fikrim.

Danny iyi oyuncu, ama bazen öyle hatalar yapıyor ki. O hataların birini bizde yaparsa taraftar gırtlağına çöker.

Serdar Aziz için Fatih Terim etkisini, Ünal Aysal ekonomik gücünü kullanmalı. Ersan görünen o ki, müzmin sakatlığa doğru gidiyor. Serdar kaçmamalı.

Farklı bir şey mi dedim acaba,çok merak ediyorum,bir dahaki sefere uzun uzun açıklayayım bari :)

Bana bu olaylar komik ve gercek dışı geliyor.Fanatik bursalıymış.İstedigi kadar olsun. Sonucta bu adam bu işten parasını kazanıyor. Galatasaray gibi bi klup istiyecek ama serdar aziz istemicek. Serdar bizden bursadaa aldıgından 2 katı para kazanabilir. Bizde oynayınca avrupaya cok daha rahat gidebilir. Milli takıma daha rahat girebilir. İstanbulda bursadan dana guzel bi hayat surebilir. bilirde bilir işte bin tane artısı var. Galatasaray isticek hele başında fatih terim var yeniden yukselişe gecmiş paralar odeniyor projeler buyuk vs serdar ben fanatik bursalıyım dicek:) Buraları gecin.Biz bonservisini verelim serdar ucarak gelir gerisi hikaye.

Danny iyi oyuncu, ama bazen öyle hatalar yapıyor ki. O hataların birini bizde yaparsa taraftar gırtlağına çöker.

Serdar Aziz için Fatih Terim etkisini, Ünal Aysal ekonomik gücünü kullanmalı. Ersan görünen o ki, müzmin sakatlığa doğru gidiyor. Serdar kaçmamalı.

Özgür hata yapmayan stoper varmı?:) Pique,Puyol,Pepe(bizde olsa çoktan Taksimde infaz edilmişti),Ferdinand,Carvalho.

Bu arada sorim diyorum ama Eren Güngör'e ne oldu? Serdar Aziz kadar kaliteli bir futbolcu.

Üst Alt