Feghouli Out, Edin Visca İn? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli Out, Edin Visca İn?

Eşek yüküyle para verdiğimiz adamlardan 0 verim alıyoruz ya şaka gibi. Öyle sapkın kontratlar yapmışlar ki elden de çıkaramıyoruz yapımda emeği geçenlerin Allah belasını versin.

Kulübün parasını şuursuzca harcayanların Allah belasını versin, aman ben kendimi kurtarayım da benden sonrası tufan diyenlerin Allah belasını versin, harcadıkları paranın 100 katını kaybetsinler, şirketleri iflas etsin. Amin.

Komisyon veya herhangi bir şekilde kulübün parasını çalanlar ise gün yüzü göremesin, bundan sonra yaşayacakları en güzel gün yaşadıkları en kötü günden beter olsun. Amin.

Kimi almamizi istersin

O kadar scout ekibi var. Yönetim var, hoca var bir zahmet 1 forvet, 1 stoper ve olası bir kanat ayrılığı yerine o bölgeye birilerini bulsunlar maliyeti uygun.

İstemekse hocanın yıllardan gelen oyun anlayışını düşünerek bir halta benzemesi takımın, forvete Mandzukic, kanata Bamba, stopere Kompany'i isterdim. Ama biri boşa çıkmışken almadık şimdi imkansız, diğer ikisi de kulüplerini ikna etsen kendileri gelmek istemez.

EDİT: Yine çok zor ama Giroud'u da çok isterdim. Bizde ki kanatları komple oynatacak pivot kendisi golcülüğü çok yüksek olmasa da.

Son düzenleme:
O kadar scout ekibi var. Yönetim var, hoca var bir zahmet 1 forvet, 1 stoper ve olası bir kanat ayrılığı yerine o bölgeye birilerini bulsunlar maliyeti uygun.

İstemekse hocanın yıllardan gelen oyun anlayışını düşünerek bir halta benzemesi takımın, forvete Mandzukic, kanata Bamba, stopere Kompany'i isterdim. Ama biri boşa çıkmışken almadık şimdi imkansız, diğer ikisi de kulüplerini ikna etsen kendileri gelmek istemez.

EDİT: Yine çok zor ama Giroud'u da çok isterdim. Bizde ki kanatları komple oynatacak pivot kendisi golcülüğü çok yüksek olmasa da.

Golcülüğü yüksek olmasını geç adam gol ne olduğunu unuttu

İyi futbolcu ama almaya gerek yok. Çok büyük meziyetleri yok. Başakşehir çok fazla para ister. Ayrıca üç ay sonra 29 yaşına girecek.

Onun yerine Belçika, Fransa ve Brezilya gibi liglerden genç (<25) ve yetenekli kanat oyuncuları bakmalı Scout ekibi.

DrpoDkiXQAAKiR3.jpg:large

Rahat 4 5mac kazandirdi tek basina
Bok atanlar vardi birde
Büyük takım topçusu değil hiçbirisi. Maalesef bunu milyon örolar ödedikten sonra anlıyoruz. Mesela burada beğenilen oyuncuları da kadroya katarak 11 yapalım.

-------------------muslera---------------

Mariano---serdar----- ozan-----nagatomo

--------------fernando---2.lig topçusu

Vişça- --------belhanda ------tirezege
------------------------dinye

Fernando yerine dong'u, nagatomo yerine Ömer'i koy bildiğin Kasımpaşa.

Vasat adamlarla ancak vasat bir takım olunur. Büyük takım olmak istiyorsan kaliteli oyuncu alırsın. Bütün paranı Anadolu çöplerine vermezsin.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neden Visca kadar dikkat çekmiyor bilmiyorum ama Trezeguet bence son 2 sezonda hem Visca 'dan hem Rodrigues 'den hem Quaresma 'dan filan çok daha etkili

=> Dar alanda gerçekten çok etkili olabiliyor
=> Geniş alanda Rodrigues kadar olmasa da gayet hızlı
=> Şutları gayet etkili
=> Dribling konusunda zaten 2 senedir maç başına en çok dribling yapan oyuncu olabilir
=> Gayet iyi skor da üretiyor
=> Yeteneği kadar tekniği de iyi

Bence zamanında Garry Rodrigues 'i satıp o paranın bir bölümüne Trezeguet 'i almış olsaydık pişman olmazdık hala da geç değil. Eğer yüklü bir teklif gelirse 5 mil. € karşılığında alabiliriz Trezeguet 'i bence Visca 'ya 10 mil. € filan vermekten çok daha iyidir diye düşünüyorum

Üst Alt