Feghouli Out, Edin Visca İn? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli Out, Edin Visca İn?

Visca bu ülkedeki en iyi istikrarlı futbolcu olabilir 3 sene önce Arsenal'in scout ekipleri tarafından izlendiği ve 8 m euro civarında teklif geleceği iddaaları vardı ama sonra ne oldu bilmiyorum. Sezonda 25-30 gole katkı yapan hatta ender kanat oyuncuların başında geliyor. Hem defansif hem hücum her şeyi doğru yapıyor genel de kendi yerine arkadaşlarına attırmayı tercih ediyor.

Normal şartlarda Feghouli - Visca takasına şu an için onay verilir ama şöyle de bir durum var Feghouli'nin potansiyeli Visca'yı rahatlıkla harcar işte burada Feghouli'de sıkıntı var yaşı 28 olmasına rağmen bir türlü toparlayamadı Valencia dönemlerindeki futbolun sadece %50'sini oynasa bu ligde Visca kadar hatta daha fazla katkı yapar. Geçen sene bile o kötü haliyle ligde toplam 15 gole katkı yaptı Visca'da o süper performansına rağmen 24 gole katkı yaptı. Çok kritik maçlarda asistleri, golleri ve açılışı yaptıran golleri vardı. Umarım bir şekilde kazanırız kazandığımız günde tek başına şampiyon yapabilecek futbolcuların başında geliyor. Fatih hocamız da kazanamayacaksa hiçbir hoca kazanamaz.

Hadi aslanım valencia dönemindeki esintiler başladı bunu devam ettir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Normal şartlarda Feghouli - Visca takasına şu an için onay verilir ama şöyle de bir durum var Feghouli'nin potansiyeli Visca'yı rahatlıkla harcar işte burada Feghouli'de sıkıntı var yaşı 28 olmasına rağmen bir türlü toparlayamadı Valencia dönemlerindeki futbolun sadece %50'sini oynasa bu ligde Visca kadar hatta daha fazla katkı yapar. Geçen sene bile o kötü haliyle ligde toplam 15 gole katkı yaptı Visca'da o süper performansına rağmen 24 gole katkı yaptı. Çok kritik maçlarda asistleri, golleri ve açılışı yaptıran golleri vardı. Umarım bir şekilde kazanırız kazandığımız günde tek başına şampiyon yapabilecek futbolcuların başında geliyor. Fatih hocamız da kazanamayacaksa hiçbir hoca kazanamaz.
Hadi aslanım zirve dönemlerine az kaldı hırsla mücadeleye devam ikinci yarı bu takımı şampiyon yapacaksın...

Yine linç ederiz de, Visca'yı yine de isterdim. Akıllı bir futbolcu ve bizim takımda akıllı denebilecek futbolcu sayısı üç veya dört, Feghouli, Linnes, Mariano ve biraz da Fernando.

Mariano bitik olmasina ragmen ortaya akil ve tecrube koyuyor cogu zaman ama aynisini fernando icin soyleyemeyecegim.
Kendisi kocaman bir hayal kirikligi

Çok uğraşmissin kapak yapmak için ama olmamış.

Amrabat,olcan,ndiaye gibi çöplerde bize gelmeden önce buna benzer performanslar sergiledi ancak hepsi hayal kırıklığı oldu.

Büyük takım ile küçük takımda oynamak arasında daglar kadar fark var.
Visca hiçbir zaman bizim kalitemizde olmadı ve olamaz.

Bu konuyu ilk kez görüyorum.. Başka konularda birkaç kez dedim bu ligde alınacak ilk topçu visca dır.. Adam yıllardır müthiş bir istikrar yakaladı özellikle son sezon bambaşka seviyelerde oynuyor kendini çok geliştirdi..
Benzer bir değişimi trezeguetde de görüyorum oyun zekası ciddi biçimde gelişmeye başlamış.. Ben skora katkısından ziyade maçta yaptıklarına bakıyorum..

başak ın 28 golü varmış bu sezon 16 sı visca etkisiyle. 3 5 hafta sakatlansa veya ceza yese biter bu başakşehir.
alma durumuna gelirsek başaktan bırak visca'yı 2 bardak çay alamaszsın şu saatten sonra.

Feghuli ve yasin de bir sürü asist yapıyor ama oyuna katkıları sıfır.

Visca'yi birazcık izlemiş olsaydın eğer.
Kendisine markaj yapıldığında veya sıkı bir şekilde önü kapatıldığında sönüp gittiğini görmüş olurdun.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

:asd:

Üst Alt