Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor

Boupendza yetenekli oyuncu ama büyük risk aynı zamanda yani 8 milyon bonservis + yıllık minimum 2-2.5 milyon euro ister Krasnodar ile yıllık ücrette anlaşamamış bunun yerine Portekiz'den benzer katkı verecek oyuncu bulunur 3 te 1 maliyetine.

hatayspor 8 milyonluk bonservisi elinin tersiyle itti muhtemelen fenerbahçeden takas+para işine girecekler.
fenerbahçede, çöplerden kombin yapıp, 2-3 milyonda para verip bu işi kapatır.

ben bu oyuncuyu pek sevmiyorum ama yapılan hatayspora ihanettir. hatayspor zaten ligte 6. sırada ve düşme riskleri yok. 8 milyonu red edip daha iyisini beklemek hatadır çünkü sakatlanma riski var.

* hatay tarafından bakacak olursak, cebe indirilecek komisyonlar ile hatayın tekrar küme düşmesi kaçınılmaz bir yola girecek.

Son düzenleme:
Hataylı arkadaşlar kusura bakmasın,insan en çok sevdiğine kırılırmış çünkü hatayı bağrımıza basmıştık

ama hataylı yönetici gsden kimse benim takımımda oynayamaz,10m eurodan aşağı satmam,krasnodara gitmek istemedi fbye hayırlı olsun gibi hasan kartal vari açıklamalar yaparsa bizde kinimizi kusar,küme düşmesi gereken ekipler arasına hatayıda yazarız

cimbomla uğraşanın götü doğrulmaz,başak irfan transferinde yaptıklarının bedelini şuan ödüyor,hatayda ödeyecek süreç böyle devam ederse

Almamalıyız şikecilere gitsin. Bize Mostafa gibi scout transferleri lazım. Mostafa'nın 4 milyon dolar olduğu yerde bupendza için 8-10 milyon eurolar konuşuluyor ise alsın fener, nasılsa gittiği gibi oynamayı bırakır yatar bu da.

Hataylı arkadaşlar kusura bakmasın,insan en çok sevdiğine kırılırmış çünkü hatayı bağrımıza basmıştık

ama hataylı yönetici gsden kimse benim takımımda oynayamaz,10m eurodan aşağı satmam,krasnodara gitmek istemedi fbye hayırlı olsun gibi hasan kartal vari açıklamalar yaparsa bizde kinimizi kusar,küme düşmesi gereken ekipler arasına hatayıda yazarız

cimbomla uğraşanın götü doğrulmaz,başak irfan transferinde yaptıklarının bedelini şuan ödüyor,hatayda ödeyecek süreç böyle devam ederse
Bu açıklamaların benzerini Kasımpaşa’da yapnıştı parayı basıp almıştık Diagne’i nihayetinde tabi yine Kasımpaşa ekonomik olarak fena değil ama Hatayın eti ne budu neki böyle açıklamalar yapıyor yav daha hayatlarında ilk defa süper lig görmüşler 1 milyona bile muhtaçlar.

Her neyse Ali koç yalakalığı yapan her takım düşmeye mahkumdur.

Üst Alt