Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Aaron Boupendza'yı İstiyor

Bu ligte açık ara en nefret ettiğim takım Çaykur Rizespor. Kent olarak olmasa da o maganda başkanları yüzünden amatöre gitse üzülmem. Hatayspor da Gökhan Zan olduğundan dolayı severdik ama bizden 10 milyon isteyip Fenerbahçe’ye peşkeş çekerlerse o zaman amatöre kadar yolları var. İstanbul’a geldiklerinde de bizim tesislerde antrenman yapıyorlardı.

Hatay olayı beni hiç şaşırtmadı.

Herşeyden önce kendi kulübümüzün başkanı ve 2. başkanı çıkıp iki laf edemiyor (Özellikle Albayrak) iş hayatındaki maddi korkularından.. Midemi bulandıran bir Koç gerçeği var bu ülkede ve her türlü kirli işi yapıyorlar.

FM 2021 bahar güncellemesinde Hataysporla Fener kardeş kulüp olarak güncellenmiş.

Yuh!
Adminim şimdi bazı zatlar kaynak diye kafa ütüler, buyrun rezaletini görün. Hayırlı işler Hataybahçespor

Ads-z.jpg

Eee şimdi 1.5 yıl sizlesmesi olan bir oyuncu bu haberlerle ayartilmiyormu? Satılmış basın bu taraftan hiç bir gündem oluşturmuyor.

Sevmiyorum böyle çıkarımlar yapmayı ama şu açıklamalar çok fena suçluluk kokuyor.

Sonradan oyuncumuz kulüpte kalmayı belirtti.
Hayatımda gördüğüm en uydurma beyanlardan biri. "Kulüpte kalmayı belirtmek."

Kulüp: "Bize güzel bir teklif geldi. Kamyonla para önerdiler, üstüne sonraki satıştan kar. Sen ne düşünüyorsun?"
Oyuncu: "Ben kulüpte kalmayı belirtiyorum."
Kulüp: "Rusya'ya gitmek istemiyorsun yani?"
Oyuncu: "Yok istiyorum ama kulüpte kalmayı belirtiyorum."

Cümle zaten falso da satın alırken oyuncunun kulübüne bu şartları sunabilen bir kulüp (Krasnodar yani), oyuncuya da evvela gayet iyi şartlar sunmuştur. Bonservisine 8 küsür verdiğin bir transferde oyuncuya yıllık 300 bin Euro teklif edecek halin yok sonuçta.

Oyuncumuz Krasnodar’a gitmek istemiyor diye bir durum söz konusu değil.
Neden gitmedi o zaman? Konu oyuncunun yıllığıysa eğer Ruslar herhalükarda iyi para verirler.

"Açıkçası oyuncumuzun Türkiye’de kalıp, Türkiye’de hizmet etmesini isteriz."
Ne alaka? Milli Takıma da alalım mı?

Fenerbahçe’nin almasını isteriz.
Bu direkt bir niyet beyanı zaten.

Galatasaray da alabilir.
Ayıp olmasın diye söylemiş herhalde bizi. Kıvırma beyanları bunlar.

Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.
Ona şüphe yok zaten.

Sonuç: Aralarında bir güzel anlaşmışlar, oyuncuyu da kafalamışlar. Yiyin abi rahat rahat yiyin.

Fenerbahçe istedi diye Hatayspor küfür yiyor.

Diyelim ki gerçek. Hatayspor bir enayi bulmuş yoluyor diye niye küfür yiyor anlamıyorum.

Krasnodar'ın tekliften taş çatlasın 1-1.5 milyon fazla teklife (ki 1-2 dandik oyuncu takasıyla genel toplamda o kadar sıcak para da girmeyecektir) Krasnodar'a giden oyuncu Fener'i gitsin, daha da çok olur ya Galatasaray'a gitmesin diye transfere taş koyulduğu için. Zaten bu işin sonunda karlı çıkabilecek takımın Galatasaray olabileceği bilinmese şu kadar haklı derdin içindeki Fener de kafasını sapladığı çamurdan çıkartıp bu transferin peşine düşmezdi. Krasnodar 5 teklif etse de Fener Hatay'a biz size sene sonu 10 veririz dese gene etik değil ama mantığı var derdim. 8.5 olan teklifin taş çatlasın havadaki 10 milyon için reddedilmesi hırtoluğun dik alasıdır. İşin diğer tarafında Fener, Hatay'la ön protokol yapıp da oyuncuyu Galatasaray maçı fikstüründe takımda tuttuysa bu şerefsizliktir, protokol yapılıp da taraftar carlamasın diye açıklanmadıysa hukuksuzluktur, yapılmayıp sözle geçirildiyse enayiliktir. Oyuncu bu 6 ayda sakatlanıp bugün sözle geçiştirilen bir anlaşma sezon sonu yapılmazsa buradaki Hataylılar kendi kulübüne buradaki bütün Galatasaraylılardan daha çok küfür ederler.

Krasnodar'ın tekliften taş çatlasın 1-1.5 milyon fazla teklife (ki 1-2 dandik oyuncu takasıyla genel toplamda o kadar sıcak para da girmeyecektir) Krasnodar'a giden oyuncu Fener'i gitsin, daha da çok olur ya Galatasaray'a gitmesin diye transfere taş koyulduğu için. Zaten bu işin sonunda karlı çıkabilecek takımın Galatasaray olabileceği bilinmese şu kadar haklı derdin içindeki Fener de kafasını sapladığı çamurdan çıkartıp bu transferin peşine düşmezdi. Krasnodar 5 teklif etse de Fener Hatay'a biz size sene sonu 10 veririz dese gene etik değil ama mantığı var derdim. 8.5 olan teklifin taş çatlasın havadaki 10 milyon için reddedilmesi hırtoluğun dik alasıdır. İşin diğer tarafında Fener, Hatay'la ön protokol yapıp da oyuncuyu Galatasaray maçı fikstüründe takımda tuttuysa bu şerefsizliktir, protokol yapılıp da taraftar carlamasın diye açıklanmadıysa hukuksuzluktur, yapılmayıp sözle geçirildiyse enayiliktir. Oyuncu bu 6 ayda sakatlanıp bugün sözle geçiştirilen bir anlaşma sezon sonu yapılmazsa buradaki Hataylılar kendi kulübüne buradaki bütün Galatasaraylılardan daha çok küfür ederler.
Hatayspor yönetimi oyuncuyu Rus kulübüne satmayı daha çok isterdi.Oyuncu anlaşamadı transfer olmadı.Performansı böyle sürmezse yazın daha az bi bonservise satılma riski var.Bunu hiçbir kulüp istemez.Galatasaray'ın Hatayspor-Adana Demirspor ve Adanasporla bi dostluğu var.3 kulüple de Florya tesislerinde beraber antrenman yapıldı.Hatayspor'a karşı hayalci bi düşmanlığın peşinden gitmek saçma..

Üst Alt