Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Cevap: Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Kim ne derse desin bu tür işlerin profesyonelce yapıldığını düşünüyorum. belki bu asistan menajer kullanılmış olabilir ama onu kullananlar araştırılırsa işlerin iyice derinleşeceğini düşünüyorum. Bu işler profesyonel derken Aziz ve fener asla elini kirletmezler. Ama Nasılki mafya babası istediğinde dolaylı olarak birilerini profesyonel tetikçileri kullanıp işini yapıyorsa buradada fener adına işi alan yapan profesyoneller olabilir. Ben bu işin asla araştırılamayacağını düşünüyorum. Çünkü işin derinlerinde çok sayıda bürokrat ve önemli kişiler dahil olabilir, ortada federasyon falan kalmaz. Bunu ancak yapsa yapsa başbakanın talimatıyla çalışacak özel bir ekip yapabilir. Ama pek ihtimal vermöiyorum. buda diğer olaylar gibi her sene yaşadığımız olaylar gibi üstü örtülüp unutulup gidecek.

sabah hariç bir bir medyada yok bu haber örtüldü bile şimdiden üstü unutuldu :) yokmu uğraşacak bir arkadaş ingilizce bir metin fifaya mail hadi yav

Emre'den mesaj bombası

A.Gücü Başkanı Ahmet Gökçek, dün gece Telegol'de futbolcularına geçilen mesajı açıkladı.

30.05.2011 09:54

Fenerbahçe'nin, Ankaragücü ile yaptığı tartışmalı maçın üzerinden 15 gün geçmesine rağmen yankıları hala sürüyor...

AHMET GÖKÇEK'TEN ŞOK İDDİA

Emre Belözoğlu'nun maçtan 3 gün önce A.Gücülü Kağan Söylemezgil'i arayarak şike içeren ifadeler kullanıldığı yönünde mesaj çektiği iddiaları dün gece canlı yayında farklı bir boyuta taşındı. Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına telefonla katılan A.Gücü Başkanı Ahmet Gökçek, söz konusu mesajın Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut'un küçük ortağı Ekrem Okumuş tarafından geçildiğini iddia ederek "Mesaj Blackberry telefonundan geçildi. Yanında Emre de vardı. Bunlar yargıda ortaya çıkacak" ifadelerini kullandı.

İŞTE ÇEKİLEN MESAJLAR

"Olum Kaan Emre abin ben. Aman aldırıyorum seni buraya sakın zorlama. He :) Kavga ettirme beni başkanla. Emre abin verdi valla sözü kardeşim. Karışmaa :)

EMRE ÖNCE YOK DEDİ!

Gökçek, menajer Ahmet Bulut'un genel menajerlerine ve hocaları Mesut Bakkal'a telefonda hakaret ve küfürler savurduğunu da söylerken, daha sonra canlı yayına Bakkal bağlandı. Bakkal da "Emre ilk görüşmede bana Kağan'ı tanımadığını söylerken, 10 dakika sonra 'Bir kaç kez mesajlajtık' dedi. Kendisine menajerinin beni aramamasını söyledim. Ardından Bulut tekrar arayıp özür diledi, günah çıkardı" dedi.

MENAJERLER: BU ŞAKAYDI

Gündeme bomba gibi düşen canlı yayındaki bu diyalogların ardından menajer Ahmet Bulut da yayında kendini savundu. Kendisinin bunda dahli olmadığını ve yardımcısı Ekrem'in şaka yaparken işin büyüdüğünü iddia etti. Aynı şekilde Ekrem Okumuş da "Bu bir şakaydı. Bu kadar büyüyeceğini sanmamıştım" ifadelerini kullandı.

GÖKTAŞ DA YAYINA KATILDI

Olayın çıkmasında büyük rol oynayan Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş da yayına katılıp "İnşallah bu bir milat olur. Herşey ortaya çıkar" diye konuştu. Şimdi gözler Futbol Federasyonu'na çevrildi... Federasyonun, şampiyon olan Fenerbahçe ile Emre Belözoğlu hakkında soruşturma açacağı öğrenildi

ensonhaber

Arkadaşlar gazeteler en geç 12de baskıya girmiş oluyor. Dün tvde 12den daha sonra patlak verdi bu olay o yüzden yazılı basını eleştirmeden yarına kadar beklemek lazım. Eminim ki yarın tüm ayrıntılarıyla çoğu gazetede yer alacaktır bu haber... Fakat internet medyasını bilemem tabi..

medyayi yeme zamani, her tarafta bir baski kurulmali, official bloglar olsun, facebook sayfalari, her yerde bunu ortaya koymamiz lazim,

ustunde duralim ki pislik belki temizlenir

ingilizce bilen birisi haberi ingilizceye çevirsede fifaya yollasak hep beraber

es kaza şampıyonluk tescillenmezmiş kendilerine ait 2 dklk olmayan şampıyonluğa sevinme rekoru haftalara cıkabilr :D

angut comdan : fatih...07:cLink:3077374

canım arkadaşım akpartiyle niye birleştiriyosun olayı.olay başka boyutlarda.işi siyasete dökme.adamların elinde belge var.o managerde evet doğru attım diyor.emre adamın yanındaysa o zaman tarihe biz gömülecez

gömülünde cıkmayın bidaha :D

hiç birşey olmaz...

ygsde açık açık hile olduğu ortaya çıktı ne yaptılar hiç birşey aynı şey buda bu ülkede artık haklı olmak için sadece birşeyleri kanıtlamak yetmiyo..

birileri iktidarda olduğu sürece bi şey çıkmaz bu işten yargıya mı gidicen tff yemi hepsi biryere bağlı

bkz: ygs

Yanlız ülkenin çivisi çıktı neyi tutsan elinde kalıyor

Moderatorler konu kapatmada baya hizlilar. Sebep de belirtmeden. Sanirim burasi da yasakci uA forumu gibi olma yolunda ilerliyor. Dusuncelere pranga koymak populerlesti malesef.

Eğer o mesajlar atıldığında Emre menajerinin yanındaysa bedelini öder ve kulüpten yollanır. Aksi düşünülemez bile.

Peki değilse kim bedel ödeyecek?

Bir de merak ediyorum bu sözlerin ardından herhangi bir araştırma yapmaya gerek gördü mü federasyon veya adli makamlar...

Ozan İpek: Ben Onur'u da çok tebrik ediyorum. Maçtan önce de konuştuk, sonra da konuştuk. Yani... Amerika'ya da beraber gitçez onunla... Dedim... Maçta gol yeme dedim ne istersen vercem. Keh keh (gülüşmeler), maçtan sonra da aradı.

Bursa yöneticisi: "Eee? Ne istiyomuş? Ne istiyomuş?

Ozan İpek: Her şeyi istiycem diyo abi Amerika'da.

Muhabir: İlhan bey burda, reklam pazarlama, bir sponsor bulur, ne istiyorsa verir.

Yönetici: Ayarlarız hepsini, ayarlarız hepsini. Yok şikeye girer bu, verme yayına, kes burayı, kes burayı.

Muhabir: Manevi anlamda, manevi anlamda yani.

Yönetici: Manevi anlamda tatmin ederiz onu.

Muhair: O zaman bi el bile sıkmak yeter aslında, öyle demi?

Yönetici: Yeter tabi, yeter... Sen de çok bağlama yaptın... ahhahha (gülüşmeler)

video linki...

ozan ipek ilhan uslu onur kıvrak şike bursaspor trabzonspor Trabzonspor Kalecisi Onur Şike mi Yaptı Ozan İpek Röportajı

Moderatorler konu kapatmada baya hizlilar. Sebep de belirtmeden. Sanirim burasi da yasakci uA forumu gibi olma yolunda ilerliyor. Dusuncelere pranga koymak populerlesti malesef.

Ayrica ekliyorum actigim konuya sikayet gelmis. Enteresan , umarim gercekten fb li uyeler sikayet yollamistir sadece. Moderatorlere inancim kaybolmaya basladi , bu tip elestiriler vardi moderatorlere ama inanmak istemiyordum , gercek gibi duruyor elestiriler. Moderatorler kendilerine uyan basliklari tutup uymayanlari gereksiz diye nitelendirmektense , insanlarin ozgurce tartismasina engel olan seylere mudahele etsinler lutfen.

Ozan İpek: Ben Onur'u da çok tebrik ediyorum. Maçtan önce de konuştuk, sonra da konuştuk. Yani... Amerika'ya da beraber gitçez onunla... Dedim... Maçta gol yeme dedim ne istersen vercem. Keh keh (gülüşmeler), maçtan sonra da aradı.

Bursa yöneticisi: "Eee? Ne istiyomuş? Ne istiyomuş?

Ozan İpek: Her şeyi istiycem diyo abi Amerika'da.

Muhabir: İlhan bey burda, reklam pazarlama, bir sponsor bulur, ne istiyorsa verir.

Yönetici: Ayarlarız hepsini, ayarlarız hepsini. Yok şikeye girer bu, verme yayına, kes burayı, kes burayı.

Muhabir: Manevi anlamda, manevi anlamda yani.

Yönetici: Manevi anlamda tatmin ederiz onu.

Muhair: O zaman bi el bile sıkmak yeter aslında, öyle demi?

Yönetici: Yeter tabi, yeter... Sen de çok bağlama yaptın... ahhahha (gülüşmeler)

Onur'un görevi zaten gol yememek. O da yemedi, bi insan nasıl şike yaparak gol yemeyebilir ki? Kalecilerden gol yemesini istemek şikedir, yememesini istemek normal olandır, keza bu röportajın metin hali ile video hali arasında büyük fark var, şakayla karışık söyledikleri çok açık.

İbrahim, eğer konuşma böyle olsaydı

Ozan İpek: Ben Onur'u da çok tebrik ediyorum. Maçtan önce de konuştuk, sonra da konuştuk. Yani... Amerika'ya da beraber gitçez onunla... Dedim... bizim maçta gol ye ne istersen vercem. Keh keh (gülüşmeler), maçtan sonra da aradı.

Burda şike aranabilirdi.Gol yemeyeceğim desede birazda golü kaçıranların beceriksizliği yani işin özeti tüm kaleciler gol yememek için çıkar maça.

Onur'un görevi zaten gol yememek. O da yemedi, bi insan nasıl şike yaparak gol yemeyebilir ki? Kalecilerden gol yemesini istemek şikedir, yememesini istemek normal olandır, keza bu röportajın metin hali ile video hali arasında büyük fark var, şakayla karışık söyledikleri çok açık.

Benden daha iyi açıklamışsın durumu :)

Üst Alt