Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti!

Sizin mantık su, Fenerbahçe bizim rakip takım kesin kaybeder / inşallah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı koklarsin.

Bu maçta Fenerbahçe 3 puana çok yakın. Bugün de oranı 1.85 e inmiş bile. Neyseki inmeden yüklü girebildim.

5 maçta anca sıfır puan alan Benfica size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

Sampiyonlar Ligi'ne elemelerden toplam 6 takim geliyor. Sampiyonlardan 4, Sampiyon olmayanlardan ise 2

Benfica, Ajax ve Spartak Sampiyonlar icinden en iyi 3 takim. Baska bir takimin gruplara kalmasi sürpriz olur.

Diger Sampiyonlar grubu ise bildigin cöp.

Size göre bir ‘kuş’ olarak..

FB’ın kazandığı takdirde kaybedeceğimiz 5-6 milyon EU’yla ne iflas ederiz ne zengin oluruz.

Belki kazanmaları TR futboluna uzun vadede daha yararlı olacak, hatta şampiyonluk yarışında bile.

Boşver ağa geçsinler ya. Yıllardır aynu muhabbet. Yok zengin olacaz, yok transfer yaparız o paraya. Bi bokun olduğu yok. Her ne kadar düşman takım olsa bile iki Türk takımın artık CL’de olmasını isterim.

Son Canary Bükücü biraz paranoid:

THE LAST CANARY - 23.07.2018 13:24

Kura çekiminde tüm topları karıştıran UEFA mafyasının dölü‚ Fenerbahçe´yi diret karıştırmadan topu koyduğu yerden çekti. Bu tüm dünyanın gözü önünde oldu.

Benficanin Kadrosu Fenerbahcenin Kadrosundan kat be kat daha iyi.

Favori Benfica. Ancak hersey olabilir. Biz bile en kötü dönemde Benficayi yendik. Dandik Kadroyla.

DiyJWhhWsAAMoAf.jpg

Fenerbahçe'nin rakibi Benfica, geçen sezon Şampiyonlar Ligi grubunda 6'da 0 çekti.

6-0 Ha

Sizin mantık su, Fenerbahçe bizim rakip takım kesin kaybeder / inşallah kaybeder.

Parayı koklarsin.

Bu maçta Fenerbahçe 3 puana çok yakın. Bugün de oranı 1.85 e inmiş bile. Neyseki inmeden yüklü girebildim.

5 maçta anca sıfır puan alan Benfica size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

hahahahhahahahahaaaaaa ....bu mesajı atacaktım flood olmasın hem benficanın gelişine hem de sana gelsin

Parayı koklarsin.

Parayı koklarsın kısmında istemsiz gülüyorum hep müthiş ya :asd:

Size göre bir ‘kuş’ olarak..

FB’ın kazandığı takdirde kaybedeceğimiz 5-6 milyon EU’yla ne iflas ederiz ne zengin oluruz.

Belki kazanmaları TR futboluna uzun vadede daha yararlı olacak, hatta şampiyonluk yarışında bile.

Boşver ağa geçsinler ya. Yıllardır aynu muhabbet. Yok zengin olacaz, yok transfer yaparız o paraya. Bi bokun olduğu yok. Her ne kadar düşman takım olsa bile iki Türk takımın artık CL’de olmasını isterim.

Gitsinler Uefa'da oynasınlar CL'de oynayınca ne oluyor

10 milyon euro artı girecek, o parayla zengin oluruz şu şartlarda evet.

Üst Alt