Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, ŞL 3. Ön Eleme Turunda Benfica ile Eşleşti!

Size göre bir ‘kuş’ olarak..

FB’ın kazandığı takdirde kaybedeceğimiz 5-6 milyon EU’yla ne iflas ederiz ne zengin oluruz.

Belki kazanmaları TR futboluna uzun vadede daha yararlı olacak, hatta şampiyonluk yarışında bile.

Boşver ağa geçsinler ya. Yıllardır aynu muhabbet. Yok zengin olacaz, yok transfer yaparız o paraya. Bi bokun olduğu yok. Her ne kadar düşman takım olsa bile iki Türk takımın artık CL’de olmasını isterim.
Ekonomik olarak iyi durumda olsaydik, FFP kisitlamasi vs. gibi seyler ile basimiz bela da olmasaydi hak verirdim.

Lakin bu surecte her kurusun sayildigi ve onem gordugu yerde, Fenerbahçe’nin elenmesi durumunda Galatasaray’ın kasasına 10.000.000€ nakit para girecek. Bu nu bosverelim diye bir durum soz konusu olamaz, bos ver diyecek kadar gundemden uzak da degiliz evelallah .

Gitsinler Uefa'da oynasınlar CL'de oynayınca ne oluyor

10 milyon euro artı girecek, o parayla zengin oluruz şu şartlarda evet.

Prandelli ve bir sonraki sezon Hamzaoğlu döneminde olduğu gibi mi.

Çok merak ediyorum o 20 milyonla ne yaptık mesela.

FFP kurallarına zaten uyuyoruz. Yönetim çok titiz davranıyor o konuda. Bunun birde devre arası var. Eğer ki zarar yapma yolunda ilerliyorsak, en kötü ihtimalle devre arasında futbolcu satabiliriz.

Ben demiyorum ki illa FB geçsin. Ama kasmaya, geçmemeleri için dua edenler var. Saçmalık.

Fenerbahçe'nin büyüklüğü şampiyonlar ligi ile ölçülmez o başka büyüklüktür.

Şuradan ölçebiliriz.

DbzWddxW4AEVPFQ.jpg

Ekonomik olarak iyi durumda olsaydik, FFP kisitlamasi vs. gibi seyler ile basimiz bela da olmasaydi hak verirdim.

Lakin bu surecte her kurusun sayildigi ve onem gordugu yerde, Fenerbahçe’nin elenmesi durumunda Galatasaray’ın kasasına 10.000.000€ nakit para girecek. Bu nu bosverelim diye bir durum soz konusu olamaz, bos ver diyecek kadar gundemden uzak da degiliz evelallah .

Saygı duyarım.

Prandelli ve bir sonraki sezon Hamzaoğlu döneminde olduğu gibi mi.

Çok merak ediyorum o 20 milyonla ne yaptık mesela.

FFP kurallarına zaten uyuyoruz. Yönetim çok titiz davranıyor o konuda. Bunun birde devre arası var. Eğer ki zarar yapma yolunda ilerliyorsak, en kötü ihtimalle devre arasında futbolcu satabiliriz.

Ben demiyorum ki illa FB geçsin. Ama kasmaya, geçmemeleri için dua edenler var. Saçmalık.
Uydugumuz falan yok, baskanin aciklamari ortada.
UEFA Dursun ile yapilan anlasmada zarar kriteri koymus ve biz bunu misli ile asmisiz.
Yani bizim ceza almamamiz büyük bir lütuf oldu.
Simdi ise sadece sattigin kadar al yok, yine zarar kriteri var.
Elimizde hala cok kabarik sözlesmeler var, bu ekstra gelir bizim icin olmazsa olmaz.

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde Benfica'ya elenirse, direkt olarak UEFA Avrupa Ligi grup aşamasına kalacak.

Benfica'yı eleyip, play-off turunda elenirse yine doğrudan UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalacak. [ Futbol Arena ]

Üst Alt