Fenerbahçe'den Mail Atağı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Mail Atağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: şikebahçeden mail atağı

Çok anlamsız ve komik..! UEFA yı UEFA ya şikayet ediyorlar.! Cidden bunlar akıl tutulması yaşıyor..!Acıbadem hastanesinde bununla ilgili birim var mı:asd:

bu arada tüm metni şimdi okudum da çok komik bu angutlar ya "sizi cas'a şikayet ederiz" gibisinden tehdit etmeye çalışıyorlar akıllarınca UEFA'yı. :lol:

Neremle güleyim bilemedim bir anda :asd:

Istedikleri kadar chatlessinler uefa ile,biz olani yazdik,onlar olmusa care ariyorlar,olmus ve ölmüsede care olmadigindan varsin milyonlarca mail atsinlar zira bunlarin hazir yazilmis sikayet mailini bile kopyala-yapistir yapamayacagindan eminim.

Ne oldu la dün UEFA'yı tehdit ediyodunuz cenevreyi yakıcaktınız hani şimdi yarvarıyosunuz uefa ya :asd:

Arkadaş alenen ligin yarısında şike yaptığın ortada, başkanın bu iş için çete kurmuş, tff yi medyayı oyuncak etmiş, adam dövdürtmüş, tehdit etmiş, çarşaf çarşaf telefon konuşmaları ortada...Hala ben küme düşmedim diye dua edeceklerine sağa sola sallıyorlar. Çırpındıkça daha beter batıyorlar. İddaaname açıklanınca ne yapacaksınız bakalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt