Fenerbahçe'den Mail Atağı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Mail Atağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe'den Mail Atağı

şikebahçeden mail atağı diye konu açıyorum, birisi hemen Fenerbahçe'den Mail Atağı diye değiştiriyor

burada da şikebahçe diyemeyeceksek bizden cacık olmaz arkadaş

şikebahçeden mail atağı diye konu açıyorum, birisi hemen Fenerbahçe'den Mail Atağı diye değiştiriyor

Birazdan ''biz onlara benzemeyelim biz farklıyız'' nasihati de gelir kardeşim :) Haklı da bir nasihat çünkü biliyorsun onlar iyi niyetten anladıkları için biz hep nazik falan olmalıyız rakibimiz hep öyle çünkü :)

ben hepimiz adına bir özeleştiri yaparken, sen bana hakaret ediyorsun

yine de senin seviyene inmeyeceğim

Sen "cacık olmaz" deyince eleştiri, ben sana deyince hakaret oluyor, he mi? Ben de eleştiri yaptım, eğer hakaret olarak algılıyorsan o lafı tüm Galatasaray taraftarına hakaret etmekten ceza vereceğim sana.

Senin kullandığın tabir de hoş değil ancak yine de bir idarecinin daha sağduyulu davranması lazımdı. Gscimbom'da bu belirli zaman aralıkların da olabiliyor ben daha önce de bir kaç kez gördüm yönetim bazen üyeye böyle davranıyor keşke bu işler de profesyonelleşse artık.

Sen "cacık olmaz" deyince eleştiri, ben sana deyince hakaret oluyor, he mi? Ben de eleştiri yaptım, eğer hakaret olarak algılıyorsan o lafı tüm Galatasaray taraftarına hakaret etmekten ceza vereceğim sana.

bizden cacık olmaz derken kendimi de bu işin içine kattığım için çok net bir özeleştiridir, ayrıca dayanağını da belirtmişim orada

senin yaptığın ise (hiçbir neden belirtmediğin için) net bir şekilde hakarettir

bir de ceza vereceksin ha, bunun adı düpedüz yetkiyi kötüye kullanmaktır

dayanak:

Senin kullandığın tabir de hoş değil ancak yine de bir idarecinin daha sağduyulu davranması lazımdı. Gscimbom'da bu belirli zaman aralıkların da olabiliyor ben daha önce de bir kaç kez gördüm yönetim bazen üyeye böyle davranıyor keşke bu işler de profesyonelleşse artık.

idareci görünce omurgasını yitirenlerden değilim, fikrimi sonuna kadar savunurum

buna rağmen bugüne kadar ceza almadıysam belli bir seviyeyi koruduğum içindir zaten

ama idareci olunca rahat oluyor işte bazıları

atsalar nolcak.karar geri alınamaz ki.

olaya şöyle bakın.fenerbahce şike yaptıgı için ŞL ye katılması iptal edildi.

sonra bunlar mail atınca nolacak.şike yaptı ama delil yokmu dicek UEFA.

Adamlar 6s yazınca soy sop küfür ediyorsan aynısını sen de yapmayacaksın bu kadar basit.İster nasihat olarak alın ister tavsiye ister görüş.

Hahaha değil bu saatten sonra mail, bütün camia Aduket atsalar bi cacık olmaz. UEFA şikeye el koydu.

hiç de küfür etmiyorum

tabi ki yazacaklar

Sen etmiyorsun, başkası oradan alıntılayıp burada ediyor.

Adamlara hem küfür edip hem de ettiğin küfürün hedefi olmak için çaba harcamak ayrı mevzu.Bu forumun kuralı budur arkadaş.3-4 senedir buradayım, bu zamana kadar kendi seviyesini korudu.En azından benim bildiğim kadarıyla öyle.Kimseye de şirin gözükmek için işler yapmadı.

Sen etmiyorsun, başkası oradan alıntılayıp burada ediyor.

Adamlara hem küfür edip hem de ettiğin küfürün hedefi olmak için çaba harcamak ayrı mevzu.Bu forumun kuralı budur arkadaş.3-4 senedir buradayım, bu zamana kadar kendi seviyesini korudu.En azından benim bildiğim kadarıyla öyle.Kimseye de şirin gözükmek için işler yapmadı.

ezeli rakibini küçük düşürmemek diye bir kural olduğunu zannetmiyorum

forum seviyesini koruyacaksa, buna en başta ben destek veririm

şike yaptığı tescillenmiş bir klüp için şikebahçe tabirini kullanmak ise seviyeyi düşürmek olarak yorumlanamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt