Fenerbahçe'den Mail Atağı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'den Mail Atağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe'den Mail Atağı

Sana göre öyle.Senin dediğin şekile izin versek forum 2 günde leş yuvası angut.com'a dönüşür.

Sana göre öyle.Senin dediğin şekile izin versek forum 2 günde leş yuvası angut.com'a dönüşür.

acaba sadece bana göre mi öyle?

yoksa üyelerimizin çoğu benim gibi mi düşünüyor?

şikebahçe teriminin kullanılması forumun seviyesini düşürür mü diye bir anket yapsak acaba sonucu ne olur?

ama yok, üyelerimizin fikirlerinin ne önemi var ki

siz söyleyeceğinizi söylediniz, konu kapandı

Cevap: şikebahçeden mail atağı

Gençler, hepimiz gergin, yorgun, uykusuz ama bir o kadar da mutluyuz.

Forumum kendisi için (kişi kendini dahil de etse) "cacık olmaz" lafını hazzetmiyor.

Sertaç 'ın vermeye çalıştığı bir mesaj var. Tabii ki kişiselleştirmesi doğru değil. Adminlerin işi yumurtayı kırmayacak kadar gevşek ama düşürmeyecek kadar sıkı tutmaktır. 3 aydır çok yoğunuz, ara ara bu tarz eleştirilere patlayabiliyoruz.

Böyle diyerek kapatalım olur mu? Siz de iyileştirmeye gayret edin, biz de...

eğer gayeleri trabzonuda göndermemekse bizlik birşey yok

istedikleri gibi mail atabilirler

hatta işimize bile gelir zira benzer karar beşiktaş içinde verilebilir

acaba sadece bana göre mi öyle?

yoksa üyelerimizin çoğu benim gibi mi düşünüyor?

şikebahçe teriminin kullanılması forumun seviyesini düşürür mü diye bir anket yapsak acaba sonucu ne olur?

siz söyleyeceğinizi söylediniz, konu kapandı

Bu forumda senden daha çok vakit geçirdiğim için neyin olup,olmayacağını ya da bu tartışmaları daha önce üyelerle yapıp yapmadığımızı biliyorum.Bu yeterli

Biri bana o makamdan in demiş lan.:asd: Sanki başbakanlık yapıyoruz burada, hey Allah'ım... Neyin kafasındasınız abi? O dediğim şaka falan değil, işinize gelmeyen şeyleri saçma sapan şeylerle savunmayın.

YASAK hacı, kuralları okumuyor musunuz foruma üye olurken? Okumuyorsunuz, okumuyorsanız konulmuş kurallar uygulandığında gelip burada boş boş sallamayın.

Ben "bizden cacık olmaz" lafını hakaret olarak algılıyorum o mantığa göre. Senin kimse hakkında yorum yapma veya "cacık olmaz" tabirini kullanma hakkın yok. Benim doğrum, rakip de olsa kulübe böyle hitap etmemektir. Kaldı ki sadece başlık değiştirildi, mesajlarda yazdığınızda çok bir şey dediğimiz yok. Ne boş işlerle uğraştırıyorsunuz yahu.

Gençler hepimiz gergin, yorgun, uykusuz ama bir o kadar da mutluyuz.

Forumum kendisi için (kişi kendini dahil de etse) "cacık olmaz" lafını hazzetmiyor.

Sertaç 'ın vermeye çalıştığı bir mesaj var. Tabii ki kişiselleştirmesi doğru değil. Adminlerin işi yumurtayı kırmayacak kadar gevşek ama düşürmeyecek kadar sıkı tutmaktır. 3 aydır çok yoğunuz, ara ara bu tarz eleştirilere patlayabiliyoruz.

Böyle diyerek kapatalım olur mu? Siz de iyileştirmeye gayret edin, biz de...

olur tabi

ama, şunları söylemem lazım

1. başlığın değiştirilmesi hataydı

2. yaptığım özeleştiriye hakaretle karşılık verilmesi hataydı

3. hiçbir suçum yokken ceza verilmekle tehdit edilmem hataydı

(bence tabi)

yine de dediğin doğru, uzatmamak lazım

Sen "cacık olmaz" deyince eleştiri, ben sana deyince hakaret oluyor, he mi? Ben de eleştiri yaptım, eğer hakaret olarak algılıyorsan o lafı tüm Galatasaray taraftarına hakaret etmekten ceza vereceğim sana.

ooo hakkımızı savunuyomuş beyefendi:D kişiye direk hakaretten bir hafta uğrama buralara.ya da hak hukuktan bahsetme dostum...konuya dönersek tahkime gidersen ekime kadar gitmezse ... :D:D:D dünden beri keyfim yerinde bu yıl çok eğlenceli olabilir:D

Biri bana o makamdan in demiş lan.:asd: Sanki başbakanlık yapıyoruz burada, hey Allah'ım... Neyin kafasındasınız abi? O dediğim şaka falan değil, işinize gelmeyen şeyleri saçma sapan şeylerle savunmayın.

YASAK hacı, kuralları okumuyor musunuz foruma üye olurken? Okumuyorsunuz, okumuyorsanız konulmuş kurallar uygulandığında gelip burada boş boş sallamayın.

Ben "bizden cacık olmaz" lafını hakaret olarak algılıyorum o mantığa göre. Senin kimse hakkında yorum yapma veya "cacık olmaz" tabirini kullanma hakkın yok. Benim doğrum, rakip de olsa kulübe böyle hitap etmemektir. Kaldı ki sadece başlık değiştirildi, mesajlarda yazdığınızda çok bir şey dediğimiz yok. Ne boş işlerle uğraştırıyorsunuz yahu.

hala devam ediyor arkadaş...

"Senin kimse hakkında yorum yapma veya "cacık olmaz" tabirini kullanma hakkın yok"

yorum yapmaya geliyoruz zaten buraya

"Benim doğrum, rakip de olsa kulübe böyle hitap etmemektir"

bu senin doğrun olduğu için zaten tartışılamaz bile, kesinlikle doğrudur

İçeriği beni üzdüğü için konuyu birkaç dakika sonra çöpe atacağım.

Yazılan mesajları da, (yöneticiler dahil) sileceğim.

ooo hakkımızı savunuyomuş beyefendi:D kişiye direk hakaretten bir hafta uğrama buralara.ya da hak hukuktan bahsetme dostum...

Dostum olduğunu sanmıyorum, beyefendi olduğumu görmene de sevindim.;)

hala devam ediyor arkadaş...

"Senin kimse hakkında yorum yapma veya "cacık olmaz" tabirini kullanma hakkın yok"

yorum yapmaya geliyoruz zaten buraya

"Benim doğrum, rakip de olsa kulübe böyle hitap etmemektir"

bu senin doğrun olduğu için zaten tartışılamaz bile, kesinlikle doğrudur

Öyle bir şey demedim, benim doğrum o ama sen benim doğruma göre yorum yapıp "bizden cacık olmaz" diye bir genelleme yapıyorsun. Hâlâ anlayamadığınız ne var? Aç forum kurallarını OKU! Bu kadar basit. Her neyse, saçma sapan bir konuyu bu kadar uzattığınız için tebrik etmek lazım tabii.

ben de onu diyorum

benden çok vakit geçirdiğin ve "Süper Moderatör" olduğun için senin fikirlerin daha makbul

Rütbenin bir önemi yok 2 sn içinde rütbem alınsa yine aynı şeyi savunurum.Ve senden daha tecrübeli olduğum için sana diyorum ki bu konuları üyelerle tartıştık, topicler açıldı vs vs çok olay oldu.

Onun için bu abuk subuk bir laf.

İstersen sana angut.comdan ve bizden caps alıp aradaki farkı özetlerim sen bilirsin

Silmeyi unuttuğum bazı mesajlar olmuş, onlar da diğerleri gibi geri getirilebilir şekilde silindi.

Konuyu şu cümleyle kapatalım.

"Mail mi atıyorlar mış? Şikebahçe'ye mail tırmalamasında başarılar".

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt