Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Doğru yaralanmadı , sadece polisin gözü çıktı :mad:

Arkadaşım ben o maçtaydım.Herşeyi biliyorum.Polisler geldi bize durup dururken saldırdı.Hatta arkadaşlarımızın kombineli koltuklarına bile polisler oturmuştu.Durup dururken dayak yedik ne yapsaydık?Gel bizi linç et mi deseydik?

2002 yılında Kızılyıldızla yapılan bir hazırlık maçı vardı Orteganın Kadıköydeki ilk maçıydı , o maçtada migros tribünün de polisle ilgili çok büyük olaylar çıkmıştı , polis önüne geleni jop luyordu , ama kimse polise yumruk atmadı , yedik dayağı oturduk aşağa

Biliyorsun bir söz vardır , polise kalkan eller kırılsın

Abi fener maçında polis adam yaraladı bu ülkede ya!Ne çabuk unutuldu?

2002 yılında Kızılyıldızla yapılan bir hazırlık maçı vardı Orteganın Kadıköydeki ilk maçıydı , o maçtada migros tribünün de polisle ilgili çok büyük olaylar çıkmıştı , polis önüne geleni jop luyordu , ama kimse polise yumruk atmadı , yedik dayağı oturduk aşağa

Biliyorsun bir söz vardır , polise kalkan eller kırılsın

Ne alaka. Polis haksız yere gelip sana saldırıyorsa susmak çok salakça bi davranış. Adaleti onlar sağlamıyor bağımsız mahkemeler sağlıyor. Çıkarır mahkemeye alırsın cezanı yok ben vereyim cezasını havasına girerse polisler böyle acı olaylar olacaktır yoksa işkenceden daha çok adam ölür bu ülkede..

Doğru yaralanmadı , sadece polisin gözü çıktı :mad:

Niyetin nedir?

a-) Provokasyon

b-) Eziklik gösterisi

c-) Tipik karşıyaka davranışı

d-) Hepsi

Galatasaray forumunda neyi duymayı bekliyorsun yada hangi görüşünü empoze edebileceğini düşünüyorsun?

Doğruluğuna inanmadığınız herşeye itiraz etme grişiminizin, negatif teptiğini görmenizi dilerim. Bazılarına inanmıyorsan bile sessiz kalmanız en iyisi olmaz mıydı?

Sarvan ‘Cin Ali’ millet ‘aptal’ mı?

Bu bir rastlantı olabilir mi? Sanmıyorum. Geçen haftaki olaylı derbi maçında görev yapan isimlere ve bölgelerine bir bakalım;

Gözlemci Yavuz Karaozan... İzmir’li... İzmirli MHK Başkanı Oğuz Sarvan’ın has adamı.

Akreditasyon ve Güvenlik temsilcisi Kemal Özbek... İzmirli... Sarvan’ın iyi dostu.

FIFA kıdemli yardımcı hakem Serkan Gençerler... İzmirli... Sarvan’ın en güvendiği öğrencilerinden biri!

Ve gelelim Keita’nın o meşhur pet su bardağını görevli olduğunu (!) sanıp teslim ettiği Fatih Tanfer’e.

Tanfer, Temsilciler Kurulu Başkan vekili... İzmirli... Sarvan’ın yakın arkadaşlarından biri.

Cemal Ersen - Milliyet

Sayın Cemal Ersen'in eksik bıraktığını ben tamamlayayım

1-) Fenerbaheçe yedek kulubesinde oturan Semih Şentürk İzmir'li Oğuz Sarvan'ın kayınçosunun arkadaşının, şoförünün yeğenin en iyi arkadaşı...

2-) Fenerbahçe Maraton üst tirübün F Blok 3. sıra 64. koltukta oturan taraftar Fenasi Adıgüzel, İzmir'li Oğuz Sarvan'ın en iyi kapıcısının dış mandalını yapan fabrikatörün sahibin yazlıktan komşusu...

3-) Stad giriş kapı görevlilerinden Hayri Bodur'u saymaya gerek bile duymuyorum...

Ah Ayhan ah, yanlış yapıyorsun.

Bizim kötü oynadığımızı ve yenildiğimizi kabullendiğimiz gibi aldığınız cezayı ve yapılan çirkeflikleri kabullenemiyorsun.

Unutma ki, 2,5 sezon önce aldığımız cezaya itiraz etmemiş bir kulübüz. 10 maç bile verseler haketmiştik bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Sarvan 'ın eşi ve karısının Fenerium 'da kikirdeyip "biz ailecek Fenerliyiz" demesinin ardından ne dememizi bekliyorsun?

Biraz insaf be kardeşim.

Sorun sindirememek veya hazımsızlık değil, burda mesele adamlar isteyince samanlıktaki iğneyi buluyorlar da gözlerinin önünde duranı gör(E)miyorlar... birilerine nerden ve nasıl vururum diyerek dıdının dıdısına kadar incele, araştır bul; ama sen gel karşıdaki aynaya bakma...

qtm'den 2-3 yazar hariç hiç birisinin samimiyetine güvenmiyorum...

Sorun sindirememek veya hazımsızlık değil, burda mesele adamlar isteyince samanlıktaki iğneyi buluyorlar da gözlerinin önünde duranı gör(E)miyorlar... birilerine nerden ve nasıl vururum diyerek dıdının dıdısına kadar incele, araştır bul; ama sen gel karşıdaki aynaya bakma...

O güvendiğin yazarların biride selçuk youla dır kesin :rolleyes:

Ne konuşuyorsun birader sen?

2001' den beri ben o deplasmana gidiyorum ve biliyorum ne yaşadığımı. Üstümüze yumurta, sidik torbası, dışkı dahil herşey atıldı. Lucescu' ya cep telefonu, Hasan Şaş' a yumurta, Gerets' in kafası açıldı, hala ne konuşuyorsun???? Adamın asabını bozmayın!!!! Terbiyesizlikte etmeyin!!!!

Kimi kime anlatıyorsun????

Ne konuşuyorsun birader sen?

2001' den beri ben o deplasmana gidiyorum ve biliyorum ne yaşadığımı. Üstümüze yumurta, sidik torbası, dışkı dahil herşey atıldı. Lucescu' ya cep telefonu, Hasan Şaş' a yumurta, Gerets' in kafası açıldı, hala ne konuşuyorsun???? Adamın asabını bozmayın!!!! Terbiyesizlikte etmeyin!!!!

Kimi kime anlatıyorsun????

ben sanki Samiyen deplasmanında çiçekle karşılanıyorum, birileri elime kolonya tutarken diğeri, şeker ikram ediyor...

Benim ne dediğimi anlamadan sen hangi havadan çalıyorsun?

Kim bilir; belki seneye de sidik torbası, pil koltuk vb atılır, koltuklarınıza at pisliği konulur, hakaret ve küfürler edilir bunlar derbinin en doğal sonucu, benzer olayları bende samiyende YAŞADIM, göreceğim de, bütün bunları da bildiğim için ona göre davranırım...

Hay Allah'ım yaa; topic konumuz ne? Herkes ne yazıyor?

Nereye ne yazsak, miXer muamelesi görüyoruz... Bilica'nın cezası için yapılan itiraza katıldığımı, benzeri olaylarda rakiplerimizin ceza almadığını; ama bizim ceza aldığımızı belirtiyoruz, provokatör oluyoruz...

Üst Alt