Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama, Bilica ve Keita'ya 3 maç ceza!

2007'de Ali Sami Yen'deki maça 5 ceza veriliyorsa, geçen haftaki maça 2 maç ceza yeter de artar bile.

Bilica'nın hareketini görmedim, spor programları izlemiyorum çünkü. Ama herkes "tokat attı" dediğine göre ceza yerindedir. Ve denildiği gibiyse, Keita'nın maç içindeki hareketinden farksızdır. Keita'nın da cezası yerindedir.

Sevgiler...

2007'de Ali Sami Yen'deki maça 5 ceza veriliyorsa, geçen haftaki maça 2 maç ceza yeter de artar bile.

Bilica'nın hareketini görmedim, spor programları izlemiyorum çünkü. Ama herkes "tokat attı" dediğine göre ceza yerindedir. Ve denildiği gibiyse, Keita'nın maç içindeki hareketinden farksızdır. Keita'nın da cezası yerindedir.

Sevgiler...

Baroni' nin maç içindeki Arda' ya yumruğu nedir peki? Bir de edilen küfürler Saracoğlu' nda edilince küfürden sayılmıyor mu?

Sevgiler...

Ya bırak allah aşkına sana birşeyler demiyoruz diye salla gitsin. Ne 2 maçı ya, hakemin kafayyyy yarılmış Volkan bey! Adam beyin kanamasından gideydi 2 -3 saat sonra nolacaktı?:eek:mg:

2007 deki macla kiyaslanmaz bu kiyaslanicaksa her yönüyle kiyaslanmali....

Bir tarafta 55 bin kisi icinde atilan fazlasiyla söyliyelim 50 yabanci madde..

(2007 deki amc) Bir tarafta 20 bin kisi icinde .........sayabilen varmiydi..?

Simdi soralim ya o sami yendeki macta 55 bin seyirci olsaydi...!!? (Hayal gücü!)

Hala 2 mac i beyenmiyen varmi !?

2007 deki macla kiyaslanmaz bu kiyaslanicaksa her yönüyle kiyaslanmali....

Bir tarafta 55 bin kisi icinde atilan fazlasiyla söyliyelim 50 yabanci madde..

(2007 deki amc) Bir tarafta 20 bin kisi icinde .........sayabilen varmiydi..?

Simdi soralim ya o sami yendeki macta 55 bin seyirci olsaydi...!!? (Hayal gücü!)

Hala 2 mac i beyenmiyen varmi !?

Bi bas git işine lan denyo fenerlilerin temsilcisimisin karaçabalak?

Yanılmamışım, denyo fenerlilerin temsilcisiymişsin, rakip takım taraftar forumuna girip küfür yemekten tatminmi oluyosun arkadaşım?

Bak koç uşağı, evet söylediklerinde haksızsın, söylediklerinde haklısın demeleri için gidip angut forumunda ki denyolarla paylaşman lazım saçmasapan görüşlerini. 50bin kişilik stadda 1 metreden yabancı madde atıp hakemin, t.din kafasını yarıyosunuz, 20 metreden su şişesi atıp futbolcunun gözünü çıkarıyosunuz, sonra gelip orda burda bıdı bıdı yapıyosunuz. 2 maç az olm size sistemli provakasyonlarınıza forumlarda mı devam ediyorsunuz, BaS Git var kendi hayvanlarınla datmin et kendini, hepinizin ne olduğu belli........!

O maçta TFF formalı bir görevli yaralanmadı.

55 bin kisi icinde atilan 3..5 yabanci madde...birisi isabet etmis bu anormal ...

20 bin kisi icinde atilan binlerce yabanci madde ama yaralanan yok bu normal..

Mantik bu yani..?

Sis isabet ettirdiniz banane he!?!?

55 bin kisi icinde atilan 3..5 yabanci madde...birisi isabet etmis bu anormal ...

Mantik bu yani..?

Ulan kural kuraldır şu kadar atılmış bu kadar atılmışı mı var

Kural çiğnenmiş mi çiğnenmiş hakemin kafası yarılmış mı yarılmış eee daha ne?

Yanılmamışım, denyo fenerlilerin temsilcisiymişsin, rakip takım taraftar forumuna girip küfür yemekten tatminmi oluyosun arkadaşım?

Bak koç uşağı, evet söylediklerinde haksızsın, söylediklerinde haklısın demeleri için gidip angut forumunda ki denyolarla paylaşman lazım saçmasapan görüşlerini. 50bin kişilik stadda 1 metreden yabancı madde atıp hakemin, t.din kafasını yarıyosunuz, 20 metreden su şişesi atıp futbolcunun gözünü çıkarıyosunuz, sonra gelip orda burda bıdı bıdı yapıyosunuz. 2 maç az olm size sistemli provakasyonlarınıza forumlarda mı devam ediyorsunuz, BaS Git var kendi hayvanlarınla datmin et kendini, hepinizin ne olduğu belli........!

E be güzel kardesim bende diyorumki 2007 deki macta 20 bin kisiden onca yabanci madde geldi... ya stad ayni fenerinki gibi olsaydi 55 bin kisi ve 2 metre yakinlikta dedigin gibi ne olurdu sence!!!?

Mantik bu yani..?

Sayı değil amaç önemli. Bi adamın kafasına bi şarjör de boşaltsan tek kurşun da sıksan adam gidici. Ayrıca herhalde bi 10 yıldır yapılanlar, Gerets'in kafasının yarılması,ses bombası,hakemin kafasının yarılması.. Bunlar ne???

He bir de siz yenerken böyle peki ya siz yenilseniz o eziklikle ne yaparsınız:)

Mantik bu yani..?

Banane demiyorum ben.Ben diyorum ki hakem yaralamanın suçu 2 maç ise o zaman o kadar petşişe atılmasına bir yaptırım yapmaya gücün yetmez.Bilgin Gökberk'in dediği gibi YEMEZ.

Ulan kural kuraldır şu kadar atılmış bu kadar atılmışı mı var

Kural çiğnenmiş mi çiğnenmiş hakemin kafası yarılmış mı yarılmış eee daha ne?

Bununda kafasını yarmadan gitmeyecek bu Japon anteni boşa uğraşma çünkü anlama kapasitesi sınırlı,biz buna tıpta trizomi diyoruz. Down olmuş bi nevi:dedikodu:

Yahu sizin stadin bir misli daha dolusundan dahada fazla seyirci olan bir yerde sahaya 5..10 yabanci madde geliyor..

Yarisindan daha az sizin stad atilan maddenin haddi hesabi yok ....

E be güzel kardesim bende diyorumki 2007 deki macta 20 bin kisiden onca yabanci madde geldi... ya stad ayni fenerinki gibi olsaydi 55 bin kisi ve 2 metre yakinlikta dedigin gibi ne olurdu sence!!!?

Olsaydılarla olmaz bu iş, bizde gecekondu stad yok,biz imarlısını yapıyoruz ASLANTEPE'de. O yüzden o bitene kadar göremeyeceksiniz, o yüzden olsaydılarla yürümüyor.Biz 1000lerce attık ama zarar gelmedi kimseye,siz dibinizden geçen adama normal olarak istediğiniz an tutturabiliyorsunuz.Biz cezamızı çektik,siz az çekiyorsunuz,angut kardeşlerinin sitesinde hala oynamayacakları maça ceza sayılırmı konusuna saatte 10larca cevap geliyor. Bu kadar çirkefliği sistematik olarak yapıp aldığınız ceza az. Koca Rijkaard ne bilirdi feneri,Galatasarayı ama adam tek seferde ne kadar şerefli(!) olduğunuzu gördü, siz bir dahaki maçta göreceksiniz şerefin gerçek anlamını. Ha ben bunları trizomisi olan birine anlatıyorum sen yine anlamayacaksın o yüzden STOP! Anlayana kadar oku STOP! Biz fenerlileri çooooook seviyoruz(!) STOP!

Yahu sizin stadin bir misli daha dolusundan dahada fazla seyirci olan bir yerde sahaya 5..10 yabanci madde geliyor..

Yarisindan daha az sizin stad atilan maddenin haddi hesabi yok ....

Önce 100,sonra 50 şimdi 5-10!...

Yanlış hatırlıyorsun güllük gülistanlık bi maçtı yahuuu çiçekler atıldı falan sahaya böyle kendini çok güzel teselli ediyosun valla:)

Üst Alt