Fernando Muslera Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Galatasaray'da!

Cevap: # Fernando Muslera

Normalde Ruffier'i Muslera'ya tercih ederim ama Ruffier PSG, Roma varken bize gelmez, bende olsam gelmezdim.

Muslera için Cana verilecekse, ne Ruffier ne Stekelenburg, Muslera'yı tek geçerim. Bizi Cana kurtardıkları içinde ömrümün sonuna kadar dua ederim, 2m euronun lafımı olur.

Dunku maçı izlediniz, Selçuk için daha önce yazdım, 2005 U-20 takımının en iyisiydi diye, ama agresif değildir, tansiyonlu, sert maçların çogunda sahada kaybolur diye. Hele bir de Cana kalırsa bu takım acayip kısır olur. Cana gitmezse bu takımdan hiçbir şey olmaz. Her iddiasına varım.

Muslera hoşgeldin.

Lazio taraftarlari Muslera'yi "Küçük Kunduz" olarak çagrıyorlarmış. Sempatik ve takim arkadaslari tarafindan sevilen bir oyuncu.Penalti kurtarmada oldukca basarili.

Muslera volkanın 24 lü 25 li yaslarını hatırlatıyor. Ama gelecek vaadeden kaleciler icinde gelirse niye geldi demem Refleksleri ve cephesi cok kuvvetli yandan toplarda biraz sıkıntılı taraftarın verdigi tepkiyide anlıyorum buffon frey gibi isimler kalitesi tartısılmıcak isimler konusup bir anda muslera ismi gelince elbette mırınkırın edenler olacaktır.

Normalde Ruffier'i Muslera'ya tercih ederim ama Ruffier PSG, Roma varken bize gelmez, bende olsam gelmezdim.

Muslera için Cana verilecekse, ne Ruffier ne Stekelenburg, Muslera'yı tek geçerim. Bizi Cana kurtardıkları içinde ömrümün sonuna kadar dua ederim, 2m euronun lafımı olur.Bence kaleci olarak Muslera değil Ruffier ne yapıp ne edip almak lazım.

Burada eğer Muslera gelirse 2 ay sonra nerden bulduk bu kovaya falan diyen çıkacak.Alırsak tabiki bende iyi performans vermesini istiyorum.Ama benim düşüncem bu.Ruffier gelirse 13-14 yıl kaleci sıkıntısı çekmeyiz.

Dunku maçı izlediniz, Selçuk için daha önce yazdım, 2005 U-20 takımının en iyisiydi diye, ama agresif değildir, tansiyonlu, sert maçların çogunda sahada kaybolur diye. Hele bir de Cana kalırsa bu takım acayip kısır olur. Cana gitmezse bu takımdan hiçbir şey olmaz. Her iddiasına varım.

Muslera hoşgeldin.

Psg kimki yine küme düşmemeye oynuyacağının garantisi mi var?

Roma maddi krizi yüksek olan bir kulüp.

ruffieri 5-6 milyona alabiliyorsan öp başına koy,roma şimdiden 7-8 milyon gibi rakamları konuşuyor,ayrıca ruffier avrupada oynayan bir kulübü tercih eder,mazeret dediğin olay bizim sezon sonundaki sıralamamızdan kaynaklanıyor dolayısı ile bu tarz oyuncuların getirilmesi hem zor hemde ikna etmekde ,misal kalström inat ediyor neden? çünki avrupada yokuz dolayısı ile mazeret mazert dediğin şey zaten boynumuzda asılı ama görmüyoruz,şukadar bu iş biter diyoruz.

Ruffier 7-8 milyondan aşşa gitmez ,iyi kaleci ama şartlar ugun değil..

Ruffier kendisi söylemişti Monaco'nun kendisi için 7 milyon euro bonservis belirlediğini. 5-6 milyon euro'ya bu iş gayet de olabilir. Maliyeti aynı olacaksa Ruffier > Muslera.

Kendisini seyretmedim ama izleyenler çok iyi diyorlar. Birde dünyanın en iyi kalecileri değerlendirmesinde 2010 yılında 7. sırada yer almış. Bizim ilgilendiğimiz diğer kaleciler onun gerisinde. Ruffier listede bile gözükmüyor.

IFFHS

Cana'nın verilmesş düpedüz aptallığın önde gideni olur. Kaleye de bana göre tecrübeli bi kaleci şart. Kendini ispatlamış olacak kesinlikle. Muslera'yı pek izlemedim iyi gelcek vaadediyor olabilir ama bize direk olmuş bi adam lazım. Alın Frey'i kurtulalım gitsin. Cana'nın kalması şart ayrıca. Onun gibi bi ön libero b.k buluruz. Bi kalırsa bu sene görecek herkes gerçek Cana'yı.

Ruffier, Muslera'dan rahatlıkla açık ve net daha iyi bir kaleci.

Başka sorusu olan?

Bakıyorum da Muslera'yı hemen eşeğin ....... sokup çıkaranlar olmuş. Muslera az da olsa basit hatalar yapan ancak genç ve iyi bir kalecidir. Gelirse şu anda Türkiye'deki en üst düzey kaleci o olur.

Her nedense bana hiç güven vermedi . Kaleci dediğin şöyle karizması olacak ... Arkadaşlarına güven verecek . Genç , istikbal vaat etmesi güzel ama Bence Frey gibi daha tecrübeli isimler alınmalı ....

Ruffier'den sonra alabileceğimiz en iyi kalecilerden biri ayrıca Muslera. Bazen dengesiz hatalar yapabiliyor ama çok potansiyelli ve gelişime açık. Aynen Ruffier gibi 3-4 sene sonra 10-15'e satabiliriz rahatça.

Muslera için Cana verilecekse, ne Ruffier ne Stekelenburg, Muslera'yı tek geçerim. Bizi Cana kurtardıkları içinde ömrümün sonuna kadar dua ederim, 2m euronun lafımı olur.

Muslera hoşgeldin.

Kardes, Cana ile kan davan mi var anlayamadim. Varsa açikla biz de ögrenelim. Öyle mesajlar atiyorsun sanki fener Volkan Babacan - Cana takasini teklif etse halay çekecekmis gibi halin var.

Lacio Muslera yi neden Canayla takas yapiyorki???????

iyi orta sahasimi aliyor? yoksa Muslera dan daha kalitelini almislar ve ya bulmuslar??

Ünal Aysal:"dünya capinda kaleci gelecek" demedimi?

Ben inanmiyorum alacaklarina.Butun soylemlerini yemis olurlar.Hem bu sene bizi acilinden sampiyonluga tasiyacak tecrubeli kaliteli isimleri yonelecegiz derken ,gidipte kaleye ilerisi icin genc istikbal vadeden ama su anda tam saatli bomba olan birini almazlar.Bize istikrarli ,guven veren biri lazim.Bu Muslera'nin ne zaman ne yapacagi belli degil,her mac diken ustunde oluruz.Cok inanilmazda oynayabilir ,ayni macin icinde birden Ufuk,Aykut ikilisinede donusebilir.Hayirlisi olsun diyorum.

Ben inanmiyorum alacaklarina.Butun soylemlerini yemis olurlar.Hem bu sene bizi acilinden sampiyonluga tasiyacak tecrubeli kaliteli isimleri yonelecegiz derken ,gidipte kaleye ilerisi icin genc istikbal vadeden ama su anda tam saatli bomba olan birini almazlar.Bize istikrarli ,guven veren biri lazim.Bu Muslera'nin ne zaman ne yapacagi belli degil,her mac diken ustunde oluruz.Cok inanilmazda oynayabilir ,ayni macin icinde birden Ufuk,Aykut ikilisinede donusebilir.Hayirlisi olsun diyorum.

Adamlar koskoca Uruguay'ın kalesini emanet etmişler kupada.Rahat olun birşey olmaz.

Üst Alt