Football Manager 2017 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2017

İlk sezonu şampiyon tamamladık. Şu an ikinci sezonun ortasındayız. Fenerbahçe ile eşit puanda ilerliyoruz zirvede. Şampiyonlar Liginde de Juventus - Porto - Brugge üçlüsüne karşı mücadele ettiğimiz grubu üçüncü bitirdik. Avrupa Liginde devam ediyoruz. Rakip Benfica. Hayırlısı bakalım...

İLK 11 :
Muslera
Serdar Aziz
Emerson Santos
Hakan Balta
Lionel Carole
Gilberto
Nigel De Jong
Wijnaldum
Hernani
C.Pavon
Driussi

Diziliş :
---------------------------Driussi-----------------------------
-----Pavon-------------------------------------Hernani-----
-------------------------Wijnaldum--------------------------
Carole-----------------De Jong------------------Gilberto--
--------------Balta-----E.Santos-----S.Aziz-----------------
------------------------Muslera-------------------------------

şimdi alınmaz beta zaten. Steam'da yılbaşı,cadılar bayramı,kara cuma vs. gibi bir kampanyadan 50 ye falan alınır.

Güzel olmuş her zamanki gibi.Betada bazı hatalar mevcut.Onları full de düzeltirler.Ulan bjk la süper kupa maçında caner 8 tane frikik kullandı.:D

Bruma'yı hangi rolde oynattın renktaş? Ben bir türlü istediğim verimi alamadım. Hüseyin Çelik

Carole'u çok beğendim oyunda. Müthiş ortalar kesiyor. Sinan çok formda, oyuna sonradan girip atıyor.

Bruma'yı hangi rolde oynattın renktaş? Ben bir türlü istediğim verimi alamadım. @Hüseyin Çelik

Carole'u çok beğendim oyunda. Müthiş ortalar kesiyor. Sinan çok formda, oyuna sonradan girip atıyor.
ince ayrıntıya girmeden ofans sol veya sağ tarafa koyuyorum kendiliğinden oynuyor. arada asistın menıcır tavsiyelerini uyguluyorum, yenilince kapatıp açıyorum falan diyince adam yardırıyor. :asd: bu ara şampiyonlar ligini ve supır kapı kazandık. bunun yanında transfer bütçesi 300-400m oyro'ya çıktı, dursun gitti başkası geldi. o hıyarla anlaşamayınca bastım istifayı, sonra bi baktım takım yok. hemen menicır ekleyip istifa ettim şuan mençıstır yunaytıtı çalıştırıyorum.

Geçtiğimiz sezonki oyunda destan yazdığım taktiği bu oyunda uyguluyorum. İlk sezon şampiyon oldum ama taktik çok başarılı olmadı oyun içinde sürekli müdahele etmem gerekti. Sonraki maçlarda müdahele edilmiş taktikle oynuyorum bu sefer başka mudahele gerekiyo. Oyunda rakip reaksiyonları mı güçlendi acaba yoksa ben mi taktiği oturtamadım anlamadım. Bi de basit rakiplerde bile adamların 2-3 şutundan biri gol oluyo deyim yerindeyse basit goller yiyoruz. Kalecim hiç maç kurtaramadıyı geçtim üzerine düşeni bile yapmadı diyebilirim. Bug mı acaba yoksa benim gusülde bi sıkıntı mı var çözemedim.

Güzel olmuş her zamanki gibi.Betada bazı hatalar mevcut.Onları full de düzeltirler.Ulan bjk la süper kupa maçında caner 8 tane frikik kullandı.:D

Hocam beta sürümden fulle geçildiğinde kayıtlı oyunumuz hala betadaki hatalarla kalıyo değil mi? Düzeltmeler için en baştan başlamamız gerekecek sanırım?

Üst Alt