Forumda Uzun Yıllar Vakit Geçirmiş Olup da Artık Aramızda Olmayan İsimler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Uzun Yıllar Vakit Geçirmiş Olup da Artık Aramızda Olmayan İsimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda ben yokken (1 senedir falan sanırım) büyük değişiklikler oldu mu? Mesela Şükrü diye bir çocuk vardı onu attınız mı forumdan? :D

Rijkaard zamanında salak gibi rijkaardı savunan bi ekip vardı, çoğu yok şimdi. 2009 yılı falandı.

Haha. Çok kavga ederdim onlarla.

Şu efsane başlıgı hatırlar mısın. Rijkaard futbolu benden daha iyi biliyor? :red:

rijkaard severler için tapınak gibiydi.Herkes konu içinde Rijkaard futbolu benden daha iyi biliyor, rijkaard futbolu benden daha iyi biliyor yazardı.

Sonra o adam arabistana falan gitti.Galiba sonrada erken emekli oldu.Hey gidi günler.

Mert Erak,Aysel Aydın

Özellikle Mert niye forumu bıraktı hiç bilmiyorum.Üniversite davasına sık yazamayacağım dediydi bana sonra görmedim bi daha :(

Aklımda kalanlar.

Forumun kurucusu vardı fenerli biri
S.serhat........ soyismini hatırlamıyorum güzel analizler yapıyordu scout konusunda
Salman vardı her tartışma içinde

Bi kaç tane daha vardı ama isimlerini unuttum forumdan kusturulen.

Mehmet Yavuz-Mustafa Yavuz bu ikisi çok karıştırılıyordu(Yada ben karıştırıyordum)

Yanlışlıkla Mehmete bile sövmüşlüğüm vardır pmden :asd22: İkiside girmiyor Mehmet yine girer o biraz ara vermiştir büyük ihtimal

Forumun ilk zamanlarından Birkan Erol ve tayfası

UA aşığıydılar,Oğuz Serdarla neredeyse hergün kavga ederlerdi.Güzel günlerdi :asd22:

Salman ilk aklıma gelen. He bir de dünya turu yapacağım gibi bir konu açıp sonradan yok olan bir üye vardı hatırlayamadım ismini.

Ben evlendim ya artık medcezir falan izliyorum, Güneşin kızlarını izledim mesela geçen gün. Bunlardan foruma zaman kalmıyor :D
Bak ben foruma ilk geldiğimde sene 2009'du. Misafir olarak takılıyordum o dönemde. O zaman da evliydim ama çocuk yoktu. Şu an 2 çocuğum var. Allah herkese sevdiklerini bağışlasın. Ama hiç bir zaman ipleri bırakmadım ben. O ipi bir defa bıraktımı köle yaparlar adamı. Bizim evde çoğu zaman dizi değil, formalar üstte maç izlenir. Yani kısaca sorun sende diyebiliriz.

GT-I9300 Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt