Frank Rijkaard - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Frank Rijkaard | Güle Güle Kıvırcık Adam

Umarım güzel bir uğurlama yapılır.

Türkiye senin kadar beyefendi bir t.direktör ve yardımcılarını daha önce hiç görmedi.

Yolun açık olsun...

Orta sınıf bir takıma git o takımda başarılı ol ve o takımı yücelt ve düşüncelerimin tamamen değişmesine neden ol inşallah.

Ayrılıklar hep hüzünlü olur. Hayırlı olsun diyelim. Gerets'de gözyaşı dökerek ayrılmıştı Florya'dan. Bunlar yaşanıyor maalesef.

Aklı başında olan az da olsa belli başlı bir taraftar var. Tribünden olmasa da.

Umarım onlar Frank Rijkaard ve ekibini havalimanından uğurlar. İstanbul'da olsam tek bile giderdim.

Gözümden yaş geldi sevdiğini kaybetmiş gibi.Yazıklar olsun bize bunu yaşatanlara. Yazıklar olsun.Güle güle hocam.

Üzüldüm ya asıl yapılması gerekenler yapılmadı. Yine günü kurtarma yine futbolcu üzerine düzen olacak iş değil.

Yolun açık olsun umarım çok başarılı olursun ve en önce bu içi boş medya sonra yönetim ve ardından taraftar utanır tabi yüzleri varsa.

Güle Güle Hocam...:sad007:

Seni Haketmedik...

Yönetimde istifa etsin artık bir zahmet...

İki sene arkasındayız diyenlerede yazıklar olsun...

Yolun acik olsun hocam, Insallah baska bir takimda basarili olursun...

:sad007::sad007:

Yolu açık olsun. Nedendir bilmem ama içimde hiç bir üzüntü yok, bi türlü ısınamamıştım Rijkaard'a. Gerets, Skibbe, Hagi'deki heyecan yoktu sanki. Hep emanet gibi duruyordu takımın başında. Bir iplemezlik, umursamazlık havası görüyordum Rijkaard'da. Belki Barcelona sonrası burayı küçümsedi belki aradığı ortamı bulamadı bilemem. Ama hep mutsuz gibiydi.

ruhsuz oyuncular bakalım oynayacaklarmı yenı antrenörlerle sankı bilerek oynamayanlar vardı rijkaardın gitmesi için

Şimdi kendisinden tek istediğim , ne oldu ne bitti herşeyi anlatması...

Yolu açık olsun. Nedendir bilmem ama içimde hiç bir üzüntü yok, bi türlü ısınamamıştım Rijkaard'a. Gerets, Skibbe, Hagi'deki heyecan yoktu sanki. Hep emanet gibi duruyordu takımın başında. Bir iplemezlik, umursamazlık havası görüyordum Rijkaard'da. Belki Barcelona sonrası burayı küçümsedi belki aradığı ortamı bulamadı bilemem. Ama hep mutsuz gibiydi.

Bunu yapma bunu yapma

Fatih Terim gelecekse takıma Rijkaardın gitmesi pek birşey ifade etmeyebilir.Fatih Terim istediğimiz adam değil bence.Daha gençlere şans verilmeli..Hagi ve Hakan bu iş için daha uygun..

nedir bu timsah goz yasi nedir bu ofke sizler degilmyidi daha 3 gun onca bagira bagira reikrad istifa diye alin iste istedigniz oldu kina yakin...

Üst Alt