Frank Rijkaard - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Frank Rijkaard | Teknik Direktör

SON DAKIKA

Rijkard ile yollar kesin olarak ayrildi. Sözlesme karsilikli olarak feshedildi.

Git git git me dur ne olursun

Gitme kal yalan söyledim

Doğru deil ayrılığa daha hiç hazır deilim

Aramızda yaşanacak yarım kalan bişeyler var

Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim...

:tiphat: Sana kaliteli kadrolarla başarılar diliyorum.

gerçekten gitti mi

eger gittiyse vay halimize ,yerli oyuncular istemedigi T.D.'i gonderebiliyorlar

yonetim uyu uyu

Hocam sana güle güle. Seni anlayacak kapasitesi olmayanlarla muhattap oldun. Umarım bundan sonra daha kaliteli insanların olduğu yerlerde çalışırsın. Servet gibi hanzolarla muhattap olmazsın en azından.

Seni hiç unutmayacağız...

Ey yönetim bu futbolculara karşıda sessiz durmayın "Servet Mustafa Sarp Barış Hakan Balta Gökhan Zan Pino Elano" gibi kadroya ideal olmayan futbolcularıda gönder.

20.10.2010 11:37

Kamuoyuna Açıklama

20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız tecrübe ve birikimini bizimle paylaşmaktan kaçınmayan sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Anladığım kadarıyla yerine Fatih Terim gelecek ve haber bugün açıklanacaktır.

Hayatta başarılar FR, teşekkür ederiz her şey için.

konu Şanlı tarihe...

Kusura bakma Rijkaard , seni kovanlar ve sabote edenlerle ilerde aynı yeri paylaşacaksın. Şanlı Tarih...

Galatasaray, Rijkaard ve ekibi ile 4,5 mio EUR tazminat karşılığı sözleşmeyi feshetti. Saat 17:30'da antrenmana Terim'in çıkması bekleniyor.

rijkardı gönderen futbolcular şimdi çok mutludurlar.bu ne ya başka hoca mı yok,git gel git gel fatih terim.yeter artık...

yazik oldu egerki terim gelirse, tamam guzel gitmiyorduk tamam sorunlar vardi takimda ama rijkaard ve neskens i asil harcayan takimin futbolculari ve istedikleri hicbir oyuncuyu almayan yonetimdir.simdi terim diyorlar eskiye ragbet olsa bitpazarina nur yagarmis ne degisicek terimle 3-5 hafta hadi kocumlar yuru yavrumlarla devam edicek,yeni bir sistem yaratma adina kendi adima hicbirsey yapilmayacak sayetki rijkaard ve neskensin arkasinda durulsaydi istedikleri butun adamlar alinsaydi florya sadece bu iki isme, ozturke birakilmasaydi ve butun yetkiler rijkaard ve neskense verilseydi o zaman yavas yavas birseylerin degistigi gorebilirdik 2-3 seneyi heba edip belkide yillarca oturucak bir sistemimiz olurdu.biz hala haftaya fenerbahce ye yenilirsek kotu olur yorumlari yapiyoruz,fenerbahceleri,bursalari dusunmeyi bir iki takim uzerine gelecek kurmayi birakip kendi sistemizi kurup yillarca surecek sistem uzerinde futbol oynamaya basalrasak herseyin duzelecegini fark ettigimiz gun kurtulusumuz olucaktir yoksa fatih terim gelir rijkaard neskens gider biz yine 2000 yilinda kazandigimiz uefa ve super kupayi dusunup onunla yasariz fakat futbolumuz tek bir adim ileriye gitmez almanlar 4 atar azeriler e yeniliz devam edelim cook guzel yoldayiz!!

Üst Alt