Furkan Özçal Galatasaray’da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Furkan Özçal Galatasaray’da

Cevap: Furkan Özçal Galatasaray’da

Bir susun be kaç maçını izlediniz de tatava yapıp duruyorsunuz.GENÇ ve GELECEK VAADEDEN futbolcu sabri'ye ceyhun'a verilen çöpe gidilen paradan daha aza almışsın neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Beleş olduğu için direkt bizim yöneticilerin radarına girmiştir. Beleş oyuncu yakalama politikamız bitmeyecek anlaşılan. Sonu yiğit, ceyhun, mehmet batdal gibi olmaz umarım.

Tühh keşke 2 gün önce açıklansaydı, Şampiyonlar Ligi kupasını garantilemiş olurduk.

Keşke Cris yerine de şöyle gencecik bi adam alsalardı ah yönetim ah.Neyse Alper'den sonra Selçuk-Melo'yu yedekleyebilecek en iyi oyuncuyu aldık hoş geldin aslanım.

Tek sıkıntı yaşadığı sakatlıklar. Yetenekli ve hırslı bir futbolcu. Fena transfer değil..

Bu paraları umarım hak ederler keza serkan kurtuluş, çağlar,battal gibi yatıp para kazanacaksa bende derim ki arkadaş alt yapıda ki çocukların ne suçu var.

bence deneyimi de var süper lig'de ki epey bir maça çıktı genç yaşına rağmen. Hayırlı olsun, iyi bir isim.

Adam her maç oynayan Semih'in 2 katı maaş alıyor yahu, ayıptır !

hayirli olsun macini izlemedim hic fatih hoca istemistir herhalde yoksa bizim yonetimin icinde boyle seyleri istiyecek goracak adam yok..

Size ne oluyor kardesim? Hoca istemis aldirmis. Ilk 11'e gelmis bir oyuncu degil sonucta. Hoca ayaginin dibinde uzerine isleyip birseyler cikarmak istiyor. Elestiren elestirene.

Yigit'i elestirebiliriz. Yigit, ilk 11'e sag kanat ihtiyaci oldugu bir donemde geldi ve hic bir sey vermedi takima. Ama bu cocuk piyango gibi birsey. Tutarsa da olur tutmazsa da.

furkan fazla küçümsendi.izlediğim her maçta GS ortasahasına yakıştırdım. hem defansif hem ofansif açıdan müthiş katkılar verecek GS ya.selçuk inan- melo-furkan-emre çolak ortasahası çok iyi.

İzledin mi bilmiyorum ama Furkan Emre Çolakı top diye oynar.. Emre Çolakın banko oynadığı yerde Furkan haydi haydi oynar :yenieek:

90 dogumlu degil mi Furkan? 91 dogumlu kurali varsa bile nasil oynayacak? Ayrica potansiyeli varsa da sampiyonlar liginde fark yaratacak bir seviyede degil daha.

Tam Beşiktaşlık bir transfer olmuş.

Sakat ve boşta adam zaten üstelik verdiğimiz para fazla geldi bana..

Garip gerçekten...

Tamam potansiyeli var ancak bu adamı o zaman Kayseri neden göndermiş diye sorarım,dünya kadar fazlalığa bir adam daha eklenicek işte....

Umarım beni yanıltır ama zor.....

Üst Alt