Furkan Özçal Galatasaray’da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Furkan Özçal Galatasaray’da

Cevap: Furkan Özçal Galatasaray’da

Çok afedersiniz de bu çocuk kim oluyor da yıllık 700 bin euro para alabiliyor. Semihle Emre bu kadar alabiliyor mu ? Çöpe gitti yine paralar yazık.

Ayrıca Kayseri niye sözleşme yenilememiş bu veletle ?

Sanki millet adamın alacağı parayı kendi cebinden verecek teknik ekip buna karar vermiş sizden para isteyen de yok onun için hayırlı olsun deyip desteklemek düşer taraftara,gelir antremana çıkmaz olaylara karışır şans verildiğinde değerlendiremezse oturun o zaman eleştirin.

Kim veriyor parasını.Senin çok sevdiğin başkan ve yöneticilerin mi veriyor parasını.

Çok sevdiğim her zamanda savunduğum Fatih Terimin egosu devrede.Adam edecek ya..

Beyler Albayrak'ı hiç mi tanımıyorsunuz adam heyecanlı ne söylediğini bilmiyorum çıkmıştır ağzından.Bu saatten sonra yıldız transfer niye bekleriz ki ? CL de oynamayacak özellikle.Ocak da olabilir mi olabilir.Bu adam 1-2 sene sonra yıldız olursa ne olacak ozaman ne diyeceğiz en iyisi destek vermek :yenieek:

amrabatın yıllık alacağının yarısını engine devretmişler.rahat olun artık.engin çok para alacak:eek:

Sanki millet adamın alacağı parayı kendi cebinden verecek teknik ekip buna karar vermiş sizden para isteyen de yok onun için hayırlı olsun deyip desteklemek düşer taraftara,gelir antremana çıkmaz olaylara karışır şans verildiğinde değerlendiremezse oturun o zaman eleştirin.

kalkalim.gif

Birisi çıkıp da; "Furkan 'ı yakından takip ediyordum, kötü futbolcu olduğu kanaatindeyim, çok kötü transfer" diyebilir mi? Bişey denicem.

valla kaç kere dedim yine diyorum. özellikle bjk maçlarında ,fener maçlarında dikkatimi çekti furkan.bjkye 2 golü,fenere 1 golü var.engine üzülyodunuz. onun gencini ama daha değişik stilinde bi oyuncu aldı GS.

Sakatlığı olmazsa FatihHoca sevdiği türden bir oyuncu.Dengeli bir oyuncu aynı zamanda hücuma katkı verebiliyor.Sakatlığı atlatıp form tutarsa bu sene ligde 2 gol 2 asist bekliyorum Furkan'dan.

bu arada kayseri yerel medyası klübe isyan etmiş hemde bonservissiz gitti diye

Allah'tan geçen sene iyi transferler yaptık diyorum,ya tutarsa mantığı ile yapılmış SAKAT bir adam.

Potansiyeli olabilir ancak oynayacağı klüp Galatasaray..

Ceyhun da,Çağlar da çok potansiyelleri vardı hakta Yekta Furkan'dan kat ve kat methiyeler düzülerek alınmıştı....

Üst Alt