Furkan Özçal Galatasaray’da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Furkan Özçal Galatasaray’da

Cevap: Furkan Özçal Galatasaray’da

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim harika bir topçu kayserinin bir kaç maçını izlediğimde dikkatimi çekmiş hatta kayseri nereden buluyor bunları diye ah etmiştim. üzüldüğüm nokta acaba yeterli şansı bulabilir mi, yiğit gibi olmaz inş.

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim harika bir topçu kayserinin bir kaç maçını izlediğimde dikkatimi çekmiş hatta kayseri nereden buluyor bunları diye ah etmiştim. üzüldüğüm nokta acaba yeterli şansı bulabilir mi, yiğit gibi olmaz inş.

yiğit gibi olmaz.yiğitin olayı farklıydı. yiğit bizde doğru düzgün şans bulamadıki .emre çolak oynadı hep.

Sanki millet adamın alacağı parayı kendi cebinden verecek teknik ekip buna karar vermiş sizden para isteyen de yok onun için hayırlı olsun deyip desteklemek düşer taraftara,gelir antremana çıkmaz olaylara karışır şans verildiğinde değerlendiremezse oturun o zaman eleştirin.

Size ne oluyor kardesim? Hoca istemis aldirmis. Ilk 11'e gelmis bir oyuncu degil sonucta. Hoca ayaginin dibinde uzerine isleyip birseyler cikarmak istiyor. Elestiren elestirene.

Yigit'i elestirebiliriz. Yigit, ilk 11'e sag kanat ihtiyaci oldugu bir donemde geldi ve hic bir sey vermedi takima. Ama bu cocuk piyango gibi birsey. Tutarsa da olur tutmazsa da.

Eleştiririz tabii ki arkadaş müşteri biziz sonuçta çıkıp o zaman şah şahalı"Çok önemli bir transfer için uğraşıyoruz"denmiyecek.

Adam sakat sakat geçen sene oynamadı maç farkında değilsiniz galiba,taktınız Fatih Terim istemiş diye..

[video=youtube;_EGJFCAvEzU]https://www.youtube.com/watch?v=_EGJFCAvEzU[/video][video=youtube;Z6C2zDSHJr8]https://www.youtube.com/watch?v=Z6C2zDSHJr8[/video]

Nedense bu çocugun tutma ihtimalini sıfıra yakın görüyorum bunu alıcağına git Emre Can'ı al bastırıp parayı bak gör nasıl oturuyor 2 yıl içinde.

İlk önce hayırlı olsun.

Albayrak taraftarı gerizekalı zannediyor.Gerçi hepsi aptal yerine koyuyor.Bu taraftar ne atarsan önüne beğenirler yeterki transfer olsun diye düşünüyorlar.Kendi egolarını tatmin etmekten başka birşey değil bu.

En son Adnan Polat ve yönetiminden bu şekilde nefret etmeye başlamıştım.Bunlarda o yolda ilerliyor.

Konu furkanın iyi ya da kötü olduğu olmamalı

Konu ısrarla sol kanata 3-4 aydır neden bir alternatif yaratılmadığıdır

Yönetimi transfer konusunda artık ciddiye almadığım için tüm oklar artık Fatih Terime çevrildi

Hocanın Hakan Balta takıntısını anlamıyorum ve eleştiriyorum

Umarımm yanılırım ancak sol kanat başımızı çok mu çok ağrıtacak ŞL de

Daha önce önerdiğim bir transferdi Transfer Önerileri'nde tabiki direk gelip öyle çok katkı verebilecek bir oyuncu değil ama sol/sağ iç ve ön orta bölgede oynayabilen bir isim.

OYUN TARZI :

_Hareketli

_İvmelenme Özelliği olan

_Top tekniği vasatın üzerinde, iyiye yakın

_Şut kabiliyeti vasat

Bu tarz adamlardan zarar gelmez.

Afyon Karahisar,Diyarbakırspor geçmişine bakılıp Ümit Davala'Yı almasaydık UEFA Kupası yolunu açan adam belki olmayacaktı Türk Futbolunda.Yine 96-2000'de pek çok oyuncu küçük Anadolu takımlarından alınmış.

18:24'den itibaren dinleyin

[video=youtube;0ZmvTeTqDOM]https://www.youtube.com/watch?v=0ZmvTeTqDOM&feature=player_detailpage#t=11 04s[/video]

Oynasında bir görelim, öyle değerlendirelim. Hayırlı olsun. Yalnız ücret konusu Engin'e falan haksızlık, neyse muhasebeci denir şimdi..

Beğeniyordum bu çocuğu ama çok sık sakatlanıyordu, bakalım nasıl performans gösterecek.

buna bende anlam veremedim balta sakatlanırsa ki ameliyet olaileceği söyleniyo kim oynayacak. :SS:
Konu furkanın iyi ya da kötü olduğu olmamalı

Konu ısrarla sol kanata 3-4 aydır neden bir alternatif yaratılmadığıdır

Yönetimi transfer konusunda artık ciddiye almadığım için tüm oklar artık Fatih Terime çevrildi

Hocanın Hakan Balta takıntısını anlamıyorum ve eleştiriyorum

Umarımm yanılırım ancak sol kanat başımızı çok mu çok ağrıtacak ŞL de

furkan hücumu çok seviyo.sürpriz golleri çok olur. eğerki ilk 11de maçlara çıkarsa.

Üst Alt