Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Yalnız font da değişik beyler, sanırım bu sene DK'daki Adidas fontunu kullanacağız, süper haber bu.

jqoktc.jpg

Sağ köşede, Aykut'un şortuna bakın, armanın altındaki fonta bakın :D Tam olarak DK olmasa da ona benzer bir şey çıkacak...

Değişsin bi zahmet o font. Ben mesela Real'in robinho zamanındaki fontunu çok beğenirdim. Şu an onu mu kullanıyorlar bilmiyorum ama bütün harfler hüçük yazılırdı. Bizimkiler dana gözü gibi harfler kullanıyorlar.

robinho1.jpg

Farklı olmak istiyorsak birebir.

robinho-manchester-city-stoke-city-premier-le_1401167.jpg

Bunun da rakamlarının fontu güzel. Bizim rakamlar çok b.ktan yazılıyor.

Böyle bir şey olacaktır bence de .İdare ediyor o kadar kötü değil bence durumumuz :D

Tasarlayan Enes arkadaşımız bunu oldukça güzel aktarmış .Ellerine sağlık dostum . Bizle paylaşırmısın şu değişik templateyi. Hoş duruyor

Somon diye renk mi olur ya ? Somon rengini araştırıyorum somon balığının etinden geldiği yazıyor. Somon balığı etine bakıyorum; Pembe renge yakın hatta direk pembe olan somon eti de var. Turuncu renginde somon eti de var. İkisinin ortasında bir renkde var yavru ağızı diye tabir ettiğimiz renk. Şimdi sizin kullandığınız formanın tonu pembeye yakın bunu neden inkar ediyorsunuz anlamadım. Renk ortada somon diye tutturmanın saçma.

Somon diye renk mi olur ya ? Somon rengini araştırıyorum somon balığının etinden geldiği yazıyor. Somon balığı etine bakıyorum; Pembe renge yakın hatta direk pembe olan somon eti de var. Turuncu renginde somon eti de var. İkisinin ortasında bir renkde var yavru ağızı diye tabir ettiğimiz renk. Şimdi sizin kullandığınız formanın tonu pembeye yakın bunu neden inkar ediyorsunuz anlamadım. Renk ortada somon diye tutturmanın saçma.

(bkz :https://www.gscimbom.com/forum/gsc-sozluk/40785-tamam.html)

zaten biz somon forma yaptık demedi ki yönetim

bu somon kelimesi istihbarat alan kişilerin kullandığı kelime

belki forma pembe forma diye tanıtılacak

ki zaten pembe

yarını bekleyelim görelim...

Site yoğun ilgiden çökecek ve büyük ihtimal saatinde izleyemeyeceğiz tanıtım filmlerini :D

bakın aklıma ne geldi :) forma tanıtım filmindeki çocuğun arkasından seslenen kişi görünmüyor. o kişi kimsenin bilmediği sürpriz bir transfer olsa ne güzel olur. :D çocuk arkasına baktığında ışıktan göremiyor, sonra ışıklar indiğinde bir bakıyoruz yeni ve sürpriz bir transfer... tabi hayal alemi bu ama bi an öyle düşündüm :D ama biliyorum adnan polat'ın öyle sürprizler yapmayacağını, hele ki adnan sezgin'le beraber :D :D
frmk.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt