Galatasaray, Aytaç Kara'yı Listesine Aldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aytaç rezalet topcu bence. Yerli yabancı bagimsiz söylüyorum. Adamin iyi diyecegin 1 özelliği bile yok. Ne zaman kasimpasa maci izlesem hep macin icine sican bir topcu. Ayrica bizim hızlı pas oyununa uyum saglayacak bir tip degil.

İlla aytaci almak zorunda degiliz. 3 senelik sözleşme yapar sonra gönderene kadar canimiz cikar. Ben aytaci Malatya'da canlı da izledim. Mustafa sarp denen yetenek fakirinden bir farki yok

1 sene kontrat 3m maas, taylana yedeklesin diye dusunmustum.

orta sahaaya adam lazim da aytac yedek olur ancak

Aytaç rezalet topcu bence. Yerli yabancı bagimsiz söylüyorum. Adamin iyi diyecegin 1 özelliği bile yok. Ne zaman kasimpasa maci izlesem hep macin icine sican bir topcu. Ayrica bizim hızlı pas oyununa uyum saglayacak bir tip degil.

MOV092.jpg

Yalnız ciddi söylüyorum. Sınır kalkmamalı ama sahada 11 yabancı olduğunda iyi oynadığımızı görmedim Trabzon'u içerde yendiğimiz maç ve 5 attığımız Malatya kupa maçı dışında. İlk 11'de 3-4 kazma şart. 11'i Birleşmiş Milletler Konseyi gibi dizmeye gerek yok.

Sınır şu an fenerin işine gelmiyor. Muhtemelen ertelenir. O gerizekalı güruh bi an önce tam kararını netleştirse de takımlar ona göre planlamasını yapsa keşke.

Yalnız ciddi söylüyorum. Sınır kalkmamalı ama sahada 11 yabancı olduğunda iyi oynadığımızı görmedim Trabzon'u içerde yendiğimiz maç ve 5 attığımız Malatya kupa maçı dışında. İlk 11'de 3-4 kazma şart. 11'i Birleşmiş Milletler Konseyi gibi dizmeye gerek yok.
Avrupa da başarı gelirse kaliteli yerli oyuncular sayesinde gelir, aç tanınmamış karakterli yabancılarla harman olursa geçen sene pahalı kazmaları gördük hocanında hatalarıyla inşaallah 8 yemeyiz 0 çekmeyiz diyorduk her maç

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt