Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim Ayrılığını Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim Ayrılığını Açıkladı!

Bazı yöneticiler, Fatih Terim’in gitmemesi durumunda istifa edeceklerini Başkan Burak Elmas’a iletti.

Başkan Elmas, 24 saat süre istedi ve hocayla bir araya geldi.

[Habertürk - Erhan Kaan Adıgüzel]

Neden gidelim sezon sonuna kadar lig dönsün diyede yok yeni hoca kimse gelsin başlasın oyuncuları ligi tanısın
Ona göre yapılanmasını yapsın boşyere Terimi orda tutmanın anlamı nedir ? saçma
Bulent korkmaz ismi falan geciyor rts. Neyini tanıyacak? Lig devam ederken dogru duzgun bi herifte gelmek istemez ztn. Sezon sonuna kdr idare edecek biri gelir terim simdi shutlanirsa.

En azından hak ettiği Avrupa defterini kendisi kapatmalı bu vefasızlık olur ben hocanın TD kariyeri bitsede çok uzak olmayan bir gelecekte başkan olarak döneceğini düşünüyorum.

Elmas gidici, kendi yönetim’ı dağılacak, ft kovulursa ftciler yer bunu çığ çığ.

O da bunu biliyordur. Acaba diyorum Divan erteleme cart curtu da, hocam ben seçime gidiyorum seysi miydi. Onun üstüne bu görüşmenin oluşu sanki böyle bir tabloda çıkıyor. BE konusunda demiştim zaten. Sorumluluğu gelene atarak aradan sıyrılır mı...Huyuna da uygun 😂

Bulent korkmaz ismi falan geciyor rts. Neyini tanıyacak? Lig devam ederken dogru duzgun bi herifte gelmek istemez ztn. Sezon sonuna kdr idare edecek biri gelir terim simdi shutlanirsa.
Yanlış olur Terim gidiyorsa kim varsa hedefinde gidip onu alıp geleceksin yarım sezonluk hocadan bir cacık olmaz takım zaten dipte gelen hoca mutlaka bir fark yaratacak daha iyi olcak herşey sonra sezon sonunda devam edelim filan denir

Terimi gönder Yeni hocanı bulana kadar altyapı hocasına bırak gitsin bu kadar basit hiç değilse terime milyon eurolar ödemekten kurtuluruz

Üst Alt