Galatasaray, Domenec Torrent ile Sözleşme Fesih Görüşmelerine Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Domenec Torrent ile Sözleşme Fesih Görüşmelerine Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bütün parayı vereceksek balta'nın yerine altyapıya koyalım kazandığı paraya hak etsin bari herif. balta da o kadar iyiyse a takıma yardımcı antrenör olsun. gına geldi mal yönetimler yüzünden vasıfsız insanları oturduğu yerden zengin etmekten.

adamın kuruş bırakacağını sanmam zaten kontrat da kuruş bırakmaması için dizayn edilmiş. 10 postada 1.5 alacak sanırım. tek seferde verelim desen en çok 50 bin fln indirir heralde.

yanlız TRT Sporu açtım izledim geri alıp -

TRT spikeri rezil ingilizcesiyle (ingilzceyi türkçe konuşur şekilde çabalıyor) kıçından ayrılmaması nefes nefese kalıp pardon ama öküzlük - adam iplemedi sizi geçti gitti yanınızdan işte. hatta kameraman önüne falan geçti bir yerde tosladı kendisine - torrentte kenara salladı kendisini.

Yahu hocam saha kenarında böyle agresif değildin yav

yanlız TRT Sporu açtım izledim geri alıp -

TRT spikeri rezil ingilizcesiyle (ingilzceyi türkçe konuşur şekilde çabalıyor) kıçından ayrılmaması nefes nefese kalıp pardon ama öküzlük - adam iplemedi sizi geçti gitti yanınızdan işte. hatta kameraman önüne falan geçti bir yerde tosladı kendisine - torrentte kenara salladı kendisini.

Yahu hocam saha kenarında böyle agresif değildin yav
dövdü mü?

Bremen Kohfeldti kovdugunda sözlesmesini askiya almisti ve maasini devam ödüyordu. Adami sonra Wolfsburg istediginde maasini birakirsan senin oraya gitmeni kabul ederiz demisti. Oda kabul edip para almadan Wolfsburga gitmisti.

Aynisini yapalim. Bir yere gitmeyi isterse mecbur parayi birakir. Yoksa 1 sene bos gecer. Aynisi yardimcilari icin gecerli

Tazminat yatınca alacağı malikanenin fotoğraflarını inceliyor sanırım.
bence mesjla aynen şunu yazıyor

"Ya jordi tek tek kelime klime atma şu mesajları ergen gibi...gidiyorum şimdi hepsini mi alcam ay ay mı alcam ne bilim..."
-Jordi yazıyor-
"Ne bilim sırt çantama sığarmı...hadi uğraştırma...ne kadar baklava istiyorsun onu söyle sonra konuşuruz"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt