Galatasaray, Emil Ceide İçin Teklif Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emil Ceide İçin Teklif Yaptı

Galatasaray, Rosenborg'un 2001 doğumlu sol kanat oyuncusu Emil Konradsen Ceide için teklif yaptı.
Bu sezon 36 maçta 12 gol, 11 asist yapan Ceide, scout ekibi tarafından bir süredir takip ediliyordu.

Son düzenleme:
Bu adamın haberi. Kim bilmiyorum. Daha önce scout ekibinin izlediği yazılmıştı. Twitter scoutları (yabancı) övüyordu. Bana sorarsanız bize artık olmuş oyuncu gerekir. Bilemedim.

Galatasaray, Rosenborg'un 2001 doğumlu sol kanat oyuncusu Emil Konradsen Ceide için teklif yaptı.

Bu sezon 36 maçta 12 gol, 11 asist yapan Ceide, scout ekibi tarafından bir süredir takip ediliyordu.

🖇 @TransferMerkez

Bir kupa macinda amatör takimina karsi 3 gol ve 4 assist yapmis, ve diger amatör takima karsi 1 assist yapmis. Rosenborgun 2. Takiminda 3. Ligde 2 gol ve 1 assist yapmis.

5 gol 6 assist yani amatör seviyesindeki takimlara karsi.

Kanat daha olgun birini alsak belki daha mantikli olur.

Fuleli sag kanat istiyorum. Babel feghouli defolsun gitsin. Bu Emilde gelsin Piatekte gelsin forvete.

Yani Gedson emil ceide piatek ve fuleli sağ kanat

Halili 10 no da oynatirim yerli sorunu cikarsa

3 tane Türk: Kaleci, Kerem, Berkan

Kerem’i satmışsak Oğulcan sağ bek de oynar. Yedlin’den iyi oynar. Ben de Yedlin’den iyi oynarım gerçi. Boey’in döneceği yok zaten.

3 tane Türk: Kaleci, Kerem, Berkan

Kerem’i satmışsak Oğulcan sağ bek de oynar. Yedlin’den iyi oynar. Ben de Yedlin’den iyi oynarım gerçi. Boey’in döneceği yok zaten.
Halili Elmander gibi kullanacaksin ama her topa vurmayacak b.kunu çıkardı son zamanlar.

Ogulcana eyvallah ama sol beke pva yerine biri lazım. saga fuleli çalımcı adam lazim forvete Piatek gibi biri lazım o HERIF BURDA kendine gelir sakatlığı filan yoksa

Üst Alt