Galatasaray Emre Mor ile Prensipte Anlaştı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Emre Mor ile Prensipte Anlaştı!

Sonradan görme bir çocuk gibi daha çok. Olgunlaşır mı? Umarım.

Valla onu bilmiyorum ama Emre için en doğru adresin Galatasaray olduğunu düşünüyorum. Kimse saha dışında Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak gibi ilgilenmez onunla. Türk usulü ittirmeyle belki toparlar. Yurt dışında hayatta uğraşmaz ve kadro dışı bırakırlar görüldüğü üzere. :D

Yalnız daha önce de ifade etmiştim; anladığım kadarıyla Emre' nin sorunu sadece ''Fatih Terim effect'' ile çözülemeyecek kadar ağır görünüyor. Hoca ve Emre ile işbirliği yapacak sağlam bir mentör bulunmalı ki alanında Dünyanın en iyi 3-5 adamından biriyle bile çalışmak mümkündür istenirse...

Böyle bir zahmete değmesi için de bonservisinin alınması lazım ama. Önceki mesajımda formülü vermiştim! ;)

Aklini futbola verse muthis takviye olur yedek icin hem de Turk. Dusuk ucretli ve mac basi bonuslariyla akilli bi sozlesme yapılırsa mantıklı hamle olur.Kariyeri icin belki de son sansi.Herkes Fatih Terim'in adam edip edemeyeceğinden bahsediyor da kafasinda futbol ne durumda bilmiyoruz. Dedigim gibi duzgun bi kontratla 1 senelik kumar oynanabilir. En azindan rotasyon icin durabilir kadroda yerki statusunde oldugu icin.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim adam eder tezine katilmiyorum bu arada. Oyuncu kendisi isteyecek. Diagne ornegi ortada. Engin Baytarlari falan gorduk hep beraber. Hoca yanindaki Hasana dis geciremiyor.

Hoca Feghouliye yaptığı gibi bunuda oynatmayarak cezalatmaya kalkarsa oyuncuyu tamamen kaybederiz. Soso gibi direnc gostermez bu hoyrat. Seveceksin bunu. El bebek gul bebek. Bakalim merak icinde ne olacak

Yeteneğinden gram şüphem yok. Hatta abartısız söylüyorum Sergenden sonra izlediğim en yetenekli Türksün buna Abdülkadir, Cengiz dahil. Ama mental sorunların var. Bunları aşarsan Messi lakabinin hakkını verirsin.
BABA OCAĞINA HOŞGELDİN GALATASARAYLI EMRE MOR !
#EmreMor

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendi bilir terim yönetiminde de adam olmazsa zaten bu yaşta biter futbol hayatı alınacak risk eski formuna kavuşursa müthiş olur olmazsa sepetleriz sene sonu

Adamın daha bi tane olumlu mesajı yok
Takip ediyorum da..
Sanki bize muhalefet olsun diye dünyaya gelmiş
Küçükken mahallede yaptığın herşeyi eleştiren, top alsan “ sen o topu aldın ama patlıcak “ ekmek arası bişey yesen “ sen onu yiyorsun ama boğazında kalacak “ diyerek sürekli olumsuzluk pompalayan çocuğun büyümüş hali

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamın daha bi tane olumlu mesajı yok
Takip ediyorum da..
Sanki bize muhalefet olsun diye dünyaya gelmiş
Küçükken mahallede yaptığın herşeyi eleştiren, top alsan “ sen o topu aldın ama patlıcak “ ekmek arası bişey yesen “ sen onu yiyorsun ama boğazında kalacak “ diyerek sürekli olumsuzluk pompalayan çocuğun büyümüş hali
ben ahmet arife kızdım da komple banladılardı,bu ondan da kötü

Tutarsa efsane, tutmazsa kestane olacak bir topçu. Aklını futbola verirse, yırtar atar ortalığı. Bundan şüphem yok.

Gelelim Emre'yi eleştiren renkdaşlara...

Kardeşlerim, bu çocuğun zaten mental problemleri olmasa, ne işi var bu yaşta bizde? 35 yaşında yalvara yakara getirirsin getirebilirsen. Öte türlü semtinden geçmez senin. Zaten sorunlu olduğu için bize gelecek noktada şu an. Eğer biz bu sorunlu haliyle ondan verim alabilirsek, bu bizim için büyük bir kazançtır. Çocuğun sahip olduğu yetenek dünya çapında.

Üst Alt