Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Detayi anlamayan arkadaslar var gordugum kadariyla, belki bilerek belki de bilmeyerek konuyu sabote ediyorlar. (Alayci ! yaklasimlari kastediyorum.)

Varsa sorunuz yazin gecin, detayli aciklariz.

Defalarca yadık,cevap vermedin.

Ayrıca ortamda konuyu sabote eden göremiyorum ben Salman'dan başka.

ortak index olayı süper olur.

Zaten dikkat çeken ilgi çeken ve ciddiye alınan bi site olmak için index ve introlar süper olur.

Projenin en önemli artılarından bir tanesi de o olacak zaten Tugay. Diğer forumlarla sürekli irtibat halinde olacağız ve gerektiğinde birlikte hareket edebileceğiz.

Peki diğer forum yöneticileriyle bu konu için anlaşıldı mı yoksa sadece teklif mi iletildi şimdilik.

Düşünce güzel bu arada umarım beklenilen o kenetlenme olur.

Kendi kendimize diğer Galatasaray sitelerine link vermemiz gereksiz olmuş. Onlar bunun karşılığını verse bile karşılıklı linkleşmemizin bir anlamı yok.

Bilen zaten bütün Galatasaray sitelerini biliyor. İstediğini takip ediyor. Farklı isimlerle, ortak payda Galatasaray olsa da içerik olarak farklı amaçlarla nette yer alan bütün Galatasaray siteleri nasıl böyle bir araya gelecek ki?

Antuvari tek ses, daha güçlü bir Galatasaray platformu özlemi varsa onun yolu linkleşmek değil. Ya babanız zengin olacak ya siz... Ya da ekonomik gücü olan bi kaç Galatasaraylı bir araya gelip bir proje yapacaklar.Kendi forumlarını kendileri kodlatacak, kendi yazılımlarını yaptıracaklar. En sağlam sunucularda siteyi barındıracaklar. Fark yaratacak büyük bir proje yoksa gerisi havanda su dövmektir.

Güzel fikir , hayırlı olsun . telegol vs programlara sesimizi daha çok yükseltebiliriz.

Peki diğer forum yöneticileriyle bu konu için anlaşıldı mı yoksa sadece teklif mi iletildi şimdilik.

Düşünce güzel bu arada umarım beklenilen o kenetlenme olur.

Öğlen saatlerinde site adminleri bilgilendirildi. Bazılarından geri dönüş aldık, bazılarından halen bekliyoruz.

Kendi kendimize diğer Galatasaray sitelerine link vermemiz gereksiz olmuş. Onlar bunun karşılığını verse bile karşılıklı linkleşmemizin bir anlamı yok.

Bilen zaten bütün Galatasaray sitelerini biliyor. İstediğini takip ediyor. Farklı isimlerle, ortak payda Galatasaray olsa da içerik olarak farklı amaçlarla nette yer alan bütün Galatasaray siteleri nasıl böyle bir araya gelecek ki?

Antuvari tek ses, daha güçlü bir Galatasaray platformu özlemi varsa onun yolu linkleşmek değil. Ya babanız zengin olacak ya siz... Ya da ekonomik gücü olan bi kaç Galatasaraylı bir araya gelip bir proje yapacaklar.Kendi forumlarını kendileri kodlatacak, kendi yazılımlarını yaptıracaklar. En sağlam sunucularda siteyi barındıracaklar. Fark yaratacak büyük bir proje yoksa gerisi havanda su dövmektir.

Ortak hareket etmenin sonrasinda gelistirilebilecek ilave bir sinerji bu. Bizim attigimiz butun bunlarin ilk adimi da olabilecek. Boyle bakin, hersey adim adim. ;)

Birleştirici bir rol üstlenmek ve medyada daha fazla ilgi çekmek için güzel bir adım olmuş. Diğer siteler duyarsız kalmazlarsa bir Antu kadar etkili olunabilir. Sonuçta her sitenin çabası Galatasaray adına. Umarım olumlu sonuçlanan bir proje olur.

acaba tek bir ana sayfadan GS forumlarina dagilamazmiyiz?

gala.com mesela?

bence mukemmel bir baslangic olur

istenilen şey yapılabilirse gerçekten çok güzel bir düşünce

Ortak hareket etmenin sonrasinda gelistirilebilecek ilave bir sinerji bu. Bizim attigimiz butun bunlarin ilk adimi da olabilecek. Boyle bakin, hersey adim adim. ;)

8 tane siteye her sayfadan karşılıksız link veriyoruz. Bari sadece ana sayfadan verseydik. Umarım bu yaptığımıza kayıtsız kalmazlar da bi geri dönüşümü olur. Yazmayı unutmuşum. Bize link verecek olan site sahiplerine domain adıyla üyelik vermek iyi fikir. Sitelerini tanıtma fırsatı ilgilerini çekecektir.

Üst Alt