Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Cevap: Galatasaray Forumları Projesi | GSCimbom.com farkıyla

Umarim basarili bir sekilde sonuclanir.Hadi hayirlisi...

Yanlış anlaşılma olmasın ama bir Galatasaray Antu'suna karşıyım. Kalite bazen önplanda olmalı. Nitelik-Nicelik arasında Nitelik daha önemli benim için.

Çok güzel düşünülmüş, inşallah diğer forumlar da bu çağrıyı karşılık bırakmazlar.

Tebrik ediyorum.Gereken zamanda ortak akıl,ortak hareket edebilme imkanını bulmak gerekiyordu,Galatasaray için bu gerekiyordu.Umarım bunu başarırsınız.

Güzel bir düşünce , inşallah hayırlı olur, kim düşündüysede onada KOCAMAN teşekkürler..:tiphat::tiphat:

Bütün sitelerle birlikte , hareket edilirse çok SES getirir..:)

Her sitedeki , üyelerin degişik profili var ( ben 2-3 yere üyeyim ) , muhim olan degişik düşüncelerdeki arkadaşların , birbirlerini kırmadan , ve kendini digerinden üstün görmeden , her görüşe, her düşünceye, her karşı fikre , MUTLAKA SAYGI gösterilmesiyle , belirli bir disiplinle amaç GALATASARAY olunca , birlikte seslerimizi ta FİZANA kadar duyururuz..

Bu projede , GS sitelerinde üyelerin degişik prolifi oldugunu , göz ardı etmeden her sitedeki üyelerin ,diger sitedeki arkadaşlarla , ( ya ortak bir site , çatı olacak şekilde ) yada her sitenin çalışır vaziyette LİNKiden, sohbet edip tanışmaları , ve karşılıklı , yazışmaları bu birlikteligi , belki GS lı CAMİA ( veya yeni yönetim görürde ) TARAFTARLARIN toplu, tepkilerinide CİDDİYE alırlar..

Esasen bu çatı site yi , GS lı işadamları güzel bir organiziylede , yaparlar, hem bol ,bol reklamları olur...:D:)

Misal 5-10- 15 adet siteleri bir sitede , buluşturup ( tabi her site aynı zamanda BAGIMSIZ bir şekilde aynı devam eder), bu çatıya girenler , kendilerine uygun sitelere girip okuyabilirler.:asd:..;)

Tabi belli bir disiplin ve , yasalara saygılı olmak şartıyla, yöneticileri zora sokmadan , SAYGI,SEVGİ, karşılıklı anlayışla bu iş güzelce yürür..:tiphat::tiphat:

BİR ELİN NESİ VAR , İKİ ELİN SESİ VAR ..:D

SAYGILAR..

başarılı bir proje düşünülmüş inşallah gerçekleşir.

acaba tek bir ana sayfadan GS forumlarina dagilamazmiyiz?

gala.com mesela?

bence mukemmel bir baslangic olur

Abi yanlış anlama olmasın da bence gayet leş bişey olur:eek: Galatasaray antusuna ihtiyaç yok bence kalite-dostluk daha ön planda olmalı. Bizim sitede bu fazlasıyla mevcut zaten. Tek bi site altında birleşme olayına olumlu bakmam kendi adıma. Hem bu kadar iyi zaman geçirilir mi öyle olunca bu da soru işareti.

Yalniz ASY.net çok kaliteli bir forum, saçma sapan yazi bulmaniz imkansiz gibi birsey, eger onlarla birlesme olursa çok güzel olur...

Birlik ve beraberlik çağrısından ziyade, ismi geçmekte olan Galatasaray sitelerinin buna karşılık vermesi ile inşallah kamo oyu bilgilendirme ve bilinçlendirme açısından taraftarların bir bütün için hareket etmesini sağlayacaktır. Bunun sonucunda çok daha kararlı ve etkili bir taraftar sınıfını karşısında gören Galatasaray yönetimi kendine çeki düzen verecek ve buna kayıtsız kalamayacaktır. Tabiki biz tepkimizi her şekilde dile getirebiliriz. Ne demişler; bir elin nesi var, iki elin sesi var...

Yalniz ASY.net çok kaliteli bir forum, saçma sapan yazi bulmaniz imkansiz gibi birsey, eger onlarla birlesme olursa çok güzel olur...

Onlarda çok resmi be Ahmet. Venazır-ı kelam, hoş sohbettir vesselam falan ilginç böyle:eek: Gerçi ben bu projeden hiçbişey anlamadım da işte birleşme falan varsa yanlış hamle olur kendi adıma görüşüm yani.

Umarım çok güzel olacak. Tebrik ediyorum. Hepimiz birlik olalım !

Onlarda çok resmi be Ahmet. Venazır-ı kelam, hoş sohbettir vesselam falan ilginç böyle:eek: Gerçi ben bu projeden hiçbişey anlamadım da işte birleşme falan varsa yanlış hamle olur kendi adıma görüşüm yani.

Amaç birlik olup, Galatasaray'a daha sert sekilde destek olmak Yunus reis... Ben karsimda tek bir kisiyi görsem korkmam, ama bir ordu çiksa karsima altima birakirim... Daha dikkatli olurum, onlarin kalbini kirmamaya çalisirim ki zarar görmeyeyim... Amaç burada bunu saglamak.. Sende biliyorsunki bu ülkenin yarisi Galatasaray düsmani, onlarla ancak birlik olabilirsek basa çikabiliriz...

Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattir, kalite gidecekse gitsin, Galatasarayimiz güçlensin...

Öncelikle çok fazla sayıda iyi dilek, tebrik ve pozitif enerji veren mesaj var, bunun için teşekkür ederiz. Hepsine tek tek değinemeyeceğim lakin belirtilen iyileştirmelerin büyük kısmı zaten hedeflenen sinerjiler arasında yeralıyor.

Yanlış anlaşılma olmasın ama bir Galatasaray Antu'suna karşıyım. Kalite bazen önplanda olmalı. Nitelik-Nicelik arasında Nitelik daha önemli benim için.

GSCimbom olarak hep önceliğimiz bu oldu. Bundan sonraki adımlarımızda da kaliteden ödün vermemek 1nci önceliğimiz olacak.

Aman dikkat edin birleşeceğiz diye iyice dağılmayalım.Ama kulağa hoş geliyor.:)

Bu proje bizim de plandığımız gibi Galatasarayın menfaatine gelişirse, süreç GSCimbom 'u zararlı çıkartacaksa bile bu kabullenilebilir. Zira Galatasaray ismi yanında GSCimbom teferruattır.

acaba tek bir ana sayfadan GS forumlarina dagilamazmiyiz?

gala.com mesela?

bence mukemmel bir baslangic olur

Site adminleri bunu değerlendirmek isterlerse, hiçbir öneriye hayır demeyeceğiz. Yine de bunun için şimdilik erken diyelim.

ortak index olayı süper olur.

Zaten dikkat çeken ilgi çeken ve ciddiye alınan bi site olmak için index ve introlar süper olur.

Gözle görülür ilk ortak adımlar bu konuda yapılacak. Aslında plansız şekilde Cuma günü bir örneğini yaptık, Aslanyürekliler forumunun introsunu Barış bey 'in bilgisi dahilinde kullandık. Ortak tavır, daha gür ses çıkmasına fayda sağladığı sürece, bunun gelişmiş örnekleri de ileride sık sık karşımıza gelecektir.

Dostluktan ziyade, bütün Galatasaray forumlarının adminleri toplanıp ortak bi karar alsa ortak tek bir forum açsa ve tüm Galatasaraylılar bu tek forumda buluşsa daha faydalı olur düşüncesindeyim

Site adminlerinden ilk geribildirimleri alalım. Kısa dönemde düşünülmeyecek bir konu olmasına rağmen, bir Galatasaray taraftarı olarak bize heyecan veren hiçbir fikre, hiçbirimiz hayır demeyiz diye düşünüyorum.

hayır devrim sanırım bu forumun galatasaray sevdası için var olduğunu diğer forumları linklemekte egoistlik yapılmayacağını bu konuda önemli olanın galatasaray ve birliktelik olduğu izlenimi veren bir davranış..aslolan galatasaraysa yönetimi takdir edilecek bir davranışta bulunmuştur..

Aynen böyle düşünüyorum ben de.

Birlikten kuvvet doğar.

Üst Alt