GSC Haber - Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir"

Kesinlikle özne koç olmalı.
Onun akıl sağlığı üzerinden yürümeli.
Ayrıca hakem konusunda bu milliyetçi yaklaşımı bırakalım.
En çok korunan haram puanlarla yarışa tutundurulan şikecilerin yabancı hakem restine karşılık sadece süper kupada değil ligin kalan maçlarında bilhassa var da yabancı hakem istiyoruz denmeli.

İş ananasa gelince bu koduda cb yokat manyağı yaptığı ortamda ölmüş adam üzerinden muhabbet açılıyor kısmı kadarda komik olay yok.
Bahsettiği hakan olayı 1990 başları falan, 2015 yılında olan mevzu için boş yapıyor.
Değil abin dedenin bunlarla ilişkisi varsa deden bile konu edilmeli. Yok öyle bana değilce kaçayım.

İş ananasa gelince bu koduda cb yokat manyağı yaptığı ortamda ölmüş adam üzerinden muhabbet açılıyor kısmı kadarda komik olay yok.
Bahsettiği hakan olayı 1990 başları falan, 2015 yılında olan mevzu için boş yapıyor.
Değil abin dedenin bunlarla ilişkisi varsa deden bile konu edilmeli. Yok öyle bana değilce kaçayım.

Şöyle de haberler varmış eskiden.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek , kulüp yetkililerine görev verdi ,Gerek Ali Koç gerekse feto propagandaları ile ilgili arşivden görüntüler hazırlatiyor.Galatasaray tarihinin en sert basın toplantisi geliyor gibi duruyor. Basın toplantısında sürpriz isimler görebiliriz.

-Serhan Türk

Hem şikeciliklerini hem de ananasçı olduklarını sürekli yüzlerine vurmalıyız artık. Devlet kurumları bunlara dur demiyorsa bizimkiler de anladıkları dilden konuşmalı. Meşru müdafa bizimkisi, itliği başlatan herzaman onlar oldu

Platin Ali, Ananasali, Halisahaci Ali, 1. lige düşürün bizi diye yalvaranali, bu müptezel yüzünden bir kişinin burnu kanarsa, böyle devlette olmaz olsun. Senin yasan var, kanunun var. 6222, şapka kanunu kadar bile uygulanmayan bir kanun. Fetosevici Ali söylediklerinden dolayı futboldan men edilmeli. Ama nerdee..

PS: bjk bir Beko sorunudur.
FB bir becao sorunudur gibi espirileri görünce istemsizce güldüm. Bu olayda dava açılacaksa açılsın, açılmayacaksa Rambo Okan seviyesinde bile olmayan bu muptezeli muhattap alıp cevap verilmesin. Futbolu bu kadar kutuplastiran bir kOÇ daha olmadı bu ülkede. Başarısızlığını beceriksizliğini bizi ağzına alarak örtmeye çalışıyor, bunun gibi şark kurnaziyla yapılan her görüşme üstümüze daha çok bok sicramasiyla sonuclanacaktir. Adamın ağzından söz yerine bok çıkıyor çünkü. Mahallenin delisi gibi geziniyor it oğlu it.

Namussuza namussuz, ite it dediğim için hak ettikleri küfürü bastığım için bunlara ve yardakçılarına forum yönetimi bana yaklaşık 1 ay ceza verdi. Cezanın ölçütü neye göre bilmiyorum açıklama kısmında “üslubuna çeki düzen ver “ diye belirtilmesini ne yazık ki hoş karşılamadım. Varsa bunlara karşı küfürsüz en sade yalın açıklama öğretin bende öğreneyim ceza verirsin anlarım da 1 ay nedir. Bundan sonra mecbur kalmadıkça forumu sadece okuyacağım, yazmamak kendi adıma en doğru karar. Burada eskisi gibi olmada da değerli görüşleri ve yorumları olan Cimbomlular var.

Velhasıl kelam; kalem kalem satır satır alayına Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız! Allah’a emanet olun.

Namussuza namussuz, ite it dediğim için hak ettikleri küfürü bastığım için bunlara ve yardakçılarına forum yönetimi bana yaklaşık 1 ay ceza verdi. Cezanın ölçütü neye göre bilmiyorum açıklama kısmında “üslubuna çeki düzen ver “ diye belirtilmesini ne yazık ki hoş karşılamadım. Varsa bunlara karşı küfürsüz en sade yalın açıklama öğretin bende öğreneyim ceza verirsin anlarım da 1 ay nedir. Bundan sonra mecbur kalmadıkça forumu sadece okuyacağım, yazmamak kendi adıma en doğru karar. Burada eskisi gibi olmada da değerli görüşleri ve yorumları olan Cimbomlular var.

Velhasıl kelam; kalem kalem satır satır alayına Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız! Allah’a emanet olun.
Bende arada kufrediyorum özellikle maç günleri ama bence uyarıp yazıyı editlemeleri bizim adımıza iyi. Hukuki yönden başımız belaya girmez en azından. Her hakedene kufretmeye kalksak fbliler tazminat zengini olur. koç de geç

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt