GSC Haber - Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir"

Galatasaray spor kulübü, 119 yıllık bir camia. en az 30 milyon taraftarı olan bir camia.

Bir kulüp başkanı çıkıp şahısları da değil doğrudan bu camianın kültürüne, ahlakına, karakterine laf atamaz. Kişiler iyi veya kötü olabilir, onlar hakkında açıklamaları sert olabilir ancak bir holigan gibi çıkıp camiaya böyle saldıramaz.

Derhal Galatasaray taraftarının bu şahsın kendisine, ailesine ve kendisinin şirketlerine bu yaptığı hataları hatırlatmalıdır. Ultraslan’dan diğer taraftar gruplarından koç ürünleri için boykot çağrısı bekliyorum. Ama böyle etkili ve büyük çaplı bir protesto. Bugün Galatasaray için saygısızca ifadeler kullanan şahıs, bu camiadab özür dileyene kadar sürdürülmesi gereken bir boykot

X bir adam çıkıp Galatasaray hakkında böyle konuşamaz, buna herkes dahil

Zamanında Fatih Terim’e karşı da aynı itibar suikastini yaparken özellikle FT düşmanlarının hoşuna gidiyordu, biz o adama karşı FT savunurken de laf yiyorduk

Şimdi başkana, yöneticine, hocana hepsine yapıyor, çünkü zamanında bu şekilde zafer kazandırdın adama, aynı taktiği uyguluyor

Bundan sonra efendilik vs gösterilmemeli, hakeden hakettiğini almalı

Son cümleyi anlamadım. Basın toplantısı mı yapılacak? Yoksa tek tek kendi yaptıklarını videolu olarak mı paylaşacağız? Çünkü son cümle ya bu açıklamanın devamı gelecek yada basın toplantısı yapılacak gibi bir cümle.

Konuşmaya devam edersen dozu arttırarak açıklarız tarzı bir cümle.

Bence ilk etapta video hazırlayıp resmi hesaptan yayınlayacaklar, hakem kayırmaları, KOÇ'un açıklamaları verilip ÇARPITMA etiketi ile.

Sonrasında cevap gelirse

1. Kaale almıyoruz
2. Toplantı

seçenekleri olur masada bence birinci seçilip Hedef 24 diye şampiyonluk temelli bir video atılıp iyice kudurtulur.

Ben olsam en azından böyle yapardım. Demeç savaşlarında yalanı daha rahat söyleyen Koç avantajlı.

X bir adam çıkıp Galatasaray hakkında böyle konuşamaz, buna herkes dahil

Zamanında Fatih Terim’e karşı da aynı itibar suikastini yaparken özellikle FT düşmanlarının hoşuna gidiyordu, biz o adama karşı FT savunurken de laf yiyorduk

Şimdi başkana, yöneticine, hocana hepsine yapıyor, çünkü zamanında bu şekilde zafer kazandırdın adama, aynı taktiği uyguluyor

Bundan sonra efendilik vs gösterilmemeli, hakeden hakettiğini almalı
Kankam hocamı savunuyom diye benim ismimi revize ettiğin yılları unutma.

Cevap bile verilmemeli diyenleri gerçekten anlamıyorum, sokakta biri çıkıp sana ana avrat sövse susacakmısın.
Verilsin ve verildi zaten. Ama dünkü gibi ucuz bir şekilde olmasın. Neydi o ya? Herif kendinde en ufak bir zengin karizması falan bırakmadı. Tamamen yobaz ve mahallenin dedikoducu teyzesi edasıyla bu ülkenin 2. veya 3. büyük kulübünü yönetiyor.
Bu seviye mide bulandırıyor.

Evet arkadaş bu seviyeye kadar düşeceklerse cevap bile vermesinler.

Dün itibarıyla bu iş artık tamamen futboldan çıktı, daha önce de çıkmıştı da artık geri dönüşü çok çok zor hale geldi. Ali Koç ve onun gibiler olduğu müddetçe bu iş artık terörle mücadele gibi bir şeye döndü. Baş etmeye çalıştığın yapı bir spor kulübü değil artık bir örgüt. Onların söyledikleriyle aynı lafları, saçmalıkları söylemek istemezdim ama bu iş çığrından çıktı.

- Bir spor kulübü sürekli yalan yanlış bilgilerle manipülasyon yapmaz
- Bir spor kulübü var olduğu neredeyse her dalda ve her fırsatta maçın hakemlerini etki ve baskı altına almaya kalkmaz
- Bir spor kulübü başka bir kulübü terör yapılarıyla ilişkilendiremez, hatta bu konuda benzetme bile yapamaz. Sokaktaki adam yapsa bile kulüp yapamaz.
- Bir spor kulübü spor içerisinde herhangi bir kasıt içermediğini bildiği hakem kararlarını art niyetli hareketler olarak görüp milyonlarca insanı manipüle edemez
- Bir spor kulübü artık düzenli bir şekilde karşısında bir terör örgütü olduğu imasında ve hatta açık açık suçlamasında bulunuyorsa burada artık spordan ya da futboldan bahsetmek anlamsız duruma gelir

Biz ne yapacağız? Çıkıp topumuzu oynamaya devam edeceğiz. Artık gerçekten firesiz oynamamız lazım. Saha dışında baktığın zaman biz de bazen şirazemizi kaydırdık bunlara uyarak. %90 cevap niteliğinde ya da sportif sınırlar içinde kalarak yaptık bunu, benim gözlemlediğim sadece en son şu ananas muhabbetinde onlara yakın bir seviyeye geldik. Atılan iftiraya yönelik bir cevaptı, komikti, güldürdü vs ama bence gerek yoktu o seviyeye inmeye, cevap olarak bile olsa o muhabbetler fazla spor dışında kaldı.

Bunun haricinde maç oynanırken ya da sonrasında hakem yönetimine karşı biz de açıklamalarda bulunduk ama bizimkiler o kadar bariz hatalar üzerineydi ki gerçekten mecbur kaldık. Çünkü sükut ikrardandır anlayışı ülkede aşırı yaygın. Susmak bir kabullenmişlik ve zayıflık olarak algılanıyor, maalesef bu bizim kronik cehaletimizden kaynaklı. Halbuki insan işine odaklanmışken, bir şeyleri değiştirme geliştirme vizyonu varken sürekli kalabalığa odaklanamazsın, sürekli açıklama yapamazsın ve yapmamalısın. Dünkü rezilliğin ardından bütün yalanlarını çürütmek zorunda bıraktı maalesef ve herif yıllardır amaçladığı bizi futbolun dışına çekme hedefine de ulaştı. Ben bu kadar aşağılık bu kadar zavallı bir zihniyet görmedim desem yalan olur, Pkk da çok yapıyor bunları. Şaka değil bu ciddi bir benzetme. Bir eylem yaptıkları zaman önce sessiz kalıyorlar, sonra biz değildik diyerek yalanlıyorlar, sonra bu eylem yapıldı ama neye karşılık yapıldı diyerek kendilerini doğrulamaya çalışıyorlar, sonrasında yalan algılar, montaj haberlerle özellikle bütün Avrupa'ya nasıl bir zulme uğradıklarını gösterecek yayınlar yayımlıyorlar.

Bakın o kadar da farklı değil. Adamlar o kadar saha dışına odaklanmışlar ki gerçek odaklarını unutmuşlar. İstediğiniz ülkeyi tarayın, örneği yok bunun. Sosyal medyanın sporda bu şekilde bir kullanımı yok, futbol çünkü deşarj olmak için kafa dağıtmak için yapılıyor. Daha 2 gün önce bir oyuncuları hakemi tehdit edip rakip kulübeye hareket çekmiş, bir tanesi rakip teknik direktörü provoke etmiş, bütün taraftarları hakeme ve rakiplere her maç olduğu gibi ana avrat küfretmiş, bunların hiçbirisi için kulüp bir ceza almamış, hatta suç olarak bile görülmemiş, özellikle son 4-5 maçtır dünyanın en komik en haksız penaltılarıyla maçlar kazanılmış ama adam çıkıp senin maç görüntülerin üzerinden kayırıldığını ve kendisinin mağdur edildiğini söyleyebiliyor. Kardeşim biz kayırılıyorsak, ki evet oluyor bazen, bir bundan rahatsızlık duyarız, iki sana yapılan kayırmaların çeyreği bile yok ortada.

Nefret ediyorum böyle uzun mesaj yazılmasından da kendi vaktimi bu saçmalıklara ayırıp ciddiye alacak kadar salak olmamdan da ama iş çok tuhaf bir raddeye geldi be abi. 1-2 cümleyle hatta paragrafla açıklanamaz hale geldi ki olan bitenin %80'ini unutmuşumdur. Okuyamadım durumum yoktu derseniz anlarım.

Bizim aylık kurulumuz ne zaman - böyle "basın toplantısı" vs ye gerek yok orda çeşitli üyelerde laf yapıştırır muhakkak.

67 satır yazı yerine öyle olması daha makbul bence - ne de olsa halka açık yayını var

O kadar ezik ve bos kisiler var ki cidden muhattap almaya degmez

Sen yerdeki izmaritle kavga eder misin ?

Ben etmem..

Bu da oyle birisi..

Ulan 2012 de 9 puan fark yaptik. Sirf kupa kazanmaniz icin bir de geldik playoff oynadik.
Ona ragmen sampiyon olduk.

Bazilarinda utanma olsa zaten secimleri boyle dandik olmazdi..

Devlet devlet degil ki duruma el koysun. Bizde devlet bu durumdan kendime nasil fayda saglarim acaba diyerek ellerini ovusturup izliyor sadece.

Son düzenleme:
-Koc Holdingin Fetö sponsorlugu
-Abisinin Ananas röportaji
-Aziz Yildirimin Fetö aciklamalari
-Fetöculari üye yapip onlar ile futbol maci yapilmasi
-Ugur Boral, Bekir Irtegünü falan saymak

Bunlari gösterip gecelim.

Millet cevap verilsin diyo da herif Galatasaray beka sorunudur falan dedi buna verilebilecek cevap fenerbahçenin tescilli şikeci, ırkçı, Atatürk'e suikast girişiminden sallandırılmış başkanı olan bir terör örgütü olduğudur. Bunu bir Galatasaray yöneticisi söylediği an da onların istediği çamur dövüşüne girmiş oluruz ve saha dışında da ciddi yansımaları olur insanlar birbirine zarar verecek duruma gelebilir bunun bütün ihalesini de bize yüklerler sezon boyunca fetö metö diye saçmaladılar biz bir ananas dedik diye ortamı geren bizmişiz algıyı yaptılar heryerde hepiniz şaitsiniz. Şampiyon olduğumuz an yaptıkları algıların, çirkefliklerin, yalanların hepsine en sağlam yanıtı vermiş olacağız bunu onlar da gayet iyi biliyolar bu toplantıyı ts deplasmanı öncesi yapmalarının da sebebi bu. İpler tamamen bizim elimizdeyken onların seviyesine inmemizin bir alemi yok ciddiye alınmamak onları en fazla delirten durum zaten böyle devam edilmeli.

Üst Alt