GSC Haber - Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Gözünü kırpmadan yalan söyleyen bu kişinin tüm yalanlarını kamuoyuna anlatmak birinci vazifemizdir"

Seçimden sonra bunun ipini çekecekler dünki konuşmalarından bunu anladım. Bu adamın derdi sadece Galatasaray değil kardeşi kardeşe kırdırmak istiyor, ülkeyi karıştırmak istiyor.

Aziz Yıldırım'ın da birlik açıklamasına inanmayın. İlk sendeleyişte o tekmeyi vuracak kendi yancılarıyla. Sonunu biliyor bunu bildiği için şirazesi kaydı tüm nefretiyle saldırıyor.

Basın açıklaması, ağır cevap falan kesmez. Bunlar çok ayıp etmeye başladılar. Koskoca bir camiayı fetöcükle suçlayamazsınız. Hiç cevap falan vermeyip doğrudan dava açılmalı. Mahkemede görelim şunları. Pisleştiler iyice, sidik yarışı istiyorlar.

1000130964.jpg
Twitter'da olayı gördüm ve arkadaşlar ben artık ali koç hakkında galiba bir şey söylemeyeceğim.
Bilmiyordum valla: adamın annesi Galatasaraylıya kaçmış.
Ikide bir argo şekilde soranlar olur ya hani: Ne oldu Annene Galatasaraylımı bir şey yaptı diye.
La herife tamda öyle olmuş ya...

Üst Alt