Galatasaray, NEF'le Sözleşme İmzaladı: Üç Sene İçin 31 Milyon TL! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, NEF'le Sözleşme İmzaladı: Üç Sene İçin 31 Milyon TL!

PQ4LLb.png

Değerli Basın Mensubu,

Spor dünyasının en köklü ve başarılı takımı Galatasaray ile gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef arasında yapılan ana sponsorluk anlaşmasının sevincini yaşıyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Aydın Özbek ve Nef İcra Kurulu Başkanı Sn. Erden Timur’un katılımıyla gerçekleştirilecek imza töreni ve basın toplantısında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih : 10 Ağustos Çarşamba
Yer : Türk Telekom Arena
Program : 10.00 – 11.00 Kayıt ve Karşılama ( Kahvaltı )
11.00 : Başlangıç
11.05 : Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek’in konuşması
11.10 : Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur’un konuşması
11.15 : Soru - Cevap
11.40 : Dursun Aydın Özbek ve Erden Timur tarafından imzaların atılması
11.45 : Fotoğraf Çekimi
11.50 : Bitiş

Galatasaray.Org

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kağıthane Belediyesince düzenlenen açılış töreninde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç davetlilerle ayrı ayrı ilgilenirken, davetliler arasında; Kağıthane Kaymakamı Akın Varıcıer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail Bölükbaşı, İlçe Emniyet Müdürü Mahir Yavaş, Timur Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, AK Parti Kağıthane İlçe Başkan Yardımcısı Zikri Torlak, Ak Parti Kağıthane İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Tekbıyık ile öğrenciler ve aileleri vardı. Açılış dolayısıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer tarafından birer kutlama ve tebrik mesajı gönderildi.

Bu seferki sponsor cemaatçi değil AKP'li galiba.

Umarım anlaşma uzun süreli değildir ve basketbol salonu da dahildir.

Her gidermiz euro üzerinden Sabrinin maaşı bile

Ama sponsor ücreti dolar

Yetti bu mallıklae artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

Görev süren kadar kontrat imzalasana lan Dursun, senden sonra gelecek yönetimin elini niye bagliyorsun böyle berbat bir sözlesme ile.

büyük başkan ünal aysal hazretleri zamanında 10-12milyon € alırdık

şimdi manavcı dursun amca sayesinde 2.6milyon € alıyoruz

birde kulüp bir nebze olsun nefes alacakmıs :)

ulan 3m dolar tolga ciğerci'nin bonservisine bile yetmiyor. bonservisini gectim seneligini zor karsılıyor.

dünya üzerinde bu kadar parazitin oldugu baska bir kulüp daha yok.

250 milyonluk tapu kasada

Şu haberde Ülker Sports Arena 188.5 m TL ye mal oldu diyor. Hadi bizimki dandik yapılır, kapasitesi de zaten az olur diyelim 120-150 m TL olsa 35-45 m € ya gelir. Artı 5 senelik sözleşme ve sene başına 3 m € da nakit alacaksak ortalama 11-12 m € gibi paraya tekabül eder.

Bu kadar hesaplamam sonucundan başımızda Dursun Özbek varken bu haberin yalan olduğu sonucuna vardım.

Üst Alt