Galatasaray Taraftarı, Sosyal Medyada Fatih Terim'i İstifaya Davet Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarı, Sosyal Medyada Fatih Terim'i İstifaya Davet Etti

sosyal_medyada_fatih_terim_e_tepki_istifa_edecek_mi_h40551_9eb30.jpg

Dün akşam yaşanan ağır PSV yenilgisinden sonra Galatasaray taraftarı, teknik direktör Fatih Terim'i istifaya davet etti.

Eski Başkan Mustafa Cengiz'in Fatih Terim hakkında kullandığı sözler yeniden gündeme taşındı. Cengiz adına açılan hashtage kısa süre içinde yorum yağarken, Mustafa Cengiz'in iyi bir başkanlık yaptığına ve Fatih Terim'le yaşadığı gerilimde haklı olduğuna dair yorumlar yazıldı.

Eski başkan Cengiz'in, FFP engelini kaldırdığı ve finansal anlamda Galatasaray'ı bir nebze düzlüğe çıkarttığına dair yorumlar yapıldı. Fatih Terim ile ilgili kullandığı sözleri haklı bulanlar da vardı.

FATİH TERİM'İN İNSTAGRAMINA AKIN EDİLDİ
Ağır yenilgi sonrası taraftarlar Fatih Terim'in instagram sayfasına binlerce 'istifa' yorumu yazdı.

"KENDİSİNİ BAŞKAN ÜSTÜ GÖRÜYOR"
Mustafa Cengiz başkanlığının son günlerinde, "Fatih hoca kendisini başkan üstü görüyor. Burada ya başkan gider ya da hoca gider. Gelecek başkan da Fatih Terim'in dediğini yapacak. Çünkü kendisini başkan üstü görüyor. Galatasaray'da bu tercih, bir tercih seçimi olmayacak. Galatasaray kendi kendini test edecek. Galatasaray vefakar mı, Galatasaray'da aidiyet var mı, Galatasaray takdir mi eder nankör müdür teşekkür mü eder? Galatasaray kendi kendini test edecek.'Fatih Terim büyüktür Galatasaray', 'Galatasaray kırmızı çizgimiz' Ya yönetim kim? Yönetim, genel kurulun seçtiği idare. Sen yönetim kuruluna hakaret ediyorsun, ey Fatih Terim! Ey adaylar siz Fatih'e mi yetki istiyorsunuz, bu kefaletleri üstünüze almayı mı?" diye konuşmuştu.

Haberler

Egosu yüksek olduğu için inatla kalacaktır ta ki, başarısızlığı kendinden başka bir sebebe bağlayana kadar

Fatih Terim bu sene fena patlayacak. Şampiyon yapmasına ihtimal bile vermiyorum ben bahaneler de hazır tff hakem falan yönetim bahanesi bu sezonluk olmaz inanacak enayi tafya da hep hazır. Üç yıl çekeriz hocayı maalesef kovacak kimse yok zaten yerini yapıyor bir de taraftara mesaj vererek üç yıl zaman istiyor. Adama yuh derler.

Şu Twitter fenomenleri tam yalaka onlar öncülük edip bir şey yapsalar çok daha fazla ses getirir. İnstagram felan boş. Ama onlarda tam yalaka. Dun sohbet gruplarına girdim yine en az suçu olan hoca

Açık açık söyledi, 3 yıl daha çekeceğiz
Bu kadar parayı bırakıp hiçbiryere gitmez
Ardası akbabası selçuku hepsini de doldurdu
Daha asıl şimdi başlıyor, dünyanın transferini yaptıracak başkana
Altını da çok güzel hazırladı bu takımdan hiçbir şey olmaz diye
Sanki kuran kendi değilmiş gibi

Yahu adam avukatını yönetime sokup başkan yardımcısı yaptı daha ne olsun ? Mustafa Cengiz 'in gücü yetmediği gibi Burak Elmas da Fatih Terim 'i kovmayı asla dile bile getiremez

Hoca gider, kalır bu konudan ziyade, yerine kim gelirse gelsin, eldeki mevcut kadroyla hiçbir şey başarabileceğini zannetmiyorum. Kadro yetersiz. Öncelikli problem bu.

kadro konusunda;

benim gozlemimde iki denklem var:

*hoca kotu ise oyuncular da problem yok.
*oyuncular kotu ise hoca da problem yok.

kadrodaki bir cok oyuncu hocanin bu son gelisinde aldirdigi oyuncular.
oynanan sistemde bu son gelisinde nerdeyse degismedi(taa ki dun ilk defa 3lu oynatti)....
yap boz gibi oyuncu alip dolduruyoruz, gonderemiyoruz da cogunu...

ben mevcut oyuncularin farkli bir hoca ile benzer sonuc alacagini dusunmuyorum.bana gore yoruma acik bir durum.

bolca oyuncu surkilasyonu yapilacagina eldeki mevcudiyet ile dogru sistem ve taktik kurguda teshisi dogru yapip hazirligi bu minvalde yapmali takim......

kaotik bir oyuncu surkilasyonu var. hic hos gozukmuyor.

misal psv hocasi gecen sezon devam ederken geldi, bu sezona da onemli eksikliklerle girdiler,yeni transferlerde yaptilar,ama bize karsi yenileri bile siritmadi sistemde tikir tikir islediler.

her donem ayni sey deniliyor, bu oyuncularla baskasi olsa bir sey yapamaz. vs ...
ben katilmiyorum bu goruse.
eldeki malzemeye gore de bir seyler cikarabilir asci,taktisyen vs vs.
misal tuchel chelsea de basa gecti, ondan once lampardli donemde taraftardan medyasina kadronun yetersiz oldugu,oynanan oyunun vasatligindan dem vurdu.
tuchel geldi ayni kadro ile neler yapti izledik gorduk hepimiz.

bana gore olay salt oyuncu yeterliligi yetmezligi ile kestirip atilmamali.

kadro konusunda;

benim gozlemimde iki denklem var:

*hoca kotu ise oyuncular da problem yok.
*oyuncular kotu ise hoca da problem yok.

kadrodaki bir cok oyuncu hocanin bu son gelisinde aldirdigi oyuncular.
oynanan sistemde bu son gelisinde nerdeyse degismedi(taa ki dun ilk defa 3lu oynatti)....
yap boz gibi oyuncu alip dolduruyoruz, gonderemiyoruz da cogunu...

ben mevcut oyuncularin farkli bir hoca ile benzer sonuc alacagini dusunmuyorum.bana gore yoruma acik bir durum.

bolca oyuncu surkilasyonu yapilacagina eldeki mevcudiyet ile dogru sistem ve taktik kurguda teshisi dogru yapip hazirligi bu minvalde yapmali takim......

kaotik bir oyuncu surkilasyonu var. hic hos gozukmuyor.

misal psv hocasi gecen sezon devam ederken geldi, bu sezona da onemli eksikliklerle girdiler,yeni transferlerde yaptilar,ama bize karsi yenileri bile siritmadi sistemde tikir tikir islediler.

her donem ayni sey deniliyor, bu oyuncularla baskasi olsa bir sey yapamaz. vs ...
ben katilmiyorum bu goruse.
eldeki malzemeye gore de bir seyler cikarabilir asci,taktisyen vs vs.
misal tuchel chelsea de basa gecti, ondan once lampardli donemde taraftardan medyasina kadronun yetersiz oldugu,oynanan oyunun vasatligindan dem vurdu.
tuchel geldi ayni kadro ile neler yapti izledik gorduk hepimiz.

bana gore olay salt oyuncu yeterliligi yetmezligi ile kestirip atilmamali.

Yıllardır anlatmaya çalışıyorum, çok güzel özetlemişsin

1- Oyuncuları aldıran hoca, kadro mühendisliğini yapan hoca, ama şimdi elinde doğru düzgün oynatacak oyuncu yoksa demek ki bir sistem falan yok, nasıl denk gelirse öyle transfer yapılıyor

2- bunlar çoğu takımın almak isteyip alamadığı adamlar, ortalama üstü bir hoca bu oyuncu grubuyla fark atarak şamp olurdu ama biz 3 pas yapan bir takım bile göremiyoruz, kim nerde ne yapacağını bilmiyor

3- gelen hiçbir oyuncu üzerine koyamıyor, herkesin performansı kısa sürede düşüyor ve sonra kurtulmak istediğimiz adamlar arasına giriyor, sonunda da herkes yüksek komisyonlu yüksek bedelli yeni transferler için ikna olmuş oluyor

Üst Alt