Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

5-1 yendiğimiz febe maçında hagi ribery ve necatiyi oyundan almasa sonucu düşünemiyordum bile en çok kahrolduğum maçtır o benim...

Hamburg karsisinda 2-0 øne gecip, 3-2 kaybettigimiz mac.

Sonra 2001'di herhalde, 5 beraberlikle bitirmistik ilk 5 maci SL 2. tur gruplarda.

butun o maclarda øne gecip son dakikalarda gol yemek acimisti baya.

Hamburg ve Atletico Madrid maçları! İkisinide eleyecek durumdaydık! Malesef olmadı!

hamburg atletico madrid karpaty lviv belkide 2. uefa müzemizde olabilirdi :(

Eziklerden 6 yediğimiz maç kadar kötü bir maç yaşamadım...

Askerdeydim Şırnak Çakırsöğüt 1.j.komando tugayında yer yerinden oynamıştı adeta, çatışma çıksa bu kadar olmazdı eminim, koğuşta yat sayımı alındıktan sonra fenerliler kutlamalar yapıyorlar, bense yorganın altına gizlenmeye çalışıyordum!

Askerde olduğumada şükretmiştim aslında sivilde olsam acım 2 kat büyük olur insan içine çıkamazdım...

Ayrıca trömsö,karpaty,hamburg maçlarıda unutulmaz tabiki...

[video]https://www.youtube.com/results?search_query=roma+1+-+1+galatasaray&aq=f[/video]

Harbi mi? Ben de aynen bunu diyecektim. O maçı evde ailecek izlemiştik, maç sonu epey kötü hissediyordum kendimi. Belki de hayatım boyunca bir maç için ilk kez göz yaşı dökmüştüm o maçta Real Madrid maçıydı sanırım. :)

Lucescu beraberliğe oynatmaya çalışmıştı ah be Luce, o takıma rakip sahada beraberliğe oynanır mı? Bir de sol bek yoktu yanlış hatırlamıyorsam Fatih oynamıştı. Çok kötü olmuştum dünyam başıma yıkılmıştı.

O sene baya küçüktüm ama Madrid kupayı almıştı galiba Valencia´yı finalde yenip.Cidden Luce finale çıkartabilirdi bizi o sene turu geçseydik.

Aynen öyle olacaktı. Önce Bayern sonra Valencia gelcekti. Kupayı alabilirdik.

2000 yılında en iyi olduğumuz sezon fenere ali samiyende 1-0 yenildiğimiz maçta çok üzülmüştüm..

golü johnson atmıştı 82 dakikada..

hatta tüm Galatasaraylılar o maçta tarihi fark beklerken, hatta fener bizim sahamıza geçememişken..

:sad007::sad007:

Real Madrid'e 3-0 yenilip yarı final kapısından döndüğümüz maç.

Hamburg'a 2-0'dan 3-2 yenildiğimiz maç.

Bir de, turuncu formamızla Kadıköy'de Fenerbahçe'ye tarihi fark atacakken, dakika 14'de 2-0 yapmışken maçı, hakemin bir an da ''Fener elden gidiyor'' tutuşmasıyla 2. golü saymayıp maçı Fenerbahçe lehine çevirdiği maç. İddia ediyorum o maç tarihi bir skorla bitebilirdi.

Ençok üzüldüğüm 3 maç hatırlarım

1.Deplasmanda kaybettiğimiz R.MADRİD maçı

2.Hamburg maçı

3.Beraberlikler grubunun son maçı. İçeride Barça'dan ofsayttan yediğimiz golle çeyrek finali son maç ile kaçırdığımız o maç.

Baya derinden sarsmıştır zamanında bunlar beni :)

Onun dışında lig maçları hep faso fiso mutlaka onların telafileri olmuştu ama yukarıda saydıklarımın tekrar dönüşü çok zor.

2-0 öne geçipte 2-2 biten barça maçı

saviola yı ne zaman görsem aklıma bu maç geliyor.

5-0 yenildiğimiz Chelsea maçında bende çok üzülmüştüm. Savunma arkasına attıkları her top gol oldu nerdeyse.

Yakın tarihte ki Hamburg maçı beni çok çok üzmüştü 2-0 öne geçip Asy'de turu vermek çok kötü oldu..

Lucescu beraberliğe oynatmaya çalışmıştı ah be Luce, o takıma rakip sahada beraberliğe oynanır mı? Bir de sol bek yoktu yanlış hatırlamıyorsam Fatih oynamıştı. Çok kötü olmuştum dünyam başıma yıkılmıştı.

Aynen öyle olacaktı. Önce Bayern sonra Valencia gelcekti. Kupayı alabilirdik.

Yarı finalde Real Madrid-Bayern Münih oynadı ama turu Bayern geçti. Finalde de Valenciayı yenip kupayı almışlardı. Real-Valencia finali 1 yıl önceki finaldi..

Hamburg maçında ve ServeT in ihanet ettiği ankaragücü maçında ağlamıştım.

Üst Alt