Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

Cevap: Galatasaray Tarihinde En Çok Üzüldüğünüz Maçlar

En cok uzuldugum mac Bilbao maçıydı, 3 takım çekişiyorduk şampiyonlar liginde,averajla çıkamamıştık,Fatih Akyel'in yaptığı gereksiz bir hareket pahalıya mal olmuştu.

Bir de UEFA Çeyrek final maçı olması lazımdı, Werder Bremen maçıydı, ilk maçta çok iyiydik rakibin deplasmanda canına okumuştuk ki o zamanki Werder Bremen'in yanına yaklaşılmazdı.Tugay 2 hata yaptı 2-1 kaybetmiştik yine de gol avantajımız vardı.

Her şartta yeneriz diyorduk,havalar güzel giderken o günün bir gün öncesi ve o gün kar yağmaya başladı ve şiddetini devam ettirdi,bulduğumuz pozisyonlar zemini geçemedi,Rotariu bu yüzden mutlak pozisyonu kaçırdı,çizgiden geçmemek için top her şeyi yaptı ve elendik,bir pozisyonda top girerken durmuştu zaten :)

bu sene 2-0 yenildiğimiz Bjk maçı

Mustafa resin son maçıydı :sad007:

Real Sociedad 1-1 Galatasaray

Şampiyonlar Ligi'nde 0-1 öne geçtiğimiz maçı 1-1 tamamlamıştık. Kazansaydık bir üst tura çıkıyorduk. Bizim golü Hakan Şükür atmıştı.

atletich bilbap'ya 1-0 kaybedip gruplardan çıkamadığımız şampiyonlar ligi maçı. kahroldum. işi serseriliğe verip arabeske bağlamıştım. fatih akyel yakmıştı bizi. sene 98di galiba

Karpaty Lviv maçı 90 da aydınla atıp 93 de baltanın yaptığı hatayla 1-1 biten ve elendiğimiz maç :(

18 mart 1992 GS-Werder Bremen maçı :(

WpGrB.jpg

Tapatalk 2 ile GT-I9100 cihazımdan gönderildi

bu sene üzüldüğüm arenada 1-2 yenildiğimiz maç

tabi tarihte ise yaşıma göre söylüyorum hamburg maçıydı

o maçta tur atlasaydık kupayı alırdık %80

Hamburg maçı.. Guerero mu ne bizim maçta yıldızlaşmıştı namussuz.

Üst Alt