Tier 2 - Galatasaray, Verratti'yi İstiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Verratti'yi İstiyor

rslde italian oyuncu yok bu arada, giovinco dışında da hiç olmamış. werrattinin kolunda holy mary döwmesi fln var , italian katolikler epey dindar oluyor yani saudiye gitmek istemeyebilir. son dönemde zanio fln da istanbulda yaşadığı için bize daha sıcak bakması muhtemel

Son düzenleme:
Verratti benim hayalim zaten yazdım birkaç kere buraya. Bu kadar komple bir orta saha az gördüm. Torreira'yla ikisi orta sahayı tutarlar mı yoksa bir 8 numara daha gerekir mi bilmiyorum ama gerçekten top class bir ikilimiz olurdu.

Verratti'nin kronik bir sakatlığı yok, hali hazırda da bildiğim sakat değil ve son sezon 3.000 dakikaya yakın oynamış ki full oynamış yani. Ama işte sıkıntılı taraf şurada, adam hiçbir şeyden geri kalmıyor. Her maç her şeyiyle oynuyor, o yüzden de sık sakatlanıyor. Böyle bir risk de var. O yüzden bir yanlışlık olur da Verratti buralara gelirse bir tane de ekstra potansiyelli bir adam baksak iyi yaparız.

Toreira,veratti ikisi bir melo etmez.Melonun hava hakimiyeti ve süpürücülüğü bunlar da yok

Abdülkerim ve nelsson gibi iki tane sakar,saatli bombanın önüne melo gibi birini almamız gerek öncelikle sonra verattiyi ekstradan alsınlar daha güzel iş olur.

Üst Alt