Galatasaray Yeni Sezon Formasını Tanıttı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yeni Sezon Formasını Tanıttı

benim daha da merak ettiğim - futbolcuların giydiği forma değil satılan - onlardan ayrı bisiklet yaka (kumaşıda daha basittir tahminimce)

hayırdır ? pahalı forma satılmaz ya da kumaşı vs yüzünden pahalı diye mi o forma satılmıyor merakım var ...

800 TL ye zaten çok az forma satılacaktır ayrı konu

benim daha da merak ettiğim - futbolcuların giydiği forma değil satılan - onlardan ayrı bisiklet yaka (kumaşıda daha basittir tahminimce)

hayırdır ? pahalı forma satılmaz ya da kumaşı vs yüzünden pahalı diye mi o forma satılmıyor merakım var ...

800 TL ye zaten çok az forma satılacaktır ayrı konu
Orjinal/2. kalite ayrımını da hiç anlamam. 800 TL ye forma satıyorsun; altı üstü polyesterden ibaret bir ürün. Direkt maliyeti 50-60 TL den fazla değildir. Ticari yönden bir mantığı yok yani bu saçmalığın...

Orjinal/2. kalite ayrımını da hiç anlamam. 800 TL ye forma satıyorsun; altı üstü polyesterden ibaret bir ürün. Direkt maliyeti 50-60 TL den fazla değildir. Ticari yönden bir mantığı yok yani bu saçmalığın...
yani eskidende vardı atıyorum forma 250 TL ise - taraftar forması (işte desen yok- kumaşı daha düz - arma baskı gibi dikiş değil) 65-70 TL ye satılırdı. onlar maliyeti en düşük formalardı dediğin gibi.

her çıkan formaya kötü deniyor zaten
yakadaki siyah detay olmasa da olurmuş ama yapacak bir şey yok.
bence geçen seneki iç saha formasından daha güzel
parçalıyı bozmamak lazım. arada bir çubuklu denenebilir ama ötesi zorlama oluyor.

Kollari neden capraz renk yapmamislar?

Hazir orada gögüse dogru bi sinir varken ordAn itibaren renkleri cApraz olarak yApabilirlerdi

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt