Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek

keremin maaşı performans odaklı olsun günde 20 tane şu mesajlardan görürüz artık - zaten şu sıralar bile bencil oynadığı yazılıyor -

"para kazanmak için bencil oynuyor"

Peki 7 milyon verdin ve kendini saldı, katkı vermemeye, yedek kalmaya başladı.

O zaman ne olacak, maaşını mı düşürecek?

Doğru.

Bir de misal seneye yabancı kuralı tekrar 14 de olabilir. O zaman otomatik rotasyon oyuncusu olacak admirim.

Erzincan’da 150bin bile almıyordur belki. Biz de onu Galatasaray’a getirdik, İstanbul’a getirdik. O bize bir şeyler vermeye başlamış olsa da biz de ona çok şey verdik. Şu an bıraksak misal, yabancı sınırı 14 olsa bile 10 tane süper lig takımından teklif alır. Geçen seneye kadar kim tanıyordu? Bize değil Sivas’a gitse muhtemelen 300bin TL’ye oynuyordu.

2024'e kadar sözleşmesi var. Sen oyuncuya tabi değilsin. Oyuncu sana tabi. 7 milyon istiyorsa güzel bir teklif getirsin, gönderelim. Yönetim işgüzarlık yapıyorsa yönetim gitsin. Bıktım biraz kıpırdanan oyuncuya elinde tuzlukla koşan yönetimlerden. Kötü oynayınca ben bu parayı hak etmiyorum diyen yok. Rızkım bu diyorlar.

Doğru.

Bir de misal seneye yabancı kuralı tekrar 14 de olabilir. O zaman otomatik rotasyon oyuncusu olacak admirim.

Erzincan’da 150bin bile almıyordur belki. Biz de onu Galatasaray’a getirdik, İstanbul’a getirdik. O bize bir şeyler vermeye başlamış olsa da biz de ona çok şey verdik. Şu an bıraksak misal, yabancı sınırı 14 olsa bile 10 tane süper lig takımından teklif alır. Geçen seneye kadar kim tanıyordu? Bize değil Sivas’a gitse muhtemelen 300bin TL’ye oynuyordu.
Devam eden sözleşmeye zam dünyanın en saçma işidir zaten.

Yakın zamanda Rodrigues ve Linnes'te olanlar da ortada.

Devam eden sözleşmede kural bellidir, sabit ne alıyorsa onu almaya devam eder, üst limit belirlersin oynadıkça alır o parayı. Sabit ücreti eksilmez, oynamak ve skor üretmek için de motivasyon olur.

Ya böyle saçmalık mı olur. %600 zam yapmanın açıklaması olamaz.

Zam yapılmasına kesinlikle karşıyım ama illa yapacaksan da ne bileyim 1,5-2 Milyon TL'ye falan yükselt tutarlı olsun.

Yapmayın ağalar. Her yönetim gibi şu hataya düşmeyin.

Ha fmde benden sözleşme isteyene çakıyorum yeni sözleşmeyi o ayrı ama reel dünyada yapmayın şu işi

Rahmetli Kemal Sunal'ın bir filminde böyle birşey vardı. Dayak yiyordu para karşılığı. Şark Bülbülü'ydü galiba.

Üst Alt