Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Kerem Aktürkoğlu'nun Maaşını Yükseltecek

Sezon basinda bu sezon Kerem icin iyi teklif aliriz ve satariz demistim. Bu cocuk böyle sacmasapan seylerle gündem olmaya devam ederse yakinda futbolu da tamamen aksar ve kendini bir anda kulübede bulur.

Önce adam gibi top oynasin, sahada yaptigi yanlislara odaklansin ve düzeltmeye caba göstersin. Herkes hak ettigini bulur bir gün elbet, sen kendini gelistirmeye devam et. Zamani geldiginde sana yeni sartlarda sözlesme de sunulur maasin da arttirilir. Ama su noktada böyle bir sey yapmak tek kelimeyle is bilmezlik olur. Günce kontrati devam ederken oyuncunun maasini yükseltirsen bu oyuncunun hele Kerem gibi kafasi bulanik biriyse hic bir hedefi kalmaz. Surada alt tarafi bir kac aydir A takimda oynayan adama böyle muamele yapmak aptallik olur.

Daha kendi gelistirmesi gereken cok eksik noktalari var, bu sezon düzenli sekilde performans sergilerse zaten sene sonu oturulur kontrat düzenleme konusulur. Sezon icinde hatta daha sezonun basinda böyle bir seyin konusulmasi bile absürt.

22 yaşında ki oyuncuya performansı dolayısı ile değil de Marcao'ya diyet olarak zam yapacağız ha.

Bu algı işte bizi de oyuncuyu da bitiriyor. Kontrat imzalarken potansiyelini görüp değerini isteseymişler menajeri ile birlikte.

Öyle para yemek yok artık avantadan. Bitmesine 1.5 yıl kala oturulur yenilenir kontrat zamlı bir şekilde daha 30 maça çıkmamış adama yeni kontrat veriliyorsa o zaman 900.000 TL'den en fazla 2 milyon TL'ye çıkmalı.

Cocuk alternatiflikten as oyuncuya dönüstü, zam almasi cok dogal almamasi sacmalik olur ama bunu 8-10 kat yapmaya gerek yok. 400-500 bin euro standart bir maas verilse yeter.

Lan bu haberi yaparken utanmıyor musunuz? Ya da Galatasaray düşmanı olman lazım bu haberi yapmak için. Şu an ki yönetim öyle bir zam yapmaz. Sadece kerem icin söylemiyorum bunu.

Barcelona'da Pedri diye 18 yasinda bir cocuk var, son 1 sene icerisinde 70 kusur mac yapmis ben daha zam yapilmasi gerektigi haberleri gormedim duymadim. Malum ekonomik olarak zor gunler de geciriyor Barcelona, ayni bizde oldugu gibi. Yani buna ragmen bizde Kerem'e neye gore zam yapilmasi gerekiyormus kimse makul bir sebeple anlatamiyor. Bu sezon bir bitsin sonra oturup konusulur. Hemen de pat diye 7-8 milyon TL verilmemeli bana kalirsa. Bidaki sozlesmesinde iyilestirilme yapilir ve 4 milyon TL seviyesine cikartirsin mesela.
Pedri kaç gayme alıyor

Yükselt yükselt sonra göndermeye çalışılınca elde patlar hiç bir klüp almaz ne gerek var
anlamıyorumki sanki über yetenek gelen 10 topun 7 sini kaptırıyor

Barcelona'da Pedri diye 18 yasinda bir cocuk var, son 1 sene icerisinde 70 kusur mac yapmis ben daha zam yapilmasi gerektigi haberleri gormedim duymadim. Malum ekonomik olarak zor gunler de geciriyor Barcelona, ayni bizde oldugu gibi. Yani buna ragmen bizde Kerem'e neye gore zam yapilmasi gerekiyormus kimse makul bir sebeple anlatamiyor. Bu sezon bir bitsin sonra oturup konusulur. Hemen de pat diye 7-8 milyon TL verilmemeli bana kalirsa. Bidaki sozlesmesinde iyilestirilme yapilir ve 4 milyon TL seviyesine cikartirsin mesela.

2 senelik opsiyonu yerine sözlesmesini uzatmayi istiyorlar diye haberler var.

Performans veren potansiyel oyuncunun maaşını yükseltmek mantıklıdır aslında. Maaş artmazsa performansı düşer, sözleşme bitmeye yakın mevcut sözleşmeyi uzatmaz. Böylece son sene daha ucuza gider ya da sözleşmeyi bitirip bedavaya gider. Muhtemelen düşük maaşa imza atarken de kendini göster maaşını yükseltiriz denmiştir.

Umarım yalan haberdir. Tam aldığı ücret kadar top oynuyor çünkü. İstikrarlı performans gösterir ise cüzi bir iyileştirme yapılır. 8 kat maaş artışı dünyada hangi işte var ?

Marcao'ya verdikleri 150 bin euro cezayı kerem'e versinler.(ceza verdilerse eğer).

Şaka bir yana ücretini direkt 6-7 milyona çıkarmak kerem'in de yatışa geçmesine sebep olur. Bence en iyi hamle maç başı ekstra pirim vermek olur(tatmin edici düzeyde).

Üst Alt