Galatasaray Yönetiminden Flaş Selçuk İnan Kararı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeter gerçekten ha.

Liderlik gençlere abilik yapacak ise.... Bilmiyorum artık. Kız gibi ikili mücadele eden ve gölge kaçak savunmadan hariç genellikle bir oyun karakteri olmayan birisi örnek olmaması gerekir gençlere. Hatta hiç kusuruma bakmasın ama gençlere bir virüs etkisi yapma ihtimali az değil bence.

Liderlik diyor ya tansiyonu yuksek maclardan birinde goremedik o liderligi nedense.
Ha euro falan girmeden yillik net 4 milyon liraya oynuyorsa 2 sene daha kalip jubile yapabilir benden ok.
Bizden ibbye gidip kopek gibi oynayacak beni cildirtan bu adam olusun herkes mutlu olsun

O kadar arada kaldığım bı oyuncu ki,geldiği gün çok sevinmistim.ozellikle ilk 2 sene büyük maçlarda yoktu demek acımasızlık.simdi de konusulan paralar etmez demek de.mental birşeyler yaşadığı aşikar ama kumaşı belli adamdır Selçuk.mental olarak bir türlü kendine gelemedi.onlarda insan beyler senelik 10milyon kazansa da insan.kalmasindan yana gibi kalbim ama...

Taa 2014 te misyonunu tamamlamıştı bu adam. En başta yaptığı sözleşmeyi tamamlayıp gitmesi gerekirdi, çok net...İş bilmez, futbolcu-menajer populisti Ünal Aysal ex başkanımızın işgüzarlığı sayesinde hala Galatasarayımızın futbolcusu payesini taşıyor bu gereksiz. En iyi haliyle bile 'vasat' dan öteye geçemeyeceği herkesçe malumken bedavaya bile sözleşme verilmemeli. Kendisinin performansı, verip veremeyeceği katkı çok belli; seneye hala bu 'laşe' yi arayacaksak dükkanı kapatalım. Bu denli aciz durumda olmadığımız kanaatindeyim...

Abi maç başı 25bin euro ne ya, ne paralar kazaniyorlar, resmen adam cenneti yaşıyor (eğer başka bilmedigimiz bir sıkıntısı yoksa). Bizde 2 kuruş kazanmak için sabah akşam çalışalım. Ee gelde motive ol anasini satayim.

Üst Alt