Galatasaray‘a Portekizli Sportif Direktör İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray‘a Portekizli Sportif Direktör İddiası!

Madem sportif direktör gelecekti yeni gelen hocayi neden isitan gün getirdi

Her isimizi tersten yapiyoruz inanilir gibi degil

Kulaga hos geliyor yabanci bir sportif direktör ama her isin bir kurali vardir,herhangi bir tanisikligi olmayan belki de görüsmemis olan iki insani göreve getirip oturup anlasin kaynasin diyoruz ve bunun adi sözde vizyon oluyor

Madem sportif direktör gelecekti yeni gelen hocayi neden isitan gün getirdi

Her isimizi tersten yapiyoruz inanilir gibi degil

Kulaga hos geliyor yabanci bir sportif direktör ama her isin bir kurali vardir,herhangi bir tanisikligi olmayan belki de görüsmemis olan iki insani göreve getirip oturup anlasin kaynasin diyoruz ve bunun adi sözde vizyon oluyor
Yav gelen her hoca veya oyuncu birilerinin tanışı mı? Sen işe girdiğin yerde müdürünü tanıdığın için mi çalışıyorsun? Amatörlüğe bu işin kuralı demek de garip geldi..

hiç kasmayın batmışken tam olarak batalım sadece sportif degil idari yönetim olarakta batmalıyız ki

belki birileri taşın altına elini koyar artık

Gayet dogru is.
Bundan sonra oyuncu izleme ekibi de komple degismeli dunyanim her ligi kongo 2. Ligi dahil izlenmeli

İnşallah Ali Koç'un denemelerinden biri gibi değildir. Temelli ama bilinçli bir düzen kurulmalı. Bir de şunu deneyelim kafasıyla batarız.

Yav gelen her hoca veya oyuncu birilerinin tanışı mı? Sen işe girdiğin yerde müdürünü tanıdığın için mi çalışıyorsun? Amatörlüğe bu işin kuralı demek de garip geldi..

Dedigi dogru. Once sportif direktor sonra hoca gelmeli, sen futbolu sportif direktore emanet edeceksin, adam gelip bu kim ben bununla calismam derse ne olacak ?

Luis Campos olsa ne olucak ki ? Veya Monchi gelse ne olucak ? Elinde 4 Türk oynatma zorunluluğu var rezalet sistemde ne kadar başarılı olucak. Belki elimizdeki futbolcuların satışına faydası olur

Eger bir kulupte sportif direktor varsa,hoca secimi de sportif direktor’e aittir

Isin kurali derken bundan bahsediyorum

Ve biz hocayi göreve getirdik daha sonra sportif direktor arayisina girdik

Bu saglikli bir yapilanma degil,sportif direktor getirecegin sahis her an ben daha iyisini bulabilirim diyebilir hocayla ilgili

Bunu anlatmaya calisiyorum

Üst Alt