Galatasaray'da Sol Beke van Aanholt Sesleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evren Caglayan kolpacısına niye cevap veriyorsunuz yav

Onun tek olayı oyunculara bok atmaktır, başka da yorumunu göremezsiniz.

Rakiplerdeki oyuncuları da arşa çıkarmaktır.

Bjk şampiyon olsun diye 4 konudan 3üne de yazar, böyle de büyük taraftardır.

Evren Caglayan kolpacısına niye cevap veriyorsunuz yav

Onun tek olayı oyunculara bok atmaktır, başka da yorumunu göremezsiniz.

Rakiplerdeki oyuncuları da arşa çıkarmaktır.

Bjk şampiyon olsun diye 4 konudan 3üne de yazar, böyle de büyük taraftardır.
Bir kişi daha var burda en küçük fırsatta hocaya sallayan.

ilgi çekmek için mi yapıyolar kriptolar mı anlamadım.

Omarda yedlinde lineste hepsini topla bir sag bek etmez rosie gibi bir sag bekte bulsunlar
D8qXL_XWkAA7A_7.jpg

Yav sacma sapan konusup fanatiklik yapmayin adam net iyi oyuncu orta saha oyuncusun kadar top teknigi var surati iyi ortalari fena degil isin garibi az da olsa ordan oyunda kurabiliyor ben acaip begeniyorum sen kazma de gec rakip kimi alirsa tu kaka
nesi fanatiklik?...adam akıllı hakemler olsa şimdiye kadar oynadığı maçların yarısını kaçırmıştı...birde benim gözümde hızından başka bir artısı yok...şansları aynı bizim 01-02 sezonundaki gibi iyi gidiyor...rakipler çok korkak oynuyorlar ve buradada Beşiktaş komple hücum yaptığından fazla sırıtmıyor Rosier...yoksa hiç bir artısı yok hızı hariç....TT Arenada Onyekuru bunun içinden geçer o tarafta yine böyle açıklar verirse...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Bek oyuncularimizda artik biraz istikrar yakalasak iyi olacak. Hallac pamugu gibi oldu iki bek tarafi da kac senedir.

Mariano ilk senesi müthisti, sonra düsüse gecti. Adam geldiginde 31 yasindaydi. Bu da 31 yasina girecek simdi. Bizde cok az istisnalar disinda 30'dan sonra futbolcular direkt düsüse geciyor, buna yillardir cözüm de bulamiyoruz. Bu yüzden biraz daha genc birisinin alinmasindan yanayim ben, hem 1-2 sene degil belki 4-5 sene idare edecek birini buluruz böylece.

nesi fanatiklik?...adam akıllı hakemler olsa şimdiye kadar oynadığı maçların yarısını kaçırmıştı...birde benim gözümde hızından başka bir artısı yok...şansları aynı bizim 01-02 sezonundaki gibi iyi gidiyor...rakipler çok korkak oynuyorlar ve buradada Beşiktaş komple hücum yaptığından fazla sırıtmıyor Rosier...yoksa hiç bir artısı yok hızı hariç....TT Arenada Onyekuru bunun içinden geçer o tarafta yine böyle açıklar verirse...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Pardon dogru linnes yedlin ve omar ucude mukemmel bekler zaten ucununde savunmasi ve hucumu iyi bendekide salaklik gidip rakibin sag bekini begeniyorum savunmasi zayifmis sen soylemesen ogrenemeyecektim yedlin de bir savunma var duvar top gecer adam gecmez linnes zaten savunma krali

Rosie copun onde gideni hatta ghezal ve aboubakarda cop cunku rakipta oynuyorlar

Bek oyuncularimizda artik biraz istikrar yakalasak iyi olacak. Hallac pamugu gibi oldu iki bek tarafi da kac senedir.

Mariano ilk senesi müthisti, sonra düsüse gecti. Adam geldiginde 31 yasindaydi. Bu da 31 yasina girecek simdi. Bizde cok az istisnalar disinda 30'dan sonra futbolcular direkt düsüse geciyor, buna yillardir cözüm de bulamiyoruz. Bu yüzden biraz daha genc birisinin alinmasindan yanayim ben, hem 1-2 sene degil belki 4-5 sene idare edecek birini buluruz böylece.
Yedlin 93lü üstadım daha 27 yani var daha 30a
Tutsa 3-4 sene çözer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt