Galatasaray'dan Anderson Talisca Bombası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Anderson Talisca Bombası!

47926

Süper Lig'de 22. şampiyonluğunu ilan eden ve Devler Ligi için iyi bir kadro kurmak isteyen Galatasaray sürpriz bir isim harekete geçti.
Beşiktaş'a veda ettikten sonra kariyerine Çin'de devam eden Talisca, Şampiyonlar Ligi'nde en az çeyrek final hedefiyle yola çıkan Aslan'ın gündemine geldi.

Sarı kırmızılılar, Guangzhou'da yıllık 7 milyon euro kazanan 25 yaşındaki futbolcunun maliyetini, sponsor desteğiyle karşılamayı planlıyor.

Geçtiğimiz sezon Emre Akbaba transferini üstlenen Nef firmasının, bu transferde de Galatasaray'a yardımcı olması bekleniyor.

Teknik patron Fatih Terim'e, Devler Ligi macerası öncesi büyük bir hediye vermek isteyen Galatasaray Yönetimi, Talisca için öncelikle kiralama formülünü devreye sokacak.

Türkiye'ye gelmeye çok sıcak bakan Sambacı'nın menajeri Carlos Leite ile temaslar şimdiden kuruldu.​

Neden kiralık versin ya adamlar ? Satsalar da 40 aşağısına satmaya yanaşmazlar muhtemelen . Saçma sapan haberler şöyle şeylerin konusunu bile açmayın bence rasyonel değiller .

Yaw bu nefe de kıl olmaya başladım haber pr kokuyor

Geçtiğimiz sezon Emre Akbaba transferini üstlenen Nef firmasının, bu transferde de Galatasaray'a yardımcı olması bekleniyor.

Ulan 1 milyon euro verdiniz diye transferi mi üstlendiniz.

Madem ekibimize yardım etmek istiyorsunuz sponsorluk miktarını arttırın biz o parayı yine transferde kullanırız böyle olunca ffp monitoringlemesinde girdi olarak gözükmüyor diye biliyorum ama zaten amacınız az parayla çok reklam.

1 milyon euro verip hergün adının gazetede tvde çıkması başarılı iş ama kimse gidip şey demiyor nasılsa ulan koskoca Gs ye nerdeyse ts kadar sponsorluk geliri veriyorlar diye

Yaw bu nefe de kıl olmaya başladım haber pr kokuyor

Ulan 1 milyon euro verdiniz diye transferi mi üstlendiniz.

Madem ekibimize yardım etmek istiyorsunuz sponsorluk miktarını arttırın biz o parayı yine transferde kullanırız böyle olunca ffp monitoringlemesinde girdi olarak gözükmüyor diye biliyorum ama zaten amacınız az parayla çok reklam.

1 milyon euro verip hergün adının gazetede tvde çıkması başarılı iş ama kimse gidip şey demiyor nasılsa ulan koskoca Gs ye nerdeyse ts kadar sponsorluk geliri veriyorlar diye
sponsorluklar bitiyor 2 milyon euro verip bende sponsor olsam her yerde ismim yazilsa 10 milyon euroluk reklamim beninde yapilsa bende pr yaptiririm hatta 1 milyon euro pr icin harcarim temiz

sponsorluklar bitiyor 2 milyon euro verip bende sponsor olsam her yerde ismim yazilsa 10 milyon euroluk reklamim beninde yapilsa bende pr yaptiririm hatta 1 milyon euro pr icin harcarim temiz
toplamda rakiplerimizin aldığından daha az para verip gündem oluyor herif umarım başkan bu kekoyla sözleşmemiz var uzatmayacağım ama uzatacakmış gibi davranayım 1 2 ne koparırsam kar ederim kafasındadır bunlar olmasın sponsor daha

Taliscanin klüpten gitmek istemesi , cinlilerin izin vermemesi, sonuc olarak iki tarafın papaz olmasi ve tam burada demir tavinda dövülür diyerek makul (bize göre) bir teklifle gitmemiz, taliscanin salın artik beni diyerek her saat klübe menejerini yollaması, çinlilerinde sonunda bıkarak öööfff sg verin gitsin şunu açık mert korkusuz demesi dışında normal olarak herhangi bir teklifle alma ihtimalimiz 0.
#direntalisca

Üst Alt