Galatasaray’dan FIFA’ya Monchi Şikayeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’dan FIFA’ya Monchi Şikayeti

Hakkını savunmak bir haksızlıkla mücadele etmek niye zaman kaybı oluyor. Monchiye belki ağır ceza gelmeyecek ama bir duruş sergilemiş olacaksın. Ne yapalım yani herif koskova kulüple dalga geçerken dut yemiş bülbül gibi durup herşeye razı mı olalım
Razı olunacak bir durum yok ortada. Bu arada bazı konuşmaları da unutuyorsunuz. Erden Bey ile Nellson arasındaki görüşmeyi Erden Bey kendi ağzı ile söyledi. Nellson'un hayalleri olduğunu ama bizim de hayallerimiz olduğunu belirttiği bir görüşme var ki bu görüşme olduysa aralarında Sevilla ile görüşmesine izin verdiği anlamına gelir bu. Böyle birşey olsa daha en başında o toplantıda Sevilla Nellson ile görüşmüş bu etik bir olay değildir vs gibi açıklama yapardı. Orada da Monchi ye mesajı kendi ağzı ile direk vermiş olurdu.

Nelsonun marcao kadar gerizekalı olacağını sanmam önünde dünya kupası şansı var ,işi cirkeflige dökmez,o monchi at hirsizi ligte 1 2 maçta puan kaybedince istediğimiz parayı verir ama.bizim.icin geç kalmış olurmu stoper bulmak kolay değil

Sacma sapan birsey bana kalirsa sanki oyuncunun ickisine ilac atip kandiriyor zorla sozlesme imzalatiyor. Umarim boyle bir sacmalik yapmamisizdir.

Razı olunacak bir durum yok ortada. Bu arada bazı konuşmaları da unutuyorsunuz. Erden Bey ile Nellson arasındaki görüşmeyi Erden Bey kendi ağzı ile söyledi. Nellson'un hayalleri olduğunu ama bizim de hayallerimiz olduğunu belirttiği bir görüşme var ki bu görüşme olduysa aralarında Sevilla ile görüşmesine izin verdiği anlamına gelir bu. Böyle birşey olsa daha en başında o toplantıda Sevilla Nellson ile görüşmüş bu etik bir olay değildir vs gibi açıklama yapardı. Orada da Monchi ye mesajı kendi ağzı ile direk vermiş olurdu.
Ben izin verildiğinden tam emin değilim öyle olsa şikayet etme durumu olmazdı. Monchi önce topçuyla anlaşıp baskıyı kurup sonra resmi teklifi iletiyor, marcao'da da böyle oldu. Zaten muhabirler de okadar nelson konusunda haftalarca konuşulmasına rağmen hala yazılı teklif olmadığını söylüyordu. Adam topçuyu her şekilde bağlayıp en son düşük bir teklif yazısı yolluyor belli ki. Fifa şikayeti falan bir yana kulüp olarak bu duruma bi son vermemiz lazım artık. Diyelim ki topçuyla görüşme izni verdik ve anlaştılar, bu noktadan sonra o topçunun gelip takımına baskı yapması kesinlikle boyun eğmememiz gereken bir olay. Marcao'da da dedim geri adım atmamalıyız, isterse küssün ne yaparsa yapsın haklarımızı korumalıyız. Nasıl futbolcunun hakları varsa kulüplerin de hakları var

Ben izin verildiğinden tam emin değilim öyle olsa şikayet etme durumu olmazdı. Monchi önce topçuyla anlaşıp baskıyı kurup sonra resmi teklifi iletiyor, marcao'da da böyle oldu. Zaten muhabirler de okadar nelson konusunda haftalarca konuşulmasına rağmen hala yazılı teklif olmadığını söylüyordu. Adam topçuyu her şekilde bağlayıp en son düşük bir teklif yazısı yolluyor belli ki. Fifa şikayeti falan bir yana kulüp olarak bu duruma bi son vermemiz lazım artık. Diyelim ki topçuyla görüşme izni verdik ve anlaştılar, bu noktadan sonra o topçunun gelip takımına baskı yapması kesinlikle boyun eğmememiz gerek bir olay. Marcao'da da dedim geri adım atmamalıyız, isterse küssün ne yaparsa yapsın haklarımızı korumalıyız. Nasıl futbolcunun hakları varsa kulüplerin de hakları var
Marcao konusunda haklısın. Bence şikayet edilecekse Marcao edilmeli. Ama Bence Marcao da da oyuncunun kulüple görüşmesine izin verildi. Zaten Marcao'yu satıp para kazanma konusunda yönetimin hevesi vardı. Abdül transferi de bunun göstergesi. Dik durulabilirdi bence de. İzin verilmemeliydi oyuncuya. Kampa katılacaksın denilmeliydi vs.

saçmalık satma kardeşim tavrını net koy istediğin parayı açık bir şekilde söyle altına teklif kabul etmeyeceğini bildir marcaoyu aldılar mecburduk sattık çünkü kaynak yaratmak zorundaydık takım enkazdı eksik çoktu ama o yaratılan kaynakla nelsson konusunda elimizin güçlü olması lazım takımı lig için yeterli duruma getirdik biraz mantıkla hareket edin yav

Monchi'ye cok kiziliyor ama 3 buyuklerde Anadolu kuluplerinden oyuncu almak istediklerinde kulupleriyle gorusmeden once oyuncularin menejerleriyle gorusmuyorlar mi ?[
Oyuncunun menajeriyle falan gorusur bizim aklimizda oyuncun var dersin sartlari arastir dersin. Bizde menajerine soruyoruz ancak sonra gidip baskanlar duzeyinde gorusme basliyor. Bu herif önce futbolcunun menajetini ayartiyor sonra futbolcuyu ayartiyor yetmiyor marcao'ya taciz ettiriyor.
Muhtemelen marcao ile de defalarca gorusup hatta bulusmus bile olabilirler. Muhtemelen aylar oncesine dayaniyor o oyuncuyu baglama hikayesi.
Sonrasina gelirsek biz oyuncu şu kadar diyoruz adam yok daha dusuk olmali diye menajeri ve oyuncuyla baski kurmak istiyor patlak veren nokta burasi. Yoksa dunya üzerinde her futbolcunun menajerine telefon acip oyuncu hakkinda bilgi alip fiyat sordurursun bu en dogali menajerlik dene sektor bu yuzden var.
Bu herif irz düşmanı gibi davranıyor. Kendi futbolcusuna 50 degil 20 cekip oyuncu uzerinden baski yese ortaligi yikarlar

Oyuncunun menajeriyle falan gorusur bizim aklimizda oyuncun var dersin sartlari arastir dersin. Bizde menajerine soruyoruz ancak sonra gidip baskanlar duzeyinde gorusme basliyor. Bu herif önce futbolcunun menajetini ayartiyor sonra futbolcuyu ayartiyor yetmiyor marcao'ya taciz ettiriyor.
Muhtemelen marcao ile de defalarca gorusup hatta bulusmus bile olabilirler. Muhtemelen aylar oncesine dayaniyor o oyuncuyu baglama hikayesi.
Sonrasina gelirsek biz oyuncu şu kadar diyoruz adam yok daha dusuk olmali diye menajeri ve oyuncuyla baski kurmak istiyor patlak veren nokta burasi. Yoksa dunya üzerinde her futbolcunun menajerine telefon acip oyuncu hakkinda bilgi alip fiyat sordurursun bu en dogali menajerlik dene sektor bu yuzden var.
Bu herif irz düşmanı gibi davranıyor. Kendi futbolcusuna 50 degil 20 cekip oyuncu uzerinden baski yese ortaligi yikarlar
Bence oyuncunun menajeriyle yada kendisiyle görüşülmesi arasında çok büyük bir fark yok. Menejerde transferden para kazanıyor zaten. Ayrıca Anadolu kulüplerinin baskanlarininda X takim bizim oyuncumuzu ayarttı TFF'ye şikayette bulunacağız benzeri açıklamalarını iyi hatırlıyorum. Her oyuncu daha çok para kazanacağı takıma transfer olmak ister, özellikle o takim daha iyi bir ligdeyse. Liverpool bile satmayı istemediği halde Coutinho'yu Barcelona'ya satmak zorunda kalmisti. Burdaki onemli olan transfer surecini iyi yönetip oyuncunu maximum kazançla satabilmek.
Oyuncu sana gelip gitmek istediğini söylerse ya seni kesinlikle satmayı düşünmüyoruz dersin yada seni almak isteyen kulüp 20 milyon verirse gidebilirsin, hiçbir sekilde pazarlık yapmayacağız deyip kesip atarsın. Nelsson gelip bana rüyaları oldugunu ve gitmek istediğini söyledi bende ona bizimde ruyalarimiz var dedim gibi bir açıklama yapmanın hiçbir faydası yok. Nelsson'un Sevilla soylentileri nerdeyse bir aydır var, bir tane yoneticimiz cikip Nelsson'u almanın bedeli su kadardır, bu rakamın altında bir bonservisle kesinlikle satmayacağız benzeri bir açıklama yapmadi.

Üst Alt