Galatasaray'dan Muslera'ya Destek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Muslera'ya Destek

Kaptan, futbol hatalar oyunudur. Bugün yepyeni bir gün. Önümüzde kazanılacak daha çok maçlar ve kupalar var. Sana, takım arkadaşlarına ve hocamıza güveniyoruz! 🤜🤛 @muslera

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2021-07-22_124847_www.instagram.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-07-22_124847_www.instagram.com.png
    410.9 KB · Görüntüleme: 30
bu işin sonu ya istediğimiz gibi bir kadro, oyun görürüz. ya da dibi boylarız kolay kolay toparlanamayacak zararlar yaşarız. bu şekilde gideceğimizi sanmıyorum.

Muslera ele avuca sıgdırılmayan Galatasarayın evladındenen ardadan daha iyi bir Galatasaraylı yada şöyle söyleyim emeği ve hakkı Arda'dan daha çok bizlere geçen daha iyi bir profesyoneldir. Muslera son 2 senedir bir form düşüklüğü yaşıyor aynı ayı Volkan’ın son seneleri gibi gözle görülür hatalar yapıyor sonu öyle olmaz umarım. Ama gerek arkasında fatih öztürk oluşu gerekse standart kalitesi neticesinde desteklenmesi gereken desteklenmesi gerekli olan ender mevcut futbolcularımızın başında gelmektedir.

Bu ayni taraftara sovdugu icin degil de yonetimi elestirdigi icin kovulan Belhanda konusu gibi.
Taraftari nezaman mutlu edeceksiniz ey Galatasaray

Yahu Muslera ya ne tepkisi var. Dün yaptığı hataları herhangi bir oyuncu yapsa alacağı tepkinin 100 de 1 i anca olmuştur. Eleştirmek için demiyorum, adamın geçmişi o saygıyı hak ediyor. Bu paylaşımın amacı dünki rezil yenilgiyi örtmek bence.

Yahu Muslera ya ne tepkisi var. Dün yaptığı hataları herhangi bir oyuncu yapsa alacağı tepkinin 100 de 1 i anca olmuştur. Eleştirmek için demiyorum, adamın geçmişi o saygıyı hak ediyor. Bu paylaşımın amacı dünki rezil yenilgiyi örtmek bence.
danışıklı bir şey olduğunu sanmıyorum muslera içinden gelenleri yazmış kulüpte ona destek çıkmıştır.

Üst Alt