Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Volkan Şen için yeni teklif

Cevap: # Volkan Şen

Daha önce olumsuz düşünüyordum;Volkan için;ama şu anda takımdaki en büyük eksiği giderebilecek biri. Orta sahaya hücumu, hızı ve isteği ile çok şey katabilir.

birisi veyahut birileri veyahuut takımın teknik heyeti ve cok bilen yönetim futbol takımımızın en büyük eksiginin orta göbekdeki iki yönlü oyuncu oldugunu artık anlasın (kimse culio-yekta demesin lütfen keza olmaz ham hayal olur)

ben sercandan yanayim yine. hem kanatlarda oynayabiliyor hemde forvette.

volkanin yerinde pino,arda ve kazim var zaten ?

volkan kanat oyuncusu.

aydın+barış+ bir miktar para da anlaşıldığı söyleniyor. paranın bizimkiler taksitle ödenmesini istiyor bursa peşin istiyor deniliyor.. bence süper olur hem aydın ve barış dan kurtuluruz hem de volkanı kadromuza katarız..

Takımın ruhu olabilecek, herşeyini Galatasaray'a verebilecek milyonlar var ülkemizde. Gelin görün ki bu yetmiyor Galatasaray'da forma giymeye.

aydın+barış+ bir miktar para da anlaşıldığı söyleniyor. paranın bizimkiler taksitle ödenmesini istiyor bursa peşin istiyor deniliyor.. bence süper olur hem aydın ve barış dan kurtuluruz hem de volkanı kadromuza katarız..

saçma . barış bugün iyi oynadı

aydında en az volkan kadar yetenekli nerden biliyorsun volkanın iyi oynayacağını

Takımın ruhu olabilecek, herşeyini Galatasaray'a verebilecek milyonlar var ülkemizde. Gelin görün ki bu yetmiyor Galatasaray'da forma giymeye.

renktaş gerçekten bu BAM dedikleriniz okadar kötü değiller. ha yeterlimiler bencede değil ama onu ver bunu ver kim pynayacak hem yedekte gerek.....

bir kere barışın pres ve hırsından

sarpın dripling ve forma aşkından

ayhanın da tecrübesinden yararlanmak gerek zaten yedekte lazım

iyi oynadı dediğin barış gol dışında ne yaptı bi sölermisin saçma bi geri pası attı az daha gol olacaktı,ki 3 kere orta saha da bomboşken geri pası attı,barış ın g.s de oynamasına daha ne kadar katlanacağız

Ayhan yedek oturmayı hazmedemez dostum, keşke öyle olsa gerçekten. Benchte derinlik olsun diye kadroyu şişirmek pek mantıklı değil ayrıca, bedavaya oynamıyor o adamlar. Benchimizin derinliğini PAF takımımız oluşturmalı. Bu büyük takımların çoğunda böyledir.

Bu adamı hiçbir zaman sevmedim ve beğenmiyorum. Umarım gelmez. Gelirsede destekleriz formayı giyince iş değişir. Ama beğenmiyor-sevmiyorum.

volkan şen büyük ihtimal bizde devre arası kampında oynatılmadı ve bugünkü konya maçında 75'de girdi ertuğrul başka oyuncular deniyor yerine pazarlıklar kıran kırana aykut+ para belki 1 oyuncu daha verilip transfer olabilir

Üst Alt