Galatasaray'ı izliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ı izliyor

Cevap: Galatasaray'ı izliyor

Kardeş eğer bana söylüyorsan ben Rijkaard aşığı falan değilim. Sadece ikisi de isim ve yabancı TD olduğu için Rijkaard'ı örnek verdim. O na bakarsan bence ikisini toplasan bir Lucescu hatta yarım Lucescu etmez. TD dediğin her takımla başarıyı zorlayabilen ve pes etmeyen adamdır. O da Lucescu'dur

Yok reis sana demedim.

Ben Rijkardla Benitezi karşılaştırmıyıcağım ama bende Benitezi severim bira suratsız bi insan ama gelse başarılı olur diyorum .

italyan t.direktör olsunda ne olursa olsun benitez inter gibi bir hazir takimda tutunamadi degilki GS da basarili olucak bizde o sabir yok

Interi batiran adam mi sampiyon edecek?

Adim gibi eminim, gelir, 1-2 sene sonra tazminatini alir gider. Benitez gibi adam senede 5 milyondan az istemez. Simdiye kadar hicbir gelecege yatirim yapan transfer yapmadi, gitti parayi basti, alanso yu aldi, sonrada torres. Bizim onun transfer isteklerine yetecek para yok. Lippi de cok iyi ve fazla para ister...

Arkadaşlar dünya üzerinde şu an bizi tek kurtaracak kişi Fatih Terim'dir"

Tabi kabul ederse..

Aynen katılıyorum.

Öncelikle problemi çözmekte ilk yapılacak şey nedir. Problemi tespit etmektir. Bizim şu anda taktik teknik kondisyon gibi saha terimlerinde eksiğimiz var ama asıl eksiğimiz, takımın kendine güveni yerle bir olmuş durumda. Geçen hafta Mustafa Denizli çok iyi tespitler yaptı. Galatasaray'ın şu andaki performansı mevcut potansiyelinin çok altında dedi. Bence de öyle. Yani beğenmediğimiz -ki beğenmemekte çok haklıyız- Mustafa Sarp, Ayhan, Emre Çolak, Barış, Gökhan Zan, Servet, Hakan Balta gibi adamların gerçek performansları bunlar mı? Potansiyelleri bu kadar kötü mü? Tabi ki değil. Önce bunları yukarı çekecek bir adama ihtiyaç var. Aslında sadece futbolcuların özgüvenini yukarı çekecek değil, yönetiminde, taraftarında, camianında özgüvenini yukarı çekecek bir TD lazım. Onu da bu başlığın başında sayılan hocaların içinde sadece Fatih Terim yapar. Ne Lippi ne Benitez nede diğerlerini medya çiğ çiğ yer. Ama Fatih Terim'i yiyemezler. O gereken cevabı verir. Galatasaray'lılık duruşuyla gereken cevabı verir ve senin benim futbolcuların yöneticilerin herkesin özgüvenini yerine getirir.

adama maclarimizi izletmeyin yaa, bide elin adamina rezil olmayalim. adam utanir be.. neyini izlesin bu takimin/.??

ben ikisinide çözemedim, bence benitez gelebilir mi? zor, Haldun Üstünel'in öyle yada böyle bir ikna kabiliyeti olduğu kesin, şu an o vizyondaki adamlarla kim görüşecek, Murat Yalçındağ 2011 model Sezgincik gibi duruyor, biraz daha zayıf sezginden, biraz transfer görüşmeleri için kulüp bütçesinden yurtdışına gönderse o da fil gibi olur yer, içer, döner. Semeyeni de maalesef seveni kadar çok , ancak reçete Terim olmalı bencede, 2.döneminde enkaz bıraktı doğrudur, antipatik yapısı var o da doğru, efsane sezonda kadro kalite ve uyumu üst düzeydeydi , o da doğru, Terimin odun hareketleri de var , ama bizde de zaten yontulmamış tomruklar var, ya terim gelecek, yada bir marangoz veya bir kazan ustası, bu adamlarda ya sandalye olur yada kışlık yaş odun.

3 isim bence bizim kurtulus yolumuz biri f.terim, öbürkünlerde m.lippi trappatoni zacaroni. lippi bence imkansiz yani gelebilecek isimler f.terim, trappatoni, zacaroni bu ücünden birisi gelmesi lazim bana kimse a.avci demesin 1 seneye kalmaz onunda basini yeriz ya da v.gaal . v.gaal oynattigi sistem belli adam 4.3.3 oynatiyor ve alt yapin iyi olmasi lazim baska bir durumda bayern da bu sene cogu kararlarda yanlislik yapti simdi takimi kötüye gidiyor ve bu kadro ile sampiyon olamiycak.

Üst Alt