Galatasaray'ı izliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ı izliyor

Cevap: Galatasaray'ı izliyor

3-0'dan 4-3 yenilen takımın teknik direktörü Galatasaray'ın işine yarar mı düz mantığıyla hareket edersek baya sorun çıkıyor :eek:

Milliyetçilik gibi olmasın ama İtalyan, Fransız yada İngiliz bi teknik direktör istiyorum. :( Mümkünse yeni teknik direktörümüz İspanyol yada Hollandalı olmasın pek çok olumsuz örneği var ülkemizde İspanyol ve Hollandalıların. Türkiye Liginde oynanan futbol Fransa Ligine çok benziyor bence, zaten Fransadan başarılı gelipte burda başarısız olmuş adam hatırlamıyorum pek. Benim ilk tercihim Fransız teknik direktör.

Benitez gelsin hem çirkef hemde kendini yedirtmeyecek biri ve bu oyuncuları teker teker gönderecek yönetime rest çekebilecek ve geldiği gibi takımın çoğunu zorla değiştittirecek ve Transferlerde kendi istediği adamları aldıracak tek adam Benitez'dir.Sarp,Balta,Ayhan,Barış,Zapata,Gökhan Cam,Servet,Aydın,İnsua gibi futbol cahillerini takımın maç videolarını izledikten sonra birer birer yollayacaktır.Zaten Arda'yı Liverpool'dayken çok istiyordu gelirse Arda'yı adam eder Livede Arda'yı isterken adama paramız yok dediler almadılar son 2 senede oda o kadroya kalitesi düşük oyuncular aldı paraya göre köfte hesabı ve malesef başarısız oldu.İnter ilede bu kadroyla başarılı olması imkansızdı zaten 30 yaş üstü oyuncu dolu zaten gitmesi hataydı İspanyol Td'ler hücumu sever ama bambaşka bir ülke olan aşırı defansif oynayan katı defansların olduğu tamamen fizike dayalı italya'ya gidince olan oldu.Zaten Mourinhoda durmadan savunma yaptırıyordu ve kazandığı maçlardan sonra bile oyun kalitesi yüzünden eleştiriliyordu.Benitez bu anlayışı değiştiremedi ve başarısız oldu ama Türkiyede bence böyle bir TD başarılı olur.Fatih Terim diyenlere soruyorum bu adam milli takımda oyuncu seçimleri konusunda tutuculuğu konusunda ağır eleştirilmedimi ne değişti 1 senede gökhan cam,balta,ayhan,servet gibi adamları oynatan ve 2010 dünya kupasında başarısız olan adamdan medet bekliyonuz gelecek herşeyi değiştirecekmi sanıyorsunuz başta Gökhan Cam,Hakan balta,Ayhan gibi kazmalar bu takımda kalmaya devam eder gene kan ağlarız demedi demeyin.

Yahu rahat olun bi adam şu Galatasarayı izliyosa gelmemek için elinden geleni yapar zaten...

O yüzden yönetim baştan aşağı değişmeden hiçbir halt olmaz

Üst Alt