Galatasaray'ı izliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ı izliyor

Cevap: Galatasaray'ı izliyor

Martin O'Neill, Luce, Van Gaal, Rafa. Bu isimlerden biri çok kıyak olur bence panpalar.

İtalyan çalıştırıcının, sarı-kırmızılı ekibin maçlarını izlediği ve gelecek hafta yanıt vereceği ifade edildi.

Hagi ile bağlarını koparmaya hazırlanan Galatasaray'da bir yandan da hoca arayışları devam ederken, sarı-kırmızılı takımın Claudio Ranieri ile yakından ilgilendiği belirtildi. Kötü gidişatın ardından İtalyan hoca ile temasa geçen sarı-kırmızılı ekibin teklifte bulunduğu ve Galatasaray'ın maç DVD'lerini alan Ranieri'nin gelecek hafta yanıtını bildireceği öğrenildi. 59 yaşındaki çalıştırıcı, Roma'nın 3-0 öne geçtiği maçta Genoa'ya 4-3 mağlup olunca istifa etmek zorunda kalmıştı.

ZİCO, LİPPİ VE DAUM DA VAR

Uzun soluklu sözleşme isteyen ve Fenerbahçe karşısında mağlubiyet alınması halinde sezon bitmeden takımın başına dahi geçebileceği belirtilen Ranieri, Roma'nın yanı sıra Juventus, Parma, Chelsea, Atletico Madrid, Valencia, Fiorentina gibi dev takımları çalıştırdı. Öte yandan Terim, Abdullah Avcı, Zico, Lucescu, Daum, Lippi, Benitez gibi isimler de Galatasaray ile anılmaya devam ediyor.

Şevket Arslan-fotomac

ranieri, daum,terim, ve lippi gelirse kendimi asarim...!!!

terim gelmeyeceği için abdullah avcı diyorum başka da hiçbişey demiyorum.ranieri & benitez büyük hata olur çok büyük hata.

Benitez'in gelmesini isterdim,adamın kendini tekrardan ispatlaması için böyle bir takıma ihtiyacı var ancak Beşiktaş ile böyle bir yarışa girersek kesin Beşiktaş'ı tercih eder,adam İspanyol-Portekiz sempatizanı.

Üst Alt